Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik azzal jönnek, hogy mindenki megtalálja a párját, az mivel magyarázza, hogy gyakorlatilag mindig csak férfas alkatú/külsejű pasikat látok nővel?

Figyelt kérdés

Férfias külső/alkat alatt a min. 175-öt/arányosan férfiasan mackós/izmos, szóval tekintélyes méretű kantestet és karakteres férfias arcvonást, őserőt szimbolizáló megjelenést értek. És ne gyertek olyan kifogással, hogy menjek el kondizni, mert attól:

* ugyanúgy 40 cm keskeny lesz a vállam (csontokra nem lehet gyúrni)

* ugyanúgy 24 cm!!!! lesz a két csípőcsontvégem távolsága

* emiatt 169-ből sem leszek 175

* ugyanúgy 39-es lesz a lábméretem

* ugyanúgy 3,5 cm vékony lesz a péniszem

* ugyanúgy pisze, csajos orrom és apró méretű fejem, kisfiús keskeny állkapcsú programozó tanonc tejfölképem lesz

* ugyanúgy vékony, magas, feminin pasi hangom lesz

A kondizásra is visszatérve: elkezdtem múlt hónapban kezdő tömegnövelést és a reumatológián kötöttem ki, mert izom- és ízületi problémák jöttek elő (görcs, fáradtság, fájdalom stb.). Pedig képzett edző mellett végeztem, de ő is elismerte, hogy az adottságaim miatt iszonyat nehéz lesz, akárcsak 60 kilóra is felkúsznom.

A kérdésre visszatérve: Az ismerősi körömben (meg az utcákon) valahogy mindig azokat látom barátnővel/feleséggel, akik külsőre tényleg rendben vannak, megütik az átlagos és férfiasak. Nagyon kevés azon ronda/alacsony/nyikhaj pasik száma, akik nem érdekből mentek bele egy kényszerkapcsolatba (ordít róluk, hogy nem boldogak a csúnya és kövér barátnőikkel). Szóval lehet hitegetni az embert, de elképesztően képmutató dolognak tartom, hogy kapcsolat elején mindig csak azoknak lehet gratulálni a kapcsolatukhoz, akikkel kegyes volt a természet kőszívű ítélethírdetője.



2018. nov. 10. 21:04
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
48%
Kettős mérce.... Ezzel van tele a Gyk... Inkább olvass kérlek. Jobban jár a világ.
2018. nov. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
54%
Nekem pont az ilyen pasik jönnek be.
2018. nov. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
#12: Aranyos vagy (ha tényleg nem hitegetni akarsz). Viszont mégegy hozzád hasonlóval kb. annyi esélyem van nemhogy összejönni, de még találkozni/összefutni is, mint a következő szelvénytől várni a lottó 4-esemet.
2018. nov. 10. 22:01
 14/22 anonim ***** válasza:
"mivel magyarázza, hogy gyakorlatilag mindig csak férfas alkatú/külsejű pasikat látok nővel?" Vakvarjucska vagy.
2018. nov. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
92%
Ezerszer leírhatjuk mit tapasztalunk az életben, az utcán, munkahelyen, te és tsaid ezredjére is írogatjátok ki ezeket kérdéseket. Érdekes, nekem vannak nem éppen előnyös külsejű nőismerőseim, egyedül. De nektek mint kiderült általában, modellek kellenek, az átlagos vagy az alatti nőkön átnéztek.
2018. nov. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Btw, csontra is lehet “gyúrni”. Nekem pl a vállaim és mellkasom nőttek meg nem picit a vandorturazastol (20-25 kilos hatizsak napi 20-30 km-en keresztul). De pl noknek a csipojuk tud szulestol, pedig az “csak” 9 honap es 10-15 kilo.

Szoval de, a csontozat is alakul bizonyos keretek kozott. De a vegso format amugy sem az adja, hanem a ra epulo izomzat.


Amugymeg a belso sokszorta tobbet szamit.

