Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalt csajozók, van olyan nőszédítő konkrét taktika, mikor felveszitek a csaj stílusát, teljesen ráhangolódtok, és úgy beszélgettek vele, hogy pont azon a hangszínen, stílusban?

Figyelt kérdés
2018. nov. 27. 20:24
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Nő vagyok, és ezt teszi velem valaki, és annyira furcsa. Mintha tankönyvből tanulta volna.. Van ilyen taktika?
2018. nov. 27. 20:25
 2/15 anonim ***** válasza:
9%
Remélem megáld az élet három lánygyermekkel.
2018. nov. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%
Akkor az udvarlót, aki színlel :D
2018. nov. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%
Most vinnyogó picsogó hangon beszélget veled?:D
2018. nov. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
56%
Látod? Kínjában már mindenféle ökörséggel próbálkozik a gyarló férfiember, hogy nőhöz jusson :D
2018. nov. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
67%

Demszky Gábor említette h van egy titkos érintése amitől elalélnak a nők.

Kérdezd meg tőle, van FB-je is.

2018. nov. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

:-) :-) :-)

jaj, ezt most elképzeltem..


nem, csak a saját stílusomban. Van egy halkabb, kicsit lassabb, szelídebb beszédtempóm, stílusom, és a nagyhangú kan, most elkezdett velem így beszélni. Hihetetlen, és nem értem, hogy ösztönös, vagy ezt olvasta valahol, hogy ettől lecsúszik a bugyi.. :-))))

2018. nov. 27. 20:29
 8/15 A kérdező kommentje:
A 4-est képzeltem el.
2018. nov. 27. 20:30
 9/15 anonim ***** válasza:
82%

Ez fasság. Inkább az van, hogy hasonulsz-e te hozzá, gesztusaidban, hanghordozásban és azt figyelik. Ha igen, akkor lehet kicsit tovább tolni a bringát. Ez amúgy annyi is lehet, hogy meg akarja az orrát, ásít, megdörgöli a homlokát,ha te is csinálod, akkor ha még nem is tudatosan, szimpatizálsz.

Az ásítással mindenkinek van tapasztalata, gondolom neked is.

32/f

2018. nov. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
9-es igen ezt a metakommunikációt ismerem, ebből kiindulva gondoltam, hogy olvasta esetleg azt a másik dolgot, amit űz..
2018. nov. 27. 20:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!