Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Ha a férfiak biológiailag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ha a férfiak biológiailag úgy lennének beállítva, hogy mindegyik meghal ha 25 éves koráig nem szexelt, lefeküdnétek egy nálatok rosszabb kategóriájú pasival? Vagy az emberi életeket is feláldoznátok az alfákért?

Figyelt kérdés
2018. dec. 1. 21:40
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
36%

"Jaj, bocsi, igen, itt én hibáztam." - Azt kívánom neked, hogy ennél nagyobbat ne hibázz az életben :)


"De igazából ami összezavaró, hogy a kérdező biológiai beállítást emleget, és emellett azt feltételezi, hogy a mai modern valóságba lenne ez belehelyezve" - Így igaz, de a kérdező már több helyen is bizonyította, hogy... Hogy is mondjam... Igencsak egyoldalúan gondolkodik :)


"több hatalom lenne a nők kezében.(még ha fizikailag nem is ők az erősebbek)" - A történelem során túlnyomó többségben ott volt a hatalom, ahol az erő. Korábban fizikai erővel lehetett háborút nyerni, ma technológiai haderővel, de a lényegen nem változtat, ha a férfiak az erősebbek, a nőknek nem sok jó lenne egy ilyen világban.

Egyébként értem, hogy mire célzol, és valóban van egy szikrányi esély az általad felvázolt variációra is, de abban is egyetértünk, amit korábban írtál, hogy erre aránylag kevés az esély.

2018. dec. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 3.14159265357989 ***** válasza:
88%

"Így igaz, de a kérdező már több helyen is bizonyította, hogy... Hogy is mondjam... Igencsak egyoldalúan gondolkodik :)" - sajnos én sem tudom értéktelített jellemzőkkel körülírni a kérdező gondolkodását, de abban reménykedtem, hogy talán eloszlatja az összezavarodást, és ír valamit arról, hogy most akkor mi mikor hol merre. :D persze erre kevés az esély, belátom.

"A történelem során túlnyomó többségben ott volt a hatalom, ahol az erő. Korábban fizikai erővel lehetett háborút nyerni, ma technológiai haderővel, de a lényegen nem változtat, ha a férfiak az erősebbek, a nőknek nem sok jó lenne egy ilyen világban." - hm, igen, ez általánosságban igaz, nagyon kevés kivétellel. :) Amúgy nem tudom, most az jutott eszembe, hogy az sem teljesen légből kapott feltételezés, hogy a férfiak állítanának fel maguk között puszta fizikai erőn (később vagyonon és egyéb kvalitásokon) alapuló "kasztrendszert", és így a nem elég jó egyedeket hagynák veszni, tehát így nem feltétlenül javulna a férfiak helyzete sem, csak abban az esetben, ha a kivételes kevesek egyike.

"Egyébként értem, hogy mire célzol, és valóban van egy szikrányi esély az általad felvázolt variációra is, de abban is egyetértünk, amit korábban írtál, hogy erre aránylag kevés az esély." - persze, ezt csak azért írtam, mert azért van rá esély, és hogy a kérdező is lássa, elgondolkodjon rajta, hogy akár fordítva is elsülhetne a dolog. sokkal valószínűbb a férfiak uralma, de hát a történelem során sem mindig csak az következett be, amire sok az esély. :) (pl a világegyetemet irányító erők arányai éppen megengedik az életet, azért erre is mennyi esély volt :D)

2018. dec. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
88%

Nem. Hanem pl. tudósnak tanulnék, és megpróbálnám feltalálni, hogy éljenek a férfiak tovább. Ha már ők maguk képtelenek erre. Vagy a szexelő férfiak vállaljanak felelősséget a többiekért.


Nem vagyok senki játékszere.


Te pl. lefeküdnél egy meleggel,ha közeledne a 25. születésnapod, és így túlélhetnéd?

2018. dec. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!