Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 195 cm vagyok és nem vesznek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

195 cm vagyok és nem vesznek észre a magas nők, akik nekem nagyon tetszenek, az alacsony nők viszont igen. A magas nőknek miért nem tetszem?

Figyelt kérdés

Sokaknak van valami zsánere, ami külső tulajdonság nagyon bejön (pl hajszín, szemszín, stb) a másik nemen, nálam ez a magasság. Nagy pluszt jelent vonzóságban nálam ha egy csaj simán csak magas, persze nem ez az egyetlen szempont és a másik hogy még egy nőt sem dobtam ki az ágyamból csak azért, mert alacsony volt.


Viszont azt látom nem jövök be a magas nőknek. (Itt most kb olyan 180 cm és attól felfelé értsétek, vagy talán még lefelé pár centi.) De szinte egynek sem. Nem vagyok csúnya, de azért Brad Pitt sem, azért vannak sikereim a nőknél, szoktam tetszeni néha lányoknak, voltak tartós kapcsolataim, pár kaland is. Ezért nem értem miért pont azoknak nem jövök be, akik nekem a legjobban bejönnek. Ja igen és az utcán, vagy bárhol azt látom a magas csajok átnéznek rajtam, elfordítják a fejüket, nem érdeklődőek egyáltalán, mintha szinte sosem láttam volna hogy egy magas nő tetszést mutatott irántam. Miért lehet ez?


2018. dec. 6. 19:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem ez hülyeség. A legtöbb magas nő némi túlzással a karját odaadná is egy magas férfiért.
2018. dec. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerintem is, úgy ahogy az első mondja.

Mit kezdene egy 180 centi magas nő egy 175 magas hapsival, aki amúgy már magasnak mondható, de neki az még sem lesz okés.

2018. dec. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mert görcsösen akarod és tárgyiasítod őket.

Ennek ellenére előbb-utóbb lesz akinek CSAK a magasságod elég lesz egy kapcsolathoz, mert inkább beledöglene vagy maradna élete végéig egyedül, de soha nem jönne össze alacsonyabb férfival.

2018. dec. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

1-2:

Az a baj, hogy én nem ezt tapasztalom a való életben. Ma is szembe jött velem a boltban egy magas, helyes lány és amikor elmentünk egymás mellett egy pillanatra azt a "felmérő" tekintetet vette fel, amikor megnézed magadnak a másikat, majd a végén láttam az érdektelenséget az arcán, miközben elfordította a tekintetét közönyösen, pókerarccal.

Tudom ez most csak egy példa volt, nem azt mondom hogy tetszenem kellene minden magas nőnek, de állandóan valami ilyesmit tapasztalok, miközben mondom általában a csajozással, ismerkedéssel nincs problémám.

2018. dec. 6. 20:28
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Lehet h még is csúnya vagy. Nem tudhatjuk.

Én bár csak 165 vagyok, de a férjem 206 cm magas, és mellé szekrény és imádom :D

És bár akármennyire picike nő vagyok, sosem tetszett nekem egy 180 alatti fiú sem. Nekem ez a fétisem, aláírom :D

2018. dec. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Tudom hogy nem tudhatjátok, de akkor csúnyán bejövök az alacsony csinos lányoknak, a magasaknak meg nem?


Ez jó amit írsz, de félek le fognak pontozni az alacsony srácok majd :D

Amúgy magasnak lenni sem király, engem is küldtek már el lányok azzal, egész sok 160-170 centis, hogy túl magas vagyok nekik. (Ezt most a magasságomat esetleg irigylő férfiaknak mondom inkább.) Én sokszor már túl magasnak érzem magam és azt hiszem 185-190 cm talán az ideális férfi magasság. De ez lehet ugyanolyan hülyeség, mint hogy az alacsony férfiak azt hiszik magasként habzsi-dőzsi az élet, nem tudom :D Most nagyon a magasságra van felfűzve ez a beszélgetés, de mind tudjuk, hogy nem csak erről szól az élet nyilván

2018. dec. 6. 20:40
 7/11 anonim ***** válasza:
91%

180 centis nő vagyok, de vagy 85 kg szóval nem jövök be sokaknak a nagy fenekem miatt. :D Én speciel imádnám a magas férfiakat, vagyis egyet mindenképp imádnék.

Hidd el, nem amagasságot lehet a porszem a gépezetben, csak te pont ezt az indokot találtad ki rá.

2018. dec. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
197 centi vagyok, 23 éves független férfi! Szívesen ismerkedem kizárólag lányokkal! A többieknek legfeljebb csak barátságot tudok nyújtani! :D
2018. dec. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
"nem jövök be a magas nőknek." Ha az alacsony tömzsiket szeretik megadhatod nekik a telefonszámom.
2018. dec. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Girlll3 ***** válasza:
Képet küldj priviben, hátha tudok rá mondani valamit. Én magas nő vagyok, magas pasikat szeretem elsősorban.
2018. dec. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!