Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magas férfiként miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magas férfiként miért nem vesznek észre a magas nők? Pedig nekem ők kifejezetten bejönnek

Figyelt kérdés

197 cm vagyok és véletlenül pont egyik nagy zsánerem a nőknél a kb 180 cm feletti magasság. Ez nagyon bejön, sokat dob a szememben egy nő vonzóságán ha magas. Amúgy egy lányt sem dobtam még ki az ágyamból, mert túl alacsony és nyilván nem is csak az számít, hogy magas legyen, de azért vonzó, na.


Viszont engem a magas nők kb soha nem vesznek észre, nem vonzódnak hozzám. Hosszúkás szőke hajam, helyesnek mondott arcom, vállas, sportos alkatom van. Nem csajozni nem tudom hogy kell, mert alacsony vagy átlagos magasságú (kb 160-175 cm) lányoknál vannak sikereim. Életemben voltam két magas lánnyal, egy 182 centissel, aki a barátnőm volt egy ideig és egy 190 centis hivatásos kézilabdással alkalmiban, de ezt úgy mondom, hogy ez a kettő is több mint 10 év alatt jött össze, már régen is voltak és ehhez képest sokszor több alacsony lánnyal voltam már.


Nem vagyok egy önbizalomhiányos, de amikor magas nőt látok sokszor rossz érzés szokott elfogni, hogy vagy rám sem néz, vagy elfordítja a tekintetét, amit akkor szoktak az emberek amikor nem tetszik nekik a másik.

28/F


2018. nov. 22. 20:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
#9 nem a magasságoddal van a probléma.
2018. nov. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Már csak tudod.
2018. nov. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

#12 csak a magasságod semmilyen hátrányt nem jelent, mert az ugyan igaz, hogy vannak akiknek nem jönnek be a magas nők, de olyan férfiak is vannak, akiknek meg pont a magas nők tetszenek, mint pl a kérdező vagy több válaszoló példája is mutatja. Sok más férfit meg egyszerűen nem az érdekl, hogy magas vagy alacsony vagy hanem mondjuk az arcod, alakod, ha csak a külsőségekről beszélünk. Volt már 157 centis és 193 centis barátnőm is, csak a szemük szìnében hasonlítottak. :D


A magas rokonnőim, ismerőseim, kolléganőim párkapcsolatban vagy már házasságban élnek vagy akadnak udvarlóik. Akik kevésbé kelendőek, ők nem a magasság miatt, pl egyik kolléganőnek még az alakja is kimondottan vonzó, magas és karcsú (amit elront az öltözködésével, de nem szép az arca (amit ráadásul nem ellensúlyoz, hanem még ki is emel a frizurája) és neki is volt már pasija, van aki nehéz eset, senki sem elég jó férfi neki.


Kisérletezz a megjelenéseddel, frizurával, ruha kombinációkkal, hogy mire figyelnek fel a férfiak, fejleszd az önismeretedet, gondold végig, hogy melyek azok a tulajdonságok, amik fontosak egy számodra vonzó férfiban - nem egy kitalált ideált, hanem melyek azok amelyek jelentőséggel bírnak.

2018. nov. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
13mas, aranyos vagy, hogy segíteni próbálsz, de én csak olyanoknak tetszem, aki az apukám/nagypapim lehetne. Gondolom, őket nem zavarja se az arc, se a magasság, csak az a lényeg, hogy 30-40 évvel fiatalabb vagyok :D Sajna nincs apakomplexusom, így nem sokat érek vele
2018. nov. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem jó helyen keresel akkor,sok a magas férfi és többször látom,hogy a barátnő is magas! :)
2018. nov. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

#14 lehet, hogy csak egyszerűen kevés korosztályodbeli emberrel érintkezel. Nem tudom, hogy hány éves vagy, de a suli/egyetem/munkahely mellett edzésen, csoportos tevékenységen, társas kikapcsolódas, esemélyek alkalmával is kapcsolatba kerülhetsz emberekkel, szóval több szociális érintkezés.

+ kísérletezel, hogy mire figyelnek fel a férfiak.

2018. nov. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

A korombeliek + 5/10 évvel idősebbek szerint kedves, aranyos vagyok, lehet velem beszélgetni, de ennyi.


Na mindegy, nem akarom itt offolni a kérdést :)

2018. nov. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!