Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Osvárt Andrea: "A férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Osvárt Andrea: "A férfiak bexarik! " Mit gondoltok erről a cikkről?

Figyelt kérdés

A nemzetközileg is elismert színésznőnek nehéz dolga van. Osvárt Andrea ugyanis a férfiak uralta világban nehezen tudja magát komolyan vetetni üzleti partnereivel is - mesélt a NőComment című műsorban a Spektrumon.


- Szeretnének engem a férfiak egy alárendelt pozícióban látni, én pedig nem szeretném magamat egy ilyen szerepben látni valahogy. De hozzáteszem, a magánéletemben ugyanakkor nagyon szeretnék valakit, aki mellett a női szerepet vehetném fel. Jelenleg mind a kettő szerepet én képviselem otthon, a férfit, aki pénzt keres, és a nőt, aki takarít. Kicsit sok néha - magyarázta a színésznő, aki után minden férfi megfordul az utcán.


- Mindenki azt hiszi, hogy fürtökben lógnak rólam a pasik, de nem, kifejezetten ritka, amikor valaki erőfeszítést tesz, egy gesztust egy évben egyszer, valaki küld egy kézzel írott levelet vagy egy ajándékot, azt nagyon értékelem, az összes többi beszari. Ahogy lenne lehetősége, vagy közelebb jöhetne, nem mer. Pedig nő vagyok ugyanúgy, mint Julia Roberts abban a filmben, amikor bement a könyvesboltban, én is csak egy lány vagyok.


Mit szóltok ehhez a cikkhez? A tévhitekkel ellentétben ilyen lehet egy dekoratív nő élete? Az udvartartás/holdudvar, amiről sok férfi beszél, az csak az ő fejükben létezik és csak azért találták ki, hogy a sikertelenségüket egy külső tényezőre foghassák?



2018. dec. 13. 09:26
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
A vilagon nincs annyi normalis ferfi, hogy mindenkinek holdudvara legyen.
2018. dec. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Azt gondolom a cikkről, hogy belőtte a bulvársajtó, hogy a hülyék figyelmét is felkeltsék valamivel.
2018. dec. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szegény nőt is elzáporozzák most már kézzel írott privát üzenetekkel.
2018. dec. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
25%
A férfiak nem 39éves, rövid hajú feministákra vágynak. Ráadásul még ha vágynának is, tényleg elhiszi bárki, hogy ő összejönne egy hétköznapi emberrel, aki 200nettót visz haza?
2018. dec. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
Duma, duma, duma... valóságtól nagyon messze van.
2018. dec. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem is sokkal ritkábban közeledhetnek a nagyon jó, pláne híres, sikeres, gazdagabb nőkhöz a férfiak. Akik meg közelednek, azok csak buták, gátlástalanok.

Amúgy a nők is bexarik lennének, ha nekik kéne kezdeményezni.

2018. dec. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%
Talán nem szerepeket kellene játszani (avagy akarni), hanem következetesen viselkedni. :)
2018. dec. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Osvárt Andreához azért nem mennek oda, mert akik körülötte vannak, azok vagy kő gazdag és sikeres férfiak (akik ezen a szinten vannak nem akarnak párkapcsolatot, csak már amikor annyi idősek lesznek mint Andy Vajna vagy Faludy György, megtehetik, hogy lefagyasztatják a spermát és lesz utód, de nem akarnak elköteleződni, hiszen bármikor kaphatnak nőt, még ha a világ legcsúnyább emberei akkor is megvehetik, hiszen annyi pénzük van, amiből nem számít), vagy kiszolgálószemélyzet, akik meg már csak munkakörülből adódóan se mernek, meg egyébként is 1-2 ritka esettől eltekintve (Madonna, háttértáncos) két ennyire eltérő rangú ember nagyon ritkán jön össze, illetve ha igen is valószínűleg a magasabb rangú fogja félreérthetetlen jeleit adni, hogy szabad a közeledés.


De az átlag, utcán gyalog (nem csak a Váci utcában meg az RTL székház körül) közlekedő és tömegközlekedési eszközzel is utazó lányokat annyian szólítják le, hogy nem véletlenül van majdnem mindegyik fülében fülhallgató és/vagy nyomogatja a telefonját, meg néz mindig kifelé az ablakon vagy lefelé vagy az emberek feje fölött, mert aki 5/10-nél szebb az már valósággal retteg, annyi rossz élménye volt már 18-20 éves korára.


Mert bizony leszólítják őket a koszos, retkes alkoholisták is, akik belemásznak az ember arcába és 15 centiről a rothadó fogsorukkal beszélnek hozzá úgy hogy még a vállukra is teszik a kezüket és nem tud elmenekülni.


És van az a tényező is, hogy a nők azt nem is számolják bele, hogy a rothadó fogsorú alkoholistától mikor kimentette őt az "átlagos srác" a kínos helyzetből megköszönte, hogy "Jajj, de aranyos vagy, nem is tudom mi lett volna velem ha nem bukkansz fel." aztán se számcsere, se semmi "Köszi szépen még egyszer, hogy megmentettél/megvígasztaltál, de bocsi, de most nem szeretnék ismerkedni senkivel. Bocsi."


Ezekből van elég sok. Ők csak azt számolják, amikor évente 2x leszólítja őket egy adonisz. Meg azt veszik zokon, mikor az ugyanebben az évben kiszemelt 10 adoniszból a maradék 8 rájuk se bagózott.

2018. dec. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!