Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vonzóbbak a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonzóbbak a férfiak számára az igényes és divatos szinte dívás nők, mint egy átlagos nő?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


Ápolt megjelenés, drága és a megszokottól eltérő drága öltözék, igényes smink, makulátlan frizura. Ha megjelenik egy ilyen nő a közelben (akár utcán, munkahelyen, teremgarázsban) a férfiak megnézik vagy be próbálkoznak nála. Miért vonzóbb ez a külső mint egy átlagos?



2018. nov. 26. 14:40
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Azért hasonlítottam az autót és a nőt össze , mert a férfiakban mindkét irányban működik az esztétikum , mint szubjektiv elem... Csupán ilyen értelemben gondoltam.
2018. nov. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Attól ez még ugyanúgy durván sértő és tárgyiasító, #21-es. Ja, és a hasonlító illetőt tekintve rendkívül alacsony érzelmi intelligenciára vall.
2018. nov. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

Átlagos nőkről beszéltem és azért Magyarországon az átlagos nő nem a linkelt valóságot testesíti meg. Ennyire igényes és drága külsejű nővel nem találkozol az átlagos helyeken.

Azert az átlagos férfinek ez a színt elérhetetlen. Ezért is népszerűek a férfiak körében és mindenhol ahol megfordulnak figyelm övezi őket.

Autóval egy nőt ne hasonlítunk mar össze, az autónak a presztízs értékén

Köszönöm a válaszokat.

2018. nov. 27. 14:15
 24/26 A kérdező kommentje:
Az autónak a presztízs értékén túl a minőségi érték is a márkája és az árba van beleépítve.
2018. nov. 27. 14:16
 25/26 anonim ***** válasza:

"Ezért is népszerűek a férfiak körében és mindenhol ahol megfordulnak figyelm övezi őket."


És a megnövekedett figyelem a férfiak részéről garancia bármire is? Már bocs.

Ezt csak azért említem, mert én, intro- vagy ambivertáltként (még nem jöttem rá, melyik a kettő közül) például irtózom a rám irányuló tömeges figyelemnek még a gondolatától is.

2018. nov. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
En mint pasi jobban megnézek egy csinosan felöltözött nőt mint a full ki van nyalva.A szolid,igenyes elegancia számomra impinálóbb.
2018. nov. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!