Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a nő nem interaktív, csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nő nem interaktív, csak válaszol, az azt jeleni, hogy nem érdeklem?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék most belemenni abba, hogy mennyire életképes ötlet az online társkeresés ilyen app-okkal, ahol egyezés esetén levelezésbe lehet bocsátkozni, de most ilyen tapasztalatommal kapcsolatban kérdeznék, lehetőleg olyan hölgyeket, akik szintén online társkeresőznek.


App megnyit, rájelölök a szimpatikus nőkre, majd egyezés van, azaz ő is rám. Én általában férfiként magamhoz ragadom a kezdeményezést, egy "szia, szép napot/estét stb kívánok neked, hogy telik a napod?" vagy hasonlóval. Szóval igyekszem nem annyira sablonosnak lenni, hogy egy szia vagy egy szia mizu legyen.

És akkor azt veszem észre, hogy visszaköszön és válaszol. De nem kérdez semmit.


Pl (ma):

Én: Szia, szép vasárnapot kívánok. Mivel telik?

Ő: Szia. Pihenéssel.


És itt gyakorlatilag a párbeszéd íve megtörik, a kommunikáció megfeneklik. Volt hogy forszíroztam tovább, hogy még kérdeztem ezt azt, amire mondjuk választ is kaptam, de a nő semmit nem kédezett.


Passzív volt. Csak úgymond "hagyta magát" kérdezni, de ennyi.


Ez a jelenség minek tudható be?

Neveletlenség/szociális hiányosság?

Érdektelenség?


Egyéb?



Tényleg érdekelnének a válaszok.


Amúgy volt akinek egy ilyen 5-6 fordulós meddő párbeszéd múltán megírtam, hogy nyugodtan kérdezhet, nem harapok :D



2018. dec. 9. 16:48
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Én csak azzal csetelek így aki engem nem érdekel úgy , de tudom hogy esetleg a másik többet akarna tolem , kaocsolatot randit. Mivel nem akarom hogy félre értse a beszélgetést tömören röviden passzívan válaszolok hogy meg véletlenül se kedveljen meg úgy. Persze azt is leírom hogy nem akarok semmit de ebből sok férfi nem ért és ugyan úgy próbálkozik. Ha semlegesen maradok akkor előbb útobb megunja
2018. dec. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
38%
Nálam ez a hogy vagy kategória csak szoros barátságoknál működik, mert velük már van egy olyan bizalmi kapcsolat, közös élmények, hogy biztosan nem fullad el ennyiben a beszélgetés.
2018. dec. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Két dolgot nem értek: a férfiakkal szemben miért van ilyen extra elvárás, hogy mesterkélten "kitűnjön" és valami "hiperkreatív" megszolítással brillírozzon? És ha a nő kezdeményez, tőle meg miért elfogadható egy sima szia?


Illetve ha nem érdeklem, akkor mi a tökömnek jelöl rám, vagy minek elegyedik szóba?


Nem sértődöm meg ha nem jövök be valakinek, félreértés ne legyen, csak azt nem szeretem ha valaki játszik az időmmel és az energiámmal.

2018. dec. 10. 06:15
 14/19 anonim ***** válasza:
50%

A "Szia" rendben van, az egy köszönés, a válasz rá egy viszont Szia.


Na most képzeld el, hogy állsz a buszmegállóban és odajön hozzád a ismeretlen nő, és azt mondja neked:

"Szia, hogy vagy?"


Érzed hogy ez viszont hülye szituáció? Ha nővel nem megy, akkor képzeld férfival.

2018. dec. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
60%

"Két dolgot nem értek: a férfiakkal szemben miért van ilyen extra elvárás, hogy mesterkélten "kitűnjön" és valami "hiperkreatív" megszolítással brillírozzon"

Nincs szükség ilyesmire. Olyasmit kérdezz ami téged érdekel: film, könyv, cikk, utazás, főzés, sport, bármit. Ha vevő rá a lány válaszolni fog, és mehet a beszélgetés amiből kinőhet egy ismerkedés.

De erőszakkal kicsikarni egy vadidegentől bármilyen kedvező rakciót, aki még csak nem is látja kivel ül szemben, hát.

De ahogy írták is előttem, lehet hogy csak nem akar megsérteni vagy elküldeni, de érdektelen teljesen, olyankor szerintem jobb hagyni, fölösleges még napokig vagy hónapokig próbálkozni és majd utána csalódni.

2018. dec. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Időközben változott a helyzet.


Becsajoztam.


Illetve helyre tettem fejben valamit.


Amelyik phuntzee nem képes visszakérdezni, amelyiknek szerepet kell, hogy játsszak, amelyikkel nem spontán a beszélgetés hanem mesterkélten KELL rafkózni, nekem fenn kell tartanom az érdeklődést, fanyalog ha csak köszönök stb stb az menjen a jó büdös pitschåba aztán húzza annak az agyát aki hagyja és élvezkedjen azokkal. Ennyi.

2018. dec. 11. 14:11
 17/19 anonim ***** válasza:
54%
Inkább azt tedd helyre magadban, hogy aki érdektelem feléd, azt nem érdekled, és ettől még nem rossz ember, csak nem egymást keresitek.
2018. dec. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

17es teljesen igazad LENNE. De! Ez olyan keresőben történt ahol a nőnek is rám kell jelölnie. Ha érdektelen lettem volna, nem jelöl. Csak hogy értsd.


Amúgy meg a legjobb szűrő. Akit tényleg érdeklek az egy sima sziából is el tud indulni, akinek meg csak szines szagos kitűnnivágyó üzenet kell a figyelméhez az meg nem az én célcsoportom.


Szövegértésileg: a kérdés arrol szolt hogy aki már eleve rámjelöl, de utána passzívan és flegmatikusan kezeli, hogy annak mi van a fejében?

2018. dec. 12. 06:51
 19/19 anonim ***** válasza:
54%
Lehet, hogy először érdekes voltál, aztán mégse voltál olyan, amilyennek először gondolt. Én is jártam így.
2018. dec. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!