Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

DDFM kérdése:

Mit kéne tegyek?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok és még egy párkapcsolatom sem volt. Nem nézek ki rosszul és általában el is jutok egy-egy lánnyal spiccesen vagy részegen a smárolásig, de utána semmi...

Általában mindig rám unnak mert nem hívom el őket társaságon kívül. És mire észbe kapnék vagy párkapcsolatuk van vagy nem érdeklem már őket. Normális ha ilyen lassan megy nekem az ismerkedés csak? Illetve mit kéne tegyek, hogy egy kis bátorságot merítsek?



2018. nov. 26. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:
53%
Nem kell erőltetni. Nem szégyen az egyáltalán. Majd jön az igazi
2018. nov. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
71%
Te vágod, hogy épp most válaszoltad meg a saját kérdésed? xD Hívd el őket társaságon kívül, problem solved.
2018. nov. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Te is tudod mi a gond😃 igen jo otlet lehet kicsit megvaratni de legkesobb masnap este szerintem keresni kene.. ha bejossz neki egesz nap gondolni fog rad es varja es este orul de harmadnapra mar ugy fogja gondolni hogy nem erdekel teged. Nekem pl egyszer volt egy srac akivel egy buliba talalkoztunk es mar mindketten ittunk picit beszeltunk de mennem kellett tovabb a tarsasaggal de annyi idonk volt hogy bemutatkozott es fogadtunk hogy emlekezni fogok e ra masnap es ha nem irok neki ejfelig akkor talalkozunk😃 igy utolag tudom nevetsegesen hangzik az is de ha buliztok es meg smaroltok is akkor belefer szerintem😃 ugyhogy ilyen kis trukkokkel erd el hogy beszeljetek masnap
2018. nov. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!