Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elismerhetjük, hogy egy átlag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elismerhetjük, hogy egy átlag huszonéves férfinak nehezebb feladat az ismerkedés, mint egy átlag huszonéves nőnek?

Figyelt kérdés
Érvek és ellenérvek. A szexista, nő- és férfigyűlölő hozzászólásokat mellőzzük. Senkit ne pontozzunk le, inkább cáfoljuk meg a mondanivalóját.
2018. dec. 10. 21:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
69%

Kifogáskeresés helyett lemehetnél edzeni.


Én még akarok ma.


Egy nő.

2018. dec. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
80%

Ha dugásról van szó,akkor igazad van, hiszen alkalmi közösülésre a férfiak könnyebben kaphatóak és sok nőt elfogadnak hozzá.

Ha komoly, életreszóló párkapcsolatról van szó, az szerintem mindkét félnek nagyon nehéz.

A férfiak, akik azt hangoztatják,hogy a nőknek könnyű, csak azt nem veszik figyelembe, hogy mi könnyű nekik: egy dugást találni. De legtöbben párt keresnek, nem egy dugást.

2018. dec. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
14%
Egyértelműen el, ez a napnál is világosabb. Szerintem nagyon sokan átéltük azt a megalázó helyzetet a tinédzser- és huszas éveinkben, hogy a lányok jóval idősebb pasikkal kavartak és különböző módokon éreztették a fiatal srácokkal, hogy éretlen kisfiúk. Teljesen mindegy volt, hogy te mondjuk 19 évesen jóval érettebb voltál a kortársaidnál - csak egy dolog számított, az pedig a szám a neved mellett. És ez el is intézte a kudarcodat...
2018. dec. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

1#: Did you just assume my gender, bigot? Járok edzeni, jó fizetésem van, képes vagyok helyesen írni, illetve nem dögunalom az életem. Mégis azt veszem észre, hogy hogy az enyhén duci, otthonülős, anime rajongó, szociális fóbiás korombeli lány nagyságrendekkel könnyebben talál magának párt, mint én. Beszélhetnénk a tényekről, és nem az én személyemről? Mármint a kérdés alatt. Ha velem kapcsolatban van megjegyzésed, arra privátban szívesen reagálok.


2#: Ez érdekes, illetve jó érv lehet. Elismerem, hogy sok férfi arra megy, viszont rengeteg nem. Összehasonlítva azonban, hogy az ismerősi körömben (20-as korosztály) a férfiak és nők mennyi ideig szinglik - nos, hölgyeim, messze ti nyertek. Az is tagadhatatlan, hogy az online társkeresőkön egy átlagos férfi örülhet, ha kap napi egy-két választ. Egy átlag lány pedig rengeteg levelet kap. Ha annak többsége csak szexet keres is alapvetően, a randi csak rajta múlik. Onnantól pedig bármi lehet.

2018. dec. 10. 22:01
 5/18 anonim ***** válasza:
82%

Nem gondolom így. Személyiség kérdése. Van akinek egyszerű, van akinek nem.

Egy nőnek a bizalmatlanság miatt sokkal sokkal nehezebb. El kell dönteni, hogy most csak dugni akar a pasi? Kapcsolatot? Komolyan gondolja? Arról már nem is beszélve, hogy a férfiak többsége egyszerűen nem érti meg a "nem"-et, és még ő van megsértődve bármennyire is udvariasan utasítod vissza. Nagyon nagyon nehéz kiszűrni, hogy ki az aki valóban téged akar, és ki az akinek csak "megteszed". Betámad 10 pasi, ebből talán 1 alkalmas bármiféle komoly kapcsolatra. A többit pedig el kell utasítanod (amit ahogy az előbb is mondtam egyszerűen képtelen elfogadni).

A férfiak nagy része csak addig kedves veled, amíg lát rá esélyt, hogy megdugjon, aztán egyik pillanatról a másikra sértődött kisgyerekként kezd el mocskolni.

Normális, szerető párt találni általánosságban mindenkinek nehéz nemtől függetlenül.

De például a kezdeményezés is nehezebb egy nőnek. Igazából a férfiaknak nem is igazán szimpatikus. Rögtön jön az előítélet, hogy biztos könnyűvérű nő hogy csak úgy odamegy beszélgetni. Néhány pasi meg is ijed tőle ha egy csaj kezdeményez. Tehát a legtöbb amit tehet, hogy ül és reménykedik, hogy a neki tetsző férfi kezdeményez.

2018. dec. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
85%

"Mégis azt veszem észre, hogy hogy az enyhén duci, otthonülős, anime rajongó, szociális fóbiás korombeli lány nagyságrendekkel könnyebben talál magának párt, mint én."


Érdekes, én kimozdulok, rendszeresen edzek és nem is vagyok csúnya, mégse lett még komoly kapcsolatom 23 év alatt, pedig kezdeményezni is szoktam.

2018. dec. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Kérlek titeket, hogy ne vigyétek el a trollkodás irányába a kérdést. Akinek személyemmel kapcsolatban van megjegyzése/kérdése, mert érdemben nem tud hozzászólni a témához, az nyugodtan keressen meg privátban. A stílustól függetlenül igyekszem emberi hangnemben reagálni.

