Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, van köztetek olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, van köztetek olyan, aki olyannyira el van szigetelve a nőktől, hogy a bolti eladók mosolya, kedvessége az egyetlen visszajelzés, amit tőlük kaptok?

Figyelt kérdés

És ha ilyen történik veletek, bearanyozza az egész napotokat és jóleső melegséget éreztek szívtájékon? Nyilván munkaköri kötelesség ez a részükről, de azoknak a férfiaknak, akik totálisan nőmentes életet élnek, maga lehet a mennyország egy szép eladólány/nő kedvessége.


Van köztetek ilyen, aki a nőkből mindössze ennyit "kap"? Mennyire kielégítő ez nektek? Be tudják pusztán ezek a gesztusok is aranyozni egy társtalan, magányos férfi életét?



2018. dec. 15. 17:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Én ilyen vagyok. Voltak már barátnőim, szám szerint 4, de évek óta semmi. Próbáltam szerezni barátnőt, de valami mindig közbejött. Távolság, ismerkedés elhalása stb. Utóbbi főleg online.


Nem érzek semmi extrát, ha kedves velem egy szép eladó lány. Munkahelyi kötelesség. Van egy bolt, ahova rendszeresen járok, van ott egy nagyon szép eladó lány. Nem csináltam semmi rosszat vele, tök normálisan álltam hozzá mindig, de folyton azt érzem, hogy pipa rám. Fogalmam sincs, miért.


Engem már hidegen hagy az ilyesmi, ha kedves velem egy nő. Úgysem tetszem 10 - 9nek szóval leszarom. 🙂

2018. dec. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Téves a feltételezés, hogy az egyedüllét magányos. Nem az, ha ismered önmagad és ki vagy békülve önmagaddal. Ebben az esetben bármilyen élethelyzetben lehetsz, mindig boldog és kiegyensúlyozott maradsz. Az egyedüllét se lesz gond számodra.
2018. dec. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

rólam sajnos álmukban sem feltételezik, hogy egyedül vagyok így javarészt csak bambulnak..


minden emberi kedvesség bearanyozza a napomat, de adni is igyekszem ezt..


a meglátás egyébként jó, tedd ezt mindenkivel..

2018. dec. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is ennyit kapok és kaptam egész eddigi életemben a nőkből. Egy mosolynak örülök, de tudom, hogy kötelesség, egy kicsit azonban úgy érzem, mint ha személyesen nekem szólna. Ha rákerdéznék, kezdeményeznék, borítékolható lenne a csalódás. Félek csalódni, így is mélyen lent van az önbizalmam, egy barátnő hiányzik, de a csalódás nem. Neten megannyi elutasítást kaptam már, miért menne ez máshogy a való életben.
2018. dec. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
itthon mióta kötelesség mosolyogni az eladóknak?
2018. dec. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én Tescoba járok, ott az eladók idegesek mert mindegyikre jut ezer vevő, úgyhogy azt se kapom meg.
2018. dec. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Rám ez igaz részben ,többnyire valóban csak ennyit kapok,hát elégnek nem elég mivel tudom,hogy nem tetszem senkinek ,de egy pillanatnyi örömnek megteszi! :)
2018. dec. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

1, Igen, ilyen vagyok, bár kevés ma már az igazán mosolyós bolti eladó;

2, Részben igen, de tudom, hogy csak egy múló pillanat az egész;

3, Igen, van;

4, Kevés, de nem tudnám így jelenleg, hogy mit kezdenék egy olyan helyzettel, ha esetleg egy nő nyiltan kifejezné, hogy többet szeretne velem;

5, Aranyozni nem, de kicsit feldobni igen.

2018. dec. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!