Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Találtam egy férfit, akibe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találtam egy férfit, akibe belezúgtam, csakhogy vannak gondok. Lenn kifejtem. Valaki ad tanácsot?

Figyelt kérdés

Az a baj, megint ott tartok (mint mindig, ha beleesek valakibe), hogy rá se merek nézni... Pedig nagyon tetszik. Ha meglátom, már el kell kapnom a szemem, mert ha túl sokáig nézem mondjuk a széles vállát, akkor már valami olyat érzek, hogy bámulom, ami ciki. De amikor azt mondtam, nem merek ránézni, azt nem erre értettem, hanem arra hogy a szemébe. Nem merek a szemébe nézni. Mindig ez van, amikor valaki tetszik.

Szóval igen. Rejtegetem ezerrel az érzeseimet. Egyik barátnőm ráérzett, és megjegyezte, hogy sokat foglalkozok vele, tetszik? Gyorsan ezerrel leoltottam a srácot, hogy dehogy tetszik, hordófeje van, békaszeme, nyomi, stb. Közbe meg tökre lelkiismeretfurdalásom volt, amiért ilyeneket mondtam rá. Csak nem akartam lebukni az érzéseimmel.

De nagyon tetszik... Igyekszem kedves lenni vele, akár észreveszi, akár nem. Próbálok beszélgetni vele, de nem könnyű, mivel ő nem az a szószátyár típus... Azt hiszem, külsőre tetszem neki, de az kevés, mivel nyilván nem én vagyok az egyetlen nő, aki külsőre bejön neki. Persze kiindulópontnak nem rossz, de kevés.

Nem tudom tehát, mi legyen. Külseje-belseje rabul ejtett egyaránt... Sokat ábrándozok róla, felidézem a vele való emlékeimet. Sokszor csak mosolygok magamban, mint a tejbetök, tipikus az az állapot, mikor valakinek titkos szerelme van.

De szeretném leszögezni, hogy tényleg nagyon tetszik nekem, tenyleg nagyon bejön. Biztos nektek is volt már olyan személy az életetekben, akiniszinyatosan megfogott, és nagyon-nagyon bizsergett tőle a hasatok... Na, nekem ő pont ugyanilyen.


2018. dec. 2. 03:21
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
A barátnőddel miért nem vagy őszinte?
2018. dec. 2. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%

Kedves Tejbetök! :)


Szerelmes lehetsz, ha ilyenkor írod ki a kérdésedet. Jó érzés, persze jobb, ha viszont szeretnek.

Adj neki apró jeleket, olyan diszkréten úrinőst.Mosoly, "véletlen" megérintés, nevess a viccein, beszélgess vele, még akkor is, ha nem szószátyár. Te sem legyél az.

Ha megkérdezik, nyugodtan valld be, tetszik neked. (nem bűn az!!) Ne mondj róla ronda dolgokat, nem etikus.

Dicsérd inkább az emberi oldalát, amihez hozzátartozik a széles váll is, (hormonok galád játéka)de inkább az eszét,

(gondolom van neki), humorát, hozzáállását a dolgokhoz.

Nem olyan bonyolult ez, csak mi, szerelmesek tesszük azzá.

Bátorság! Nézd meg a szemét, nem árt a szemkontaktus.

Nem baj, ha elpirulsz, az már úgyis ritka, hogy az ember lánya pirulni tudjon.

Ennyit így hajnalban, a reggeli kávé mellé. :)

2018. dec. 2. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%

A tini kategória lentebb van.

Mellesleg soha nem fog semmi összejönni, ha nem vállalod fel, sőt letagadod, hogy tetszik valaki.

2018. dec. 2. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hàny éves vagy? 11?

Elárulok egy nagy-nagy titkot! Soha, senki se fog összejönni olyan csajjal, aki azt mondja róla, hogy nem tetszik neki és rondának találja.

Megkérdezi a barátnőd, hogy mit gondolsz róla. Ő megmondja, hogy hordófejű nyominak tartod. A srác meg elkullog.

Minden járás úgy indul, hogy van egy fiú és egy lány, akik tetszenek egymásnak.

2018. dec. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%
Ismerős, én is ilyen voltam😀. Ha nagyon akarod ezt a fiút, muszáj leszel ott tartani magad a közelében, különben valaki le fogja nyúlni előled. Próbálj meg úgy beszélni hozzá, hogy először nem nézel rá sokszor, hogy ne üljön ki az arcodra, hogy oda vagy érte. Ha néha becsúszik egy bárgyú mosoly, esetleg teszel valamit, amiről fogalmad sincs, hogy miért tetted, ne törődj vele. A legrosszabb, ami történhet, hogy leesik a fiúnak, hogy mi van, de nekik ez általában tetszik, csak mi érezzük magunkat idiótának.
2018. dec. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Lépned kéne a magad boldogsága érdekében is.

Az emlékek halványulni fognak. A viselkedését, a hangját, az arcát elfelejted. Szándékosan így van kitalálva, mert e miatt rákényszerülsz arra, hogy találkozz vele az újabb élményekért. Ha nem jössz össze vele, hamarosan elfogynak ürügyek a vele való beszélgetésekre, ő pedig mással lesz.

Gondold át, hogy miért ne vállalhatnád fel, hogy tetszik neked?

2018. dec. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!