Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha évente 1-2 alkalommal kezdeményeznek nálam nők, az mennyire számít jónak? Ez mennyire átlagos dolog?

Figyelt kérdés

Helyes csajokra gondolok, ha nem is világ szépeire. Másnál gyakrabban szoktak, vagy ritkábban? Kezdeményezést pl így értsétek, hogy párszor rámírt ismeretlenül csaj, nagyon-nagyon széles ismerősi körből, hogy látott engem többször, mi újság velem és nyomult. Ilyen háromszor volt az életemben. De főleg inkább olyasmi, hogy legutóbb élőben távolsági buszon leültem egy helyes lány mellé és ő kezdeményezett velem beszélgetést, aztán amikor leszállt elkértem a számát, elérhetőségét és megadta, aztán volt randi, stb. Vagy egyetemen véradás volt és az egyik önkéntes csaj kicsit látványosan a többieken átgázolva jött oda hozzám, hogy ő vegye fel az adataim, aztán vele is még beszélgettem utána, elkértem a számát, randiztunk, stb.

Tudom ez így most nagyon jól és egyszerűen hangzik, de elég ritkán van ilyen, talán átlagban az évente 2-vel is sokat mondtam, mondjuk az utóbbi 5 évben. Más férfiaknál ez mennyire átlagos? Mert pl van egy nagyon jóképű, izmos barátom aki nyaranta vízimentőként dolgozik a Balatonnál és rá szinte állandóan nyomulnak a nők.


A tükörbe nézve nem tartom magam egy Brad Pittnek, de azért a csúnyától is messze vagyok, azt tudom hogy sok lánynak nem tetszem. Magas vagyok, viszont inkább vékonyabb alkatú. Beszélőkém, humorom szerintem jó és rendben lévő megjelenésem, stílusom van.

25/F


2018. dec. 9. 11:10
 1/2 anonim ***** válasza:
És te hányszor kezdeményezel lányoknál? Vagy csak a sült galambot várod?
2018. dec. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 peca1000 ***** válasza:

Jó arány! :)


Nekem a 42 èvem alatt, ha 2x volt ilyen.


Az egyikük azt kèrte, hogy a születésnapján hagy randizhasson velem, ez lenne az ajándék.


Megtörtént, én hülye meg nem akartam utána vele járni.


Azóta is bánom

2018. dec. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!