Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai napon feladtam a társker...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai napon feladtam a társkeresést.28 éves pécsi férfi vagyok, és nem találok egy normális lányt magam mellé. Sosem volt még párkapcsolatom, pedig állítólag nem vagyok borzasztó kinézetű. Tényleg nincs kitörés?

Figyelt kérdés
2018. nov. 26. 23:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
72%
Igen, amíg nem lépsz ki ebből az 'önsajnáltató balf.sz vagyok' hozzáállásból, addig nem is számíthatsz másra.
2018. nov. 27. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
61%
Baratnot lehet berelni is.
2018. nov. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
73%

Legutóbbi kérdésednél még azt írtad hogy szakításon vagy túl....

Akkor előbb döntsd el

2018. nov. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Gratulálok te vagy kb 500.000 ilyen rinyáló a GYIK-en.

Üdv az aggszűz hadseregben.

Én meg még mindig nem értem h mit kezdjenek ezekkel a problémákkal idegen emberek.


Neked nincs nőd nekem meg barna a hajam és ?

Mondjuk én nem rinyálok rajta.

2018. nov. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Szia. Én is pécsi vagyok ha gondolod írhatsz.
2018. dec. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!