Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a nő nem interaktív, csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nő nem interaktív, csak válaszol, az azt jeleni, hogy nem érdeklem?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék most belemenni abba, hogy mennyire életképes ötlet az online társkeresés ilyen app-okkal, ahol egyezés esetén levelezésbe lehet bocsátkozni, de most ilyen tapasztalatommal kapcsolatban kérdeznék, lehetőleg olyan hölgyeket, akik szintén online társkeresőznek.


App megnyit, rájelölök a szimpatikus nőkre, majd egyezés van, azaz ő is rám. Én általában férfiként magamhoz ragadom a kezdeményezést, egy "szia, szép napot/estét stb kívánok neked, hogy telik a napod?" vagy hasonlóval. Szóval igyekszem nem annyira sablonosnak lenni, hogy egy szia vagy egy szia mizu legyen.

És akkor azt veszem észre, hogy visszaköszön és válaszol. De nem kérdez semmit.


Pl (ma):

Én: Szia, szép vasárnapot kívánok. Mivel telik?

Ő: Szia. Pihenéssel.


És itt gyakorlatilag a párbeszéd íve megtörik, a kommunikáció megfeneklik. Volt hogy forszíroztam tovább, hogy még kérdeztem ezt azt, amire mondjuk választ is kaptam, de a nő semmit nem kédezett.


Passzív volt. Csak úgymond "hagyta magát" kérdezni, de ennyi.


Ez a jelenség minek tudható be?

Neveletlenség/szociális hiányosság?

Érdektelenség?


Egyéb?



Tényleg érdekelnének a válaszok.


Amúgy volt akinek egy ilyen 5-6 fordulós meddő párbeszéd múltán megírtam, hogy nyugodtan kérdezhet, nem harapok :D



2018. dec. 9. 16:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem ha nincs motivacio, akkor ez van. Kismillio csalodas utan ha az ember facer, ugyan fenn lehet ilyen oldalakon, de hogy komolyan is veszi e... ketlem.
2018. dec. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Jogos, de az ő oldaláról sem értem, hogy akkor egyáltalán minek tol még ennyi energiát is bele.
2018. dec. 9. 16:53
 3/19 anonim ***** válasza:
53%
Mondjuk nagyon mást nem is lehet az ilyen hogy telik a napod típusú kérdésekre reagálni.
2018. dec. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem ez is azért kissé sablon szöveg, mivel lényegében ugyan az mint egy szia mizu. Próbálj egy képére, vagy a bemutatkozásra reagálni valamit.

Igazából egy nőre naponta nagyon sokan ráírnak, egyik lánybarátom mutatta, hogy miket kap nap mint nap. Ha nem tűnsz ki valamivel akkor nem fog válaszolni, vagy csak ilyen tőmondatokba. Valami kis poénnal lehet oldani a hangulatot.

Az se feltétlen jó, hogy mindig kérdezgetsz, mert azt olyan "kihallgatásnak" veszi. Ha nincs meg a folyamatos adok, kapok, nem kérdez semmit, akkor hagyni kell.

2018. dec. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
De: "És a tied?"
2018. dec. 9. 17:00
 6/19 anonim ***** válasza:
38%
Lehet az is,hogy érdektelen,ahogyan írod is,meg abban is van igazság,hogy napjában 100x válaszolni a "hogy telik a napod?*,"mi újság?" stb kérdésekre eléggé unalmas. Azért,ha valakivel egy hullámhosszon vagyok, nem így zajlik a beszélgetés. Viszont szerintem azzal,hogy szóvá teszed,hogy ő is kérdezhet,tök ügyesen kiugrasztod a nyulat a bokorból. Mert jelzed neki,hogy nem oké ez így és mi lenne jobb. Ha érdekled,akkor szerintem próbálkozna kérdezni,főleg miután szólsz neki,hogy kérdezzen nyugodtan.
2018. dec. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Ezt a csajt nem érdekled, legalábbis most.

Egyebekben meg 4-esnek igaza van, hogy Szia mizu? és a Szia hogy telik a napod, az pontosan ugyanaz a kérdés, csak más szavakkal.

2018. dec. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
38%
Ne haragudj, de a hogyan telik a napod kérdés pont ugyanannyira sablonos, mint a mizu, csak szebb megfogalmazás. Nekem egyetlenegy kapcsolatom alakult ilyen kezdeményezésből, az összes többi esetében a srác egyedi(bbnek tűnő) szöveggel kezdeményezett. Vagy a képemre reagált, vagy a bemutatkozómra, vagy magáról mondott el egy fun factet, ergo felkeltette a kíváncsiságom azzal, hogy más, mint a többi 100. Próbálj szerintem inkább ilyen oldalról közelíteni, és olyan lányokra ráírni, akiknél van bemutatkozó, vagy tudsz egy képükre reagálni.
2018. dec. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

az oka lehet az, hogy pl. nem érdekled, kakálnia kell, vagy ahhoz is buta, hogy görgessen egy társalgást.


a férjemmel nem volt ilyen gond, pörgettük a csetet, pedig nem egy szószátyár típus:)

2018. dec. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
88%
A hogy vagy, milyen volt a napod, hogy telt a napod, mit dolgozol, kb az azonnali érdeklődéslohasztó kategóriák.
2018. dec. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!