Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi az oka annak, hogy véget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak, hogy véget érnek ilyen furcsán a kapcsolataim?

Figyelt kérdés

Fiatalkoromban sokan megbamultak , stb pasik , szerelmes is voltam parszor , normalisan azokkal kerultem össze , akik tetszettek, de akik TETTEK is azert , hogy kapcsolatba keruljunk , léptek , stb

Vegul volt egy boldog idöszak a kapcsolataimban , ami utan a barataim kezdtek figyelmeztetni , hogy vigyazz, mert a kapcsolat nem vezet sehova, stb es vegul ezek a pasik mind elhagytak , vagy en leptem ki mert megalazóvá vált folytatni

Nem ittam, nem voltam könnyuveru, nem kapaszkodtam, nagyon buszke voltam mindig es többre tartottam magam annal , hogy görcsösen akarjak valakit

Gondoltam , majd eljön az akinek kellek igazan stb , biztam ebben. De nem jött el sehogysem , csak egyre rövidebb kapcsolatok , föleg valasom utan.

Huszonevesen meg udvaroltak nekem , most mar 40 felett a netes lovagok kezdik a nalam vagy nalad kerdest, rövidre fogjak, mint akire nem erdemes sok idöt pazarolni es energiat .

Vagy nyakamra akarnak költözni , latatlanban is komoly szandekaik vannak es az en kezemben van a megoldas ami a kapcsolat sorsat illeti

Nemreg egy nagyon kedvesnek mutatkozó ferfi lepett az eletembe , idösebb is , gondoltam ez csak megbizhatóbb . 2 hónap utan fekudtem le vele es par egyuttlet utan , nem jött hogy higyjem , hogy ez a komolynak tunö ember lassan kezd felszivódni az eletemböl

Persze elengedtem

De hogy letezik , hogy senki nem lesz szerelmes belem? Senki nem marad meg ? Szerintem a kinezetemmel kell baj legyen

Mert ha olyan szep lennek, ragadnának rám

Odafigyelek magamra , de sajnos hiaba

Arcra szep vagyok , karcsú , sminkelek stb

Miert nem tudok megfogni magamnak senkit ?

Anyam szerint idetlenul vihogok , es latszik rajtam hogy hü..e vagyok

Barmit elfogadok , csak az igazsag legyen


2018. nov. 13. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Valoszinuleg anyadnak igaza van.
2018. nov. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%

Ismerve a házas pasis szappanoperát szerintem is úgy süt rólad a hülyeség, hogy lebarnulnak a közeledben.

Azért 40 éves korodra csak rájössz, hogy 20 évesen azért akartak többen megfektetni, mert legalább fiatal voltál.

2018. nov. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Es akkor ha mar nem vagyok fiatal akkor mindenki elhagy miutan lefekszik velem?

Honnan a sok sikertörtenet, nök akik parra akadtak 40-40 fölött? Az kamu?

2018. nov. 13. 22:03
 4/6 anonim ***** válasza:
96%
Ne haragudj meg érte, de ebből a rövidke írásodból azt szűrtem le, hogy elég rossz emberismerő lehetsz és problémásnak is tűnhetsz (vagy valóban az is vagy), ezért a normálisabb, komolyabbra vágyó férfiak elkerülnek. És nem valószínű, hogy a kinézeteddel van baj. Viszont a jó hír, hogy sose késő képezni magad és előnyödre változni (nem csak külsőleg).
2018. nov. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
81%

Egy 20 éves nő fiatal, feszes, előtte az élet, nincs gyereke, nincs komoly múltja. Ezért önmagában érték az, hogy fiatal.

Egy 40 éves nőben ezt senki se fogja keresni. Benne az vonzó, amivé az azóta elmúlt 20 év tette. Tudás, tapasztalat, önbizalom, stabilan áll két lábbal a földön, van stílusa, ízlése, és nincs szüksége senkire. Teljes egész önmagában is, akihez egy férfi örömmel csatlakozik, hogy sütkérezzen a nőies nyugalomban.


Te meg csak elvesztetted a fiatalságod, lett egy gyereked, nem tettél le az asztalra semmit, és még mindig a gazdag herceget várod, aki megment. Csak amíg egy naiv és buta 20 éves lánynak van valami bája, addig 40 év fölött ez már szánalmas.


Csupán a külső ebben a korban már semmire se elég.

2018. nov. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj meg elvontabb, visszahúzódóbb típusú pasikkal összejönni. Ne sminkeld szét magad, inkább maradj természetes.. Az meg nem baj ha boldog vagy, nevess, és legyél mindig jókedvű.. 😊
2018. nov. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!