Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek sem egészséges az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sem egészséges az hogy minden nap szomorú vagyok amiatt hogy nincs barátnőm, nem volt és, hogy soha nem is lesz?

Figyelt kérdés
Minden másba fektettem energiát az életemben kivéve a lányokkal kapcsolatban. Képtelen vagyok bármit is tenni. Az az igazság, hogy nem rendelkezem fantasztikus külsővel (szemüveges is vagyok). Viszont a mai napig úgy látom, hogy a lányok nem tekintenek rám "férfiként". Nem beszélgetnek velem, rám sem néznek ezért nem próbálkoztam náluk egyszer sem. 20/F

2018. dec. 4. 22:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A bánatában is meglehet halni! A rendszeres szomorkodas helyett inkább keress egy hobbit ! Nem egy férfi van 50 évesen is nő nélkül ! Nem ezen múlik a boldogságod hogy van e csajod vagy nincs ! Ha szarul nézel ki akkor nem lesz! Jobb előbb beletörődni mint ha meg 10 évig ezen szenvedsz!
2018. dec. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Mindenre azt írod, h esélytelen, kicsit pesszimista vagy még 20 évesen, nem gondolod?!+
2018. dec. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Kezdj el sportolni,szedj magadra izmot és hidd el magabiztosabb leszel és ez látszani is fog rajtad
2018. dec. 7. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ezt a számot neked küldöm cimbora!

https://www.youtube.com/watch?v=13JrM9mQbLU

2018. dec. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!