Az eddigi normális hozzászólóknak köszönöm az idejét és önuralmát.

2018. dec. 10. 22:30
 8/18 anonim ***** válasza:
56%

Ha szigorúan vesszük, hogy ismerkedés, akkor akár lehet is benne valami.


A társtalálásnál viszont nincs ilyen. Nincsen előnyük a nőknek. Sőt, őket könnyebben vezeti meg a másik nem, mint fordítva. Pl mennyi történet van itt hoppon maradt nőktől, mint férfiaktól... kiket hagynak ott egy éjszaka után, mikor elvileg életreszóló terveket szövögettek...


A nők könnyebben szereznek egyéjszakásat, de amikor komoly kapcsolatot keresnének, akkor nagyon csúnyán visszaüt ez az előny. Amikor egy férfi keres társat... hát nehéz dolga van, de sokkal kisebb az esélye, hogy a nő egy éjszaka után otthagyja vagy csak szeretőt tartana, miegymás...

2018. dec. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
57%

Reagálva a kérdésre,és az elhangzottakra is.

Jóképű férfiaktól,akiket látod hogy körülugrálnak a nők,és jó pofiznak neki,miért hiszed azt hogy majd pont veled akar életre szóló kapcsolatot tervezni?

Ha csak meg akar dugni,az is könnyen látszik és hamar kiderül ha figyelsz a tetteire és nem csak azzal vagy elfoglalva hogy jajj milyen helyes.

Általában a jóképű férfiak nagyobb része bizony szereti átverni és játszadozni a nőkkel,meg otthagyni őket. Nagyobb arányban természetesen, mint akik nem annyira jó külső adottságokkal rendelkeznek.

És általában ezeknek az embereknek a nagyobb része inkább megbízhatóbb,kiszámíthatóbb, és normálisabban viselkedik illetve beszél egy nővel.

És ezért nem kellenek a nőknek egyébként...


Férfiként az is nagy szám átlagos kinézettel, ha egyáltalán szóba áll veled nő,és nem kihasználni akar...

Sok-sok év tapasztalatából beszélek sajnos,látom a mindennapokban. Egy átlagos kinézetű nőhöz,ha nem gubózik magába,és normálisan sétál az utcán, több férfi megy oda hozzá aznap, mint amennyi nő velem szóba állt normálisan egész életemben eddig,és nem küldött el a ...-ba.

27/F

2018. dec. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
11%

Persze, teljesen egyértelműen. Nincs erről mit érvelni, meg vitázni. A huszonéves nők a legkapósabbak. De amúgy úgy általában könnyebb nőként az ismerkedés, mint férifként. Miért is ne lenne könnyebb, ha csak fogadni kell a másik nem kezdeményezését?



"Érdekes, én kimozdulok, rendszeresen edzek és nem is vagyok csúnya, mégse lett még komoly kapcsolatom 23 év alatt, pedig kezdeményezni is szoktam."


Valszeg egy válogatós liba vagy. Ha most megkérdezem, hogy hány pasi próbálkozott nálad, akkor az lesz a válasz, hogy "egy se", aztán, ha tovább faggatlak, akkor majd kiderül, hogy "jóvan, hát volt vagy 10, de azok nem olyanok voltak, komolytalanok", magyarán akadt próbálkozó, csak nem volt neked elég jó. Hát, akkor bocsika. Talán nem kéne magadat túlértékelni. Persze, tudom, most jön a felháborodott szöveg, hogy azért nehogy már olyat kelljen választani, aki nem vonz, álljonmámegamenet. Erre megint azt mondom, hogy nem kell magadat túlértékelni :) Nem veszem be, hogy eddig egy se jött be eléggé, max. nem láttad bele az ideális pasit. Nektek valahogy az átlagos sose jó.



#8:



"A társtalálásnál viszont nincs ilyen. Nincsen előnyük a nőknek."


Ló--aszt nincs. Társkeresőkön is óriási az előnyük.


"Sőt, őket könnyebben vezeti meg a másik nem, mint fordítva."


Hát, aki naiv, azt meg lehet vezetni. Kéne gondolkozni, meg tanulságokat levonni. Vagy ilyet a nőktől ne várjon az ember?



"Pl mennyi történet van itt hoppon maradt nőktől, mint férfiaktól... kiket hagynak ott egy éjszaka után, mikor elvileg életreszóló terveket szövögettek..."



Na és azoknak a férfiaknak ki mondott igent? Bizony, a nő. Csak röhögni tudok az ilyen "hoppon maradt" nőkön. Elmennek a sok normális srác mellett, hogy igent mondjanak a suttyó tenyészbikának, aki hogy-hogy nem, hát nem felcsinálja és otthagyja őket! Tragédia! :D És még mi gondolkodunk a farkunkkal, ugye? :) Maradjunk annyiban, hogy aki ösztönlényként viselkedik, és nem gondolkozik, az könnyen pofára esik, csak a nőknél ennek nagyobb a tétje. Persze ott lenne nekik garmadával az olyan srác, aki a tenyerükön hordozná őket, de ők a "kisfiúk", meg a jó "barátok". Akkor egyék meg a szart, amit főztek. Én majd röhögök rajtuk :)

2018. dec. 11. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!