Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ítélnek meg a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélnek meg a nők elsőre véglegesen?

Figyelt kérdés
Nem értem, miért ignorálnak rögtön. Személyesen is csak viszolyognak. A netes társkeresőkön pedig nagyjából 100-ból 1 írt vissza, majd eltűnt nyomtalanul Ő is. Pedig nem a szépekre vadászok, számtalanszor igyekeztem olyan felé is nyitni, aki egyáltalán nem is tetszett. Ennyire már meghasonultam magammal, de még így sem. Szóval tuti, hogy valamit én rontok el, csak tudnám mit, mármint máskülönben nem állna fent ez az állapot évekig.
2018. nov. 11. 07:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Minek írsz rá olyanra, aki nem is tetszik? Hitegetni? Egyébként ismerősi körben a legegyszerűbb a társkeresés, illetve építs kapcsolati hálókat pl hobbi alapján.
2018. nov. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha ronda vagy kár erőltetni az ismerkedést.
2018. nov. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
07:51 : Mért hitegetném? Nincs olyan nagyon sok ismerősöm, hogy rajtuk keresztül ismerhetnék meg új embereket.
2018. nov. 11. 08:10
 4/7 anonim ***** válasza:
8%

Mert végtelenül feszínesek, illetve számítóak. Persze ezt sose fogják beismerni, dehát láthatja akinek van szeme.

Így társkeresőn is csak akkor fognak emberszámba venni, azaz visszaírni, ha kiemelkedően jóképű vagy (8-as vagy afölötti), vagy kiemelkedően gazdagnak látszol (prémium autó, egzotikus nyaralások, hazai wellness).

2018. nov. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
08:12 : Nem tudom, hogy emiatt e, de az biztos, hogy nekem ott nagyon-nagyon ritkán írnak vissza.
2018. nov. 11. 08:16
 6/7 anonim ***** válasza:
20%
Mert csak a külső számít nekik, azt meg látják elsőre is.
2018. nov. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
84%

Rossz a kisugárzásod.

Ha körülnézel a világban láthatod, hogy nem csak a szépeknek van társa.

2018. nov. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!