Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szakítsunk vagy várjam meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsunk vagy várjam meg míg minden rendben lesz?

Figyelt kérdés

Van egy 6 hónapos kapcsolatom (távkapcsolat). 2. hónapban kiderült, hogy a páromnak mellrákja van. Végig mellette vagyok a gyógyulásban, azonban a szexuális életünk is megsínylette.

Találkoztam egy szimpatikus nővel,akivel szexkapcsolatban benne lennék, de csak szex.

Szeretem a párom, de vannak alapvető szükségleteim.

Nem akarok érzelmekbe bonyolódni a másik nővel mert szeretem a párom.

Tapasztalat aki már volt hasonló esetben...?!



2018. nov. 15. 13:57
 1/9 anonim ***** válasza:
98%
A mellrák gyógyítható, ha nincs áttét. Távkapcsolatban alapból nincs sok szex. Ha szeretek valakit, nem dugok félre, mert megmérgezi a kapcsolatunkat. Ha ennyire ösztönlény vagy, akkor szakíts a beteg lánnyal, és keress valaki mást, akitől gyerekez se akarsz, mert a szülés után 6 hétig ott sincs szex...
2018. nov. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
98%
Pasiként mondom, hogy amíg volt párkapcsolatom (távkapcsolat volt), akkor sem akartam volna mással lenni, nem hogy félre dugni! Pontozz csak le, de te ennyit is érsz! Ha eszedbe jut, hogy mással keféljél és ne tarts ki a párod mellett, akkor csináld csak. De fordított esetben neked az hogy esne, ha ő is így döntene?
2018. nov. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Ne hallgass a szentekre. Emberek vagyunk (mondom ezt nőként). Azért arra figyelj, hogy a hölgy is csak szexkapcsolatot akarjon, ne többet.
2018. nov. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jellemes ember vagy, hogy akkor dugnál félre amikor a barátnődnek a legnagyobb szüksége lenne rád. Volt mellrákos ismerősöm, nagyon meg tudja törni lelkileg az embert. Neked meg nem az a fontos, hogy mellette legyél, hanem hogy legyen mibe beleürítened a kis p.csödet. Szánalmas ösztönlény vagy, kb az állatok szintjén állsz.
2018. nov. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
A 3. válaszoló a példa arra, hogy a nők között is vannak buta férgek. :)
2018. nov. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%
Amúgy is jellemtelen dolog a megcsalás na de ez így???Meg képes lennél vele szakítani???Még ha leveszik a melleit is kit érdekel...Nem azért jövök össze valakivel mert per pill top 10es csaj..Sajnos ennyit érnek ma a kapcsolatok.
2018. nov. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A kapcsolat nem csak a szexből áll édesem! Én, ha szeretek valakit, akkor akár kevesebb szex-el, akár nélküle, én mellette maradnék. Minden ember más, de az ember azért különb az állattól (legalábbis némelyik :D).


Én ha szeretek valakit tiszta szívemből még gondolni sem gondolnék ilyenre...

2018. nov. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok... Szakits.
2018. nov. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Pont mostanában volt egy hasonló kérdés, hogy ha a nőnek beteg a párja, akkor mennyire szemétség, ha megcsalja a pasit.

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__megcs..


Én az olyan válaszok, akik azt mondták, hogy nem kell a csajnak örök szexmentes élet mellett döntenie, azokat lepontozták. Tehát akkor egy pasinak igen, de egy csajnak nem lehetnek "alapvető szükségletei"?

2018. nov. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!