Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz vagyok az ágyban, megütöttem azzal a főnyereményt hogy egy olyan nőt találtam aki hajlandó várni házasságig?

Figyelt kérdés
Sajnos pocsék vagyok az ágyban eddig minden párom elhagyott pedig már 33 éves vagyok és legtöbb bevallotta hogy az Ágyi dolgok miatt. Most megismerkedtem egy aranyos csinos lánnyal aki hajlandó várni házasságig Úgy gondolom még ilyen nőnek tényleg a lelki dolog a fontosak és nem a testi, viszont szerintem nagyon kevés ilyen lány van, emiatt gondolom azt hogy megütöttem a főnyereményt
2018. nov. 3. 12:06
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Egyébként mások szerint nagyon csinos vonzó nő átlag feletti
2018. nov. 3. 12:07
 2/22 anonim ***** válasza:
94%
Tudod mennyibe kerül egy válás???????
2018. nov. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Aztán esküvő után kiderül, hogy rossz vagy az ágyban, esetleg akkor derül ki az is, hogy Ő nem ezt a lovat akarta, és elválik. Mi ez, ha nem főnyeremény?
2018. nov. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
2. Gondolom ha házasságig tud várni akkor komoly szent dolognak tartja a házasságot mivel vallásos és ilyen miatt tuti nem válik.
2018. nov. 3. 12:11
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy valakinek a "lelki dolgok", szóval az érzelmi összhang fontos, még lehet igénye a jó szexre. Szóval én azt mondom, még simán csalódhat benned. Lehet jobb lenne elmondani, hogy rossz tapasztalataid vannak a szexszel.

Mitől vagy olyan pocsék? Az én véleményem az, hogy aki odafigyel a másikra és magára is, az fejlődőképes. Ha lélekben egy húron vagytok, szerelem is van, az sokat segít.

2018. nov. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
88%
A rossz vagyok impotest jelent vagy 6 cmes péniszt mereven?
2018. nov. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

"Gondolom ha házasságig tud várni akkor komoly szent dolognak tartja a házasságot mivel vallásos és ilyen miatt tuti nem válik."


Gondolod? Házasságot tervezel valakivel és csak találgatsz? Ajjaj.

2018. nov. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
5. Hát 7cm sajnos csak a nemi szervek erektált állapotban és nagyon korán sülők voltam már emiatt orvosnál több orvosnál is de valahogy képtelenek segíteni már minden gyógyszert Lidokain hülyeséget adtak De felesleges
2018. nov. 3. 12:15
 9/22 anonim ***** válasza:
94%
Komoly valassos nő nem kezd olyan férfival aki nem vallásos és élt némi életét előtte. Mások felé is azt várja el amit ő nyújtani tud. És szerintem szemetseg lenne becsapni, ugyanis valóban nem válhat el és így szánt szándékkal megkeseríted az életet. Fontos a szex nagyon is, a vallásban is
2018. nov. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Aztán ne itt hisztizz, hogy x éve házasok vagytok, és évente kétszer éltek nemi életet.
2018. nov. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!