Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mikor ideges vagyok, vagy...

Mikor ideges vagyok, vagy csak szomorú, sajnos rágcsálok, nem egészséges "ételeket", minden nap? (Lent)

Figyelt kérdés
Sajnos erről nem tudok leszokni de eszembe jutott, hogy ha lenne más feszültség/stresszlevezető dolog, amit tudnék csinálni, lehet nem rágcsálnék annyit, akár leszoknék róla. Ehhez kellenének ötletek, mit csináljak? Lehetőleg ne sportot, mert egészségügyi okok miatt nem tudok sportolni.
2015. jan. 27. 21:51
 1/6 A kérdező kommentje:
A rágó kilőve.
2015. jan. 27. 21:55
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudsz leszokni a nassolásról, rágcsálj olyat, ami egészséges. Vegyél mogyoróféléket (a kesudiót én is imádom), vagy vágj kockákra sajtot almával/körtével (mennyei együtt), egyél gyümölcsöket. Az egészségtelen rágcsálnivaló nem terem magától, ha nem veszed meg a boltban.
2015. jan. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó elrágcsálni egy sárgarépát vagy karalábét is, a káposztalevél is finom, de dióval, tökmaggal még változatosabb a kínálat.
2015. jan. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
10%

#3

Nem a nyulak tápláláshoz kért segítséget a kérdező. :D

2015. jan. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy rosszak a fogaim, es nem birok kemenyet enni. Valami olyan kellett volna, amit lehetoleg nem kell megenni. :D
2015. jan. 28. 09:55
 6/6 Bogi214 válasza:
56%
Gyümölcspürè vagy babkonzerv:-)
2015. febr. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!