Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak, ha nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha nem tudok barátnőt találni? Ennyire nincs rám szüksége a világnak?

Figyelt kérdés

Érzem, hogy egyre jobban eltorzul a személyiségem, agyamra megy a kiéletlen vágy. Lehetetlenségnek érzem a becsajozást. Bárhova megyek, mindenütt párban vannak már a lányok, mindenkinek van kapcsolata, akinek nincs, azs se akar semmit, mert olyan k**rva óvatosnak kell lenni, nem szabad ismeretlenekkel ismerkedni, vagy csak szimplán nem kellek neki. Senkinek nem kellek. Egész életemben az volt az érzésem, hogy soha nem vagyok elég jó. Miközben már kb. minden ismerősömnek van párja. De nekem nem lehet. Lábfetisiszta vagyok. Aki nem érti, annak elmagyarázom, hogy ez azt jelenti, hogy nekem olyan meglátni egy meztelen (vagy harisnyás) lábat, mint másnak egy meztelen mellett. Elmegyek egy szórakozóhelyre, ahol a lányok leveszik a cipőiket, és érzem, hogy megőrülök. Mintha meztelen lányokat látnék. Ha a társadalom többségét érintené ez, már rég törvényileg szabályoznák, és közszeméremsértésnek tartanák ezt, de nincs olyan szerencsém, hogy a többséghez tartozzak. Úgy érzem, megvert ezzel az isten, és senki nincs rám tekintettel. Egyetlen kívánságom lenne, hogy találjak egy lányt, akinek bejövök, és bejön nekem, és partner ebben, és legyen egy pár jó évem, amikor kedvemre kényeztethetem, és elmerülünk a szexuális élvezetekben. Egyszóval, kapjam meg azt, amit mindenki más. De azt nem, azt sosem kaphatom meg. És azon kapom magam, hogy kezdek úgy gondolkodni, mint az incelek, az amerikai lövöldöző őrültek. Egyre inkább meg tudom érteni őket. Mert a társadalom ki**szott ignoráns az iránt, aki segítségre szorulna, aki valami miatt nem képes kiélni a vágyait és egyre jobban belegabalyodik. Én már ott tartok, hogy kezdek megőrülni. Érzem, hogy egyszerűen nem kellek a nőknek, de talán senkinek se. Egy alapvetően vidám, humoros, impulzív, izgalmas, érdeklődő személyiség vagyok, az utóbbi időben lettem ilyen, mert megőrjít az, hogy mindenki megtalálja a párját, csak én nem.


Hol? Hol kéne keresnem? Elmentem egy gólyabálra, ahol sok a lány. Tudjátok, mit csinálnak? Egymással táncolnak. Véletlenül se fiúkkal. Akinek van párja, az azzal táncol, akinek nincs, az a barátnőivel. Egy idegen fiút elvből elzavarnak. Máshova ha megyek, szakkörökbe, sportolni, bárhova, ott is mindnek van valakije, vagy nem akar tőlem semmit. Lehetetlennek érzem nőt szerezni. És miben kéne reménykednem, ha még nem volt kapcsolatom 26 évesen? Miért ne legyek incel, miért ne kezdjek el őrjöngeni? Én mindent megteszek, az élet meg csak büntet és büntet és büntet. Akkor én miért legyek rendes, miért ne rúgjam fel a rendet?


2018. nov. 16. 01:20
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/100 anonim ***** válasza:
19%
Játsz a másik kapura :D
2018. nov. 16. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/100 anonim ***** válasza:
76%

Vazze, te tenyleg nem vagy szazas. Arrol beszelsz, hogy mindenki part keres, parja van, tarsra lel stb. Mikozben te rohadtul nem part keresel, hanem egy labbal rendelkezo lukat, amit jol megdughatsz. Nem csoda, hogy senki se all szoba veled.

Tudod te egyaltalan, hogy mit jelent a "par", "tars" szo?!

Neked nulla belso erteked van, egy felszines, tanulatlan suttyo vagy. Annyit ersz, mint egy szinhibas, kanos varanusz. Meg tenyeszallatnak se lennel jo. Pfejj...

2018. nov. 16. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/100 dornstadter ***** válasza:
92%
Na egy ujabb nyavajgo hulye, aki szerint a maradek 7.500.000.000 ember a hibas ahelyett, hogy inkabb magaba nezne...
2018. nov. 16. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/100 anonim ***** válasza:
88%
Természetes szelekció és karma. Én így hívom.
2018. nov. 16. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/100 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedj, próbáld a személyiségét megismerni ne a lábait stírölni.
2018. nov. 16. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/100 anonim ***** válasza:
100%

"Egyetlen kívánságom lenne, hogy találjak egy lányt, akinek bejövök, és bejön nekem, és partner ebben, és legyen egy pár jó évem, amikor kedvemre kényeztethetem, és elmerülünk a szexuális élvezetekben." - itt van a gond. Nyilván ez is lehet opció, de így, ilyen hozzáállással nem fogsz ehhez partnert találni.


Próbálkozz szexpartner-kereső, meg chat-oldalakon. Beszélgess, ismerkedj és idővel sikerül. A frusztrációdat pedig vezesd le máshogy (sport, több hoki vagy akár prosti) és ne a világra akard ráönteni. Hidd el, ez kiül az emberre, a tekintetére és észreveszik.

2018. nov. 16. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/100 peca1000 ***** válasza:
100%

Persze, mindenki hülye, csak te vagy helikopter :)


Menj fel a netre, és keress társat ott.


Guglizd ki, hogy hol van ilyen fétises társkereső, vagy menj fel szexpartner keresős oldalakra.

2018. nov. 16. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/100 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem keress egy prostit, mert kezd az agyadra menni. Lehet, hogy utána a társkeresés is könnyebb lenne, bár fura, hogy egy nőben csak a lyukat látod. Gondolod, hogy ők ezt nem érzik meg?
2018. nov. 16. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/100 anonim ***** válasza:
91%

"Úgy érzem, megvert ezzel az isten, és senki nincs rám tekintettel. Egyetlen kívánságom lenne, hogy találjak egy lányt, akinek bejövök, és bejön nekem, és partner ebben, és legyen egy pár jó évem, amikor kedvemre kényeztethetem, és elmerülünk a szexuális élvezetekben. Egyszóval, kapjam meg azt, amit mindenki más."


Bocsi, de ez senkinek sem jár automatikusan! Amúgy ha csak szexpartnert keresel arra viszonylag elég könnyű partnert találni. Esetleg valmi fizetős mgoldásban is gondolkodhatsz.


"Mert a társadalom ki**szott ignoráns az iránt, aki segítségre szorulna, aki valami miatt nem képes kiélni a vágyait és egyre jobban belegabalyodik."


Vicces, hogy sokan azt gondolják nekik JÁRNAK a dolgok. Hát nem... senkinek sem jár automatikusan szex, párkapcsolat, házasság, stb.

2018. nov. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/100 anonim ***** válasza:
70%

Már most incel vagy öreg...

Tudod mit? Fulladj bele a spermádba, ilyen fétisiszta kéjencnek nem való nő. Azt érdemelnéd hogy az összes neked tetsző nő - akár mezítláb :D - szétalázzon, aztán a szemed láttára menjenek kefélni egy másik kannal. ;)

2018. nov. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!