Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ennyi papucs férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi papucs férfi?

Figyelt kérdés
Folyamatosan csakódok a férfiakban... a férfi ismerőseim nagyrésze papucs, ha kapcsolatban van: minden úgy van, ahogy a nő akarja, elég hozzánégány műkönny a nő részéről, a férfinek egyáltalan nincs tisztelete a kapcsolaton belül. Ez mivel magyarazható?

2018. nov. 29. 00:41
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
67%
És neked személy szerint ez miért probléma? Végső soron nem te vagy velük kapcsolatban.
2018. nov. 29. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
41%
Az első ilyen műkönny/hiszti belefér. Utána viszlát.
2018. nov. 29. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
11%
Azzal, hogy a nők egyre sunyibbak, és manipulatívabbak lettek. Már csak felütik a csetet, meg a youtubot aztán onnan tanulják az agymosást ahelyett, hogy elmennének dolgozni.
2018. nov. 29. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
90%

Miért nem holland fa klumpa?

Szerintem ez nincs így, legfeljebb a te mikrokörnyezetedben, s az emberek hajlamosak ezzel azonosítani a világot.

2018. nov. 29. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
23%
Papucs... sztem ez csak következmény, kompenzálás és lelkiismeret. Kb. hasonló az elvált apákhoz, akik ajándékokkal halmozzák el láthatáskor a gyereküket. Ennek van előzménye: elkövettek egy pár dolgot, nem szerették a párjukat, aztán most meg túltolják. Aztán megint ki a hibás? Hát persze, h nem ők... :)
2018. nov. 29. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
41%
Hát igen szar amikor a kapcsolatért tenni kell nincs ingyen luk akit verni is lehet erőszakolni is és ezt még meg is köszöni a nő,ti pasik ezt tartjátok álomnak sajnos.. :(
2018. nov. 29. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

ezzel semmi baj nincs, hogy a no a dominansabb. emberfuggo. viszonty ilyen helyzetben a nonek kene tisztelnie a ferfit es nem manipulalnia, hanem eszrevennie a hatarait.

ha valakit szeretsz, ugysem fogod papucskent kezelni, ha alarendeltebb/befolyasolhatobb szerepet is venne fel.

2018. nov. 29. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
25%

Régen úgy volt, hogy a férfi fiatal korában szó szerint két kezével felépítette a saját házát a kertkaputól a leghátsó tyúkólig, aztán, ha már minden klappolt, hozott a házhoz magának egy 10-15 évvel fiatalabb leányt feleség céljából. Válás esetén kirakhatta volna a nő a férfit a két kezével épített házából? Ugyan.


Mi van napjainkban? Adott egy süldő párocska. A férfit beadják dolgozni egy irodaházba. Addig a nő tervezgeti a családi fészket. Kiválasztja, hol lakjanak. Természetesen az ő szüleihez lesz közel a választott hely. Ő fogja kiválasztani a házat/lakást, amelyik neki tetszik. Ő fogja megmondani milyen színű lesz a tapéta, milyen bútorok lesznek. A fiúja - aki amúgy egy villanykapcsolót nem tudna bekötni, nemhogy felhúzni egy házat - csak ücsörögjön az irodaházban, és dolgozzon. Persze minek is, mert így is a lány apja, a kedves após fogja fizetni a lakás felét minimum. A másik fele meg majd a srácé, mondjuk hitelre... Aztán telnek-múlnak az évek, az asszonypajtás, aki amúgy már aljzatbetonba foglalta magát abban a lakásban, elunja a hapsiját, aztán kiteszi a gatyáit az ajtó elé.


Ma a férfi nem úr a házában, ahogy az a régi világban volt, ma a nő az úr otthon. Nem csak a családi fészket, de magát a családot illetően is. Miért? Mert otthon a férfi az csak valami idegen elem, aki oda néha aludni jár.

2018. nov. 29. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
65%
Ma már választhatunk mi nők h segget nyalunk e vagy lesz önbecsélüsünk és akar pasasok nélkül is el vagyunk,vagy férfit keresünk akinél a nő nem szemét selejt hanem társ,egyenlő partner. Ha a pasas egy troger felőlem felhuztha 2 házat is nem leszek kapcája,lábtörlője bokszolozsákja,és nem hajbokolok az uramnak ha semmit érő és csak pofája jár.. Lassan iszlámot akartok bevezetni h megkövezhetőek legyünk ha szabadon választunk párt v szolunk h nem nem leszunk bármikor az ingyen lukaitok.. Szomoru ha ennyire vergődni kell a nő hiánytol-,mert a nők elkerülnek titeket okkal......
2018. nov. 29. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
70%

Nem tudom eldönteni mik a mű és a valós balhék..sőt miért balhéznák azzal akit szeretek.És mivel nem tudom mi az igazi sírása és mi a megjátszott..és nem szeretnem sírva látni a párom ezért egyértelmű ,hogy inkább megoldom a dolgot ,hogy neki jó legyen.

Mondjuk mondták rám ,hogy papucs vagyok de sosem értettem miért.Pl ha azt akrtam ,hogy menjünk valahova mindig a párom dönthette el hova ...Vagyis h azt hitte :D Pl kirándulni akartam ..Igazából a lényeg nekem az volt ,hogy együtt eltöltsük kellemesen az időt.És minden eshetőségre felkészülve megtervezve mondtam neki a dolgokat..De sose tudott szinte olyat mondani amiből ne tudtam volna jól kijönni.De mondjuk konkrét példákat ha írnátok megköszönném.Mit értetek műhiszti meg a kérdés alatt.

32/f

2018. nov. 29. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!