Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vonzóbbak a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonzóbbak a férfiak számára az igényes és divatos szinte dívás nők, mint egy átlagos nő?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


Ápolt megjelenés, drága és a megszokottól eltérő drága öltözék, igényes smink, makulátlan frizura. Ha megjelenik egy ilyen nő a közelben (akár utcán, munkahelyen, teremgarázsban) a férfiak megnézik vagy be próbálkoznak nála. Miért vonzóbb ez a külső mint egy átlagos?



2018. nov. 26. 14:40
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
73%

Azért, amiért a BMW jobb: egy magasabb egzisztenciát képvisel. Valószínűleg nem a sarki drogeriàban 4 órás takarító, aki kétségbeesetten keres eltartót a 3 gyerekének, akikkel anyukánál nyomorog.

Egy ilyen pár ugyanúgy garancia a túlélésre: nem lehúzta, hanem felemeli, nem okoz gondot gyereket vállalni. Vagy ha nincs ilyen komoly terve, akkor nem gond, hogy fizesse az egyiptomi búvárkodás felét.

2018. nov. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
90%
Ezeken a kepeken harom teljesen egyszeru, atlagos szett van. A diva nem egy felcipovel kombinalt kabatnal kezdodik :D.
2018. nov. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
81%
Én is jól öltözött vagyok , attól még kissé troger amit öltözék alapján hogyan is lehetne megítélni.
2018. nov. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
26%

Miért vonzóbb egy mercedes mint egy suzuki?

Miért vonzóbb egy kisportolt v. művelt v. pénzes férfi mint egy átlagosan pocakos v. átlagosan ostoba v. átlagosan csóró? Az élet nagy kérdése. Én beérem egy szilvásgombóccal. Tudsz főzni nekem?

2018. nov. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért vonzóbbak, mert egy dívához fel kell nőni. Ezek a nők magabiztosságot, céltudatosságot sugároznak. Nem az öltözékük hanem a kisugárzásuk a stílusuk a figyelemfelkeltő.Kevés van belőlük és kiemelkednek az átlagból. Egy férfinak pedig egy ilyen nőt kihívás lehet meghódítani.
2018. nov. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Na, hibátlan sminkben meg makulátlan frizkóval nem a 10-12 óra melóból pattan ki a hölgyemény, az tuti :D
2018. nov. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Osztom a 8. véleményt, viszont nagyon csinosak, hétköznapian csinosak. Nekem is mást jelent a dívás megjelenés.
2018. nov. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Vedd alapul az autókat: van szép és van kevésbé szép. Mindkettő ugyanazt tudja: A-ból B-be elvisz. De azért a marketingje mégis jobb a szebbnek. És itt jön a tévképzet, hogy az jobb is.

Így gondolkodnak sokan a nőkkel kapcsolatban is.

MEGJ.: én az átlagosokat jobban kedvelem:).

2018. nov. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Ezek azért alapból jó kategóriás nőknek mondhatóak.Neked egy jóképű,sportos pali tetszik jobban,vagy egy kevésbé előnyös külsejű?

Van abban is valami,aki azt írta,hogy a drága öltözet a jó anyagi helyzetet sejteti,így az utódok felnevelésében is jobban az esélyek.Az ápolt külső jó egészségre utal a férfi agyában,vagyis a szaporodóképes "nőstényre"

A szép,megválogatott ruhadarabok meg esztétikai szempontból is felkeltik az emberek figyelmét(nem csak a férfiakét)én azt mondom,egy jobb kinézetű nő nem csak dívás ruhákban vonja magára a figyelmet.Ha a pl.képeken lévők farmer nadrágban,egyszerű felsőben lennének,ugyanúgy bepróbálkoznának náluk.

2018. nov. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Az öltözetek egyszerűségén hüledezőknek, azokat hétköznapinak gondolóknak üzenem, hogy a zavar oka a következő: Magyarországon nagyrészt ismeretlen a valódi stílusérzék, ha öltözködésről van szó. A kérdező által belinkelt fotókon kiváló stílusérzékkel felöltözött nők láthatóak drága, de nem hivalkodó ruhákban. Vö: Evita, mielőtt és miután elnöknő lett.
2018. nov. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!