2018. nov. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
92%
Miért a férfias férfiak tetszenek? Hmm, talán amiért a férfiaknak a nőies nők? Vagy ha én nőies nőből megnőnék két méter magasra, visszanöveszteném a lábszőrömet, lapos lenne a mellem, és széles a vállam, szögletes az állkapcsom, kelendőbb lennék?
2018. nov. 11. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Szia! Olyan emberként, aki naponta él meg hasonló érzéseket, szeretném, ha tudnád, hogy amit látsz, az valójában az ún. "confirmation bias", az a pszichológiai jelenség, amely szerint az ember a világban azt veszi észre, amiben maga is hisz. Ez azonban nem feltétlenül a valóság.

A racionális agyammal így látom a helyzetet: tény, hogy a korodbeli férfiak átlagban magasabbak és erősebb testalkatúak nálad. Te a nőkkel ilyen férfiakat látsz, ami már statisztikailag is törvényszerű lenne, hiszen több férfi magasabb és erősebb nálad, mint ahány nem. Ezt aztán elkönyveled úgy, hogy CSAK az ilyen férfinak lehet (csinos) barátnője. Pedig ha igazán nyitva tartanád a szemed, észrevennéd, hogy tényleg vannak mindenféle külső hiányosságokkal bíró pasik jó csajokkal, csak te mindenre adsz valami magyarázatot, pl.: neki csúnya az arca, de erős, amaz meg alacsony, de jóképű, stb.

És ezzel azt sem akarom mondani, hogy egyáltalán nincsenek ilyen mintázatok: természetesen - a szubjektív preferenciákkal együtt - ahogyan mi férfiak is viszonylag hasonlóan rangsoroljuk a nőket szépség, vonzódás terén, úgy ők is minket - ezt szintén el kell fogadni. Ami már veszélyes gondolkodás, hogy arra jutsz, neked akkor már SEHOGYAN nincs SEMMI esélyed. Ez egyrészt nem igaz, másrészt valójában csak arra szolgál, hogy megóvd az egódat és megspórold a melót.

Tény, hogy nem hagyományosan jóképű/férfias pasiként nehezebb vonzó barátnőt szerezni, de ilyenkor végig kell gondolni, milyen stratégiát alkalmazhatsz az eddigiek helyett. Pl. ha fejleszted saját magad és megfelelő szociális környezetet teremtesz magad körül, ahol meg tudod mutatni az értékes/vonzó tulajdonságaidat is, ott mindjárt több esélyed lesz, mint egy olyan helyen, ahol csak a külsőd látszik).

A másik tanácsom, hogy keress valakit a környezetedben, akivel őszintén beszélgethetsz ezekről a dolgokról. Nem pszichológusra gondolok, hanem egy igazi barátra, akinek tényleg számítasz. Nekem sokat segített, hogy az internet helyett egy hús-vér személlyel oszthattam meg a szorongásaimat. Ha magadban tartod és csak folyamatosan őrlődsz rajta, akkor egyre erősebbé válik.

2018. nov. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
88%

Mert szelektív a látásod, és csak azt látod meg, ami az ideológiádba belefér, hogy csak a külsőd miatt nincs nőd. Ülj fel párszor tömegközlekedésre Pesten, és látni fogod, hogy ez nem így van. Múltkor olyan girnyó kockát láttam "fullos" csajjal, aki kb. istenként lógott rajta...


Plusz azt is rávetíted te magad, hogy aki kövér/nem hűdeszép csajjal van együtt, az is biztos kényszerből ment bele és szenved... honnan tudod, hogy azért szenved-e, vagy más okból... plusz kb. a kérdésed meg az utolsó kommented nálad is azt mutatja, hogy a nem szép nőket nem veszed nőszámba... bagoly mondja verébnek...

2018. nov. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 LazyJones ***** válasza:
Ronda vagyok és dagadt, és boldog a ronda, dagadt barátnőmmel, aki egy értelmes, érzelmes, odaadó és megértő valaki. Gratulálni meg annak kell, aki boldog a párjával, nem pedig azoknak, akik modellügynökségi portfólióba valók.
2018. nov. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!