Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiként az átlag alatti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként az átlag alatti magasságom miatt nem sikerül kapcsolatot találnom?

Figyelt kérdés

A nők számára kifejezetten fontos külső tulajdonság a férfi magassága.

Statisztikai tény,hogy minden egyes korosztály egyre magasabb lesz.A helyzemet kifejezetten nehezíti az is,hogy a nők általában pár évvel idősebb párt választanak,tehát eleve a ő átlag magasságuk határozza meg az enyémet.

Egyértelműen látszik,hogy a nők minél magasabb annál jobb elvet követik vagyis még nagyobb extra hátrány szenvedek el.

Ezen egyszerűen nem tudok változtatni.

Aggasztó az is,hogy csak pár évvel fiatalabbak férfiakra is a 185centiméternél magasabb termet a jellemző.Tehát a férfi választás esetén még távolabb kerülök az átlagtól,amely eleve torzított ,mert az idősebb korosztályok is beletartoznak.


2018. dec. 12. 09:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%

Agybeteg vagy? Őszintén? Senkit nem érdekel a magasságod, ez akkora egy baromság, és tévhit. Ha van benne valami vonzó, akkor senkit nem fog érdekelni a magasságod. De ha ilyen rinyálós vagy a valóéletben is, akkor nem is csodálkozom hogy senkinek nem kellesz.

Elmondanám, hogy jobb esetben az emberek 18-22 éves korukig nőnek, utána leköt a gerinc végleg és nem nő az ember tovább.

De ettől függetlenül nem a magasság teszi az embert, ahogy nem a farkad mérete se.

2018. dec. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%

Hány cm vagy? Nekem van egy 168 cm-es, nagyon alacsony régi jó barátom, aki nagyon sikeres lett a nőknél. Kigyúrta magát. Tökös, beszédes, jó dumás, magabiztos lett. Szerzett egy főiskolai matek-tesi tanári diplomát, aztán elment a honvédséghez dolgozni tűzszerésznek. Nagyon stílusosan-elegánsan is öltözködik. Elképesztően sokat szexel, nagyon bejön a nőknek. Az a baj itt így röviden írásban nem tudom visszaadni most olyan jól.

Szerintem a személyiségeddel van baj, hogy nem vagy magabiztos, tökös, kezdeményező, jó dumás, vicces. (Gondolom, ugye?) Ha ilyen lennél, akkor még alacsonyként is találnál barátnőt.


Azzal teljesen egyetértek, hogy a fiatalabb korosztály átlagban magasabb, mint az idősebbek. A férfi átlagmagasság talán 176 cm, de ebben a 80 évesek is benne vannak. Ha csak a 20-25 éveseket vizsgálnánk, ott simán megvan 180 cm felett az átlagmagasság már.

2018. dec. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%

Netto baromsag.

A 170 magas haverom vegigkefélte a fel várost, a majdnem 190, penzes ismerosom meg sokaig senkinek se kellett.

Ennyit a sok magassagos rinyalasokrol.

2018. dec. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%

"Statisztikai tény,"


Ilyenkor illik mellékelni azt a bizonyos statisztikát, kérdező. Máskülönben kénytelenek leszünk "már megint egy pitsogó szerencsétlen" kategória alá rakni a kérdésedet.


Nagyon gyanúsan ismerős a stílusod amúgy. Te valószínűleg ugyanaz a sértődött, nőkre haragudó, őket gyűlölő barom lehetsz, aki időről időre visszajár ideüríteni szellemi maszturbációjának bűzős termékét.


Nem unod már?

2018. dec. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Elismerem az alacsonyság (itt most mondjuk 175 cm-től lefelé beszélünk) hátrány egy kicsit ahhoz képest, mintha mondjuk legalább 180 cm lenne valaki, de ezt rengeteg mindennel lehet kompenzálni.


Neked beteg az agyad, hogy kizárólag egyetlen egy dologra fűzöd fel a sikertelenséged. Más kérdésekben is szokott ilyen lenni, csak ott meg van aki kizárólag a pénztelenségét okolja, vagy megint más azt hogy csúnya, stb. Valószínűleg nem csak az alacsonyságod miatt nincsenek sikereid a nőknél, hanem még rengeteg más ok miatt sem. Ráadásul a magasságodon nem tudsz változtatni, de van egy csomó olyan dolog, amin meg tudnál és valószínű kellene is.

2018. dec. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Sikerult megint egy rakat hulyeseget osszehordanod
2018. dec. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem,biztosan nem amiatt... De csak egy dologba gondolj bele, elég sok 155-165 centis nő is van 🤔
2018. dec. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
65%

7.

Pontosan. Én 190 cm feletti férfi vagyok és egész sok 150-170 cm-es nő szokott elküldeni ismerkedéskor azzal, hogy túl magas vagyok nekik. Nem tudjuk mennyi vagy kérdező, mert ügyesen nem írtad le, még ha ilyen fontos is neked, de ezek az alacsony lányok valószínűleg egy hozzád hasonlóan alacsony sráccal képzelik el inkább a dolgokat.

2018. dec. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én 197 centi vagyok még sem kellek egy lánynak sem! Kérdés? 23/f
2018. dec. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem.

Az csak NAGYON megnehezíti, de azért nem is lehetetlen.


Az alacsonyabb ismerőseimnek is szinte mindnek van barátnője, de az is tény, hogy nekik SOKKAL többet kellett magukba és a pártalálásba fektetniük.

Meg azért láthatsz alacsonyabb férfiakat is a párjukjal.

SOKKAL többet kell tenniük, hogy kitünjenek, kevesebb a lehetőségük és az igényeik is, amit realizálhatnak.

Egyszerűen a nők legnagyobb többsége a magas férfiakat szereti, az alacsonyabbak láthatatlanok számukra, mint férfi.


Önigazolásból, persze ezt mindenki tagadja, de ennek ellenére, ha ugyanerről van szó, csak mas formában, pl "lányok, milyen srácok jönnek be?", akkor mégis szinte az összes valasz

2018. dec. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!