Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkedem egy lánnyal és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedem egy lánnyal és bevallotta, hogy a koráról kicsit füllentett és azóta azt írogatja, hogy ő "nem mai csirke" de nem mondja meg hogy mennyi?

Figyelt kérdés
25 évesnek adta ki először magát, de azt mondta ahhoz még adjak hozzá vagy 30 évet legalább. Viccelhetett vagy tényleg igaz??

2018. dec. 16. 00:00
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Vszinüleg igaz. Mozdulj a találkozás felé és kiderül!
2018. dec. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Ez egy olyan dolog amit csak ő fog tudni megmondani. Mi nem ismerjük, nem tudjuk, hogy milyen a humora. Bár, ha 55 éves akkor nem "kicsit" füllentett.
2018. dec. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem viccelt.
2018. dec. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
38%

Viszonylag új fotója nincsen fent?


Érdekes azért a szitu... ha valaki ennyire hazug, az nem jó szerelmi partner.

2018. dec. 16. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
te hány éves vagy? nem mindegy
2018. dec. 16. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
43%
Valoszinuleg igaz. En nem haragudnek ra emiatt, mert ennyi idos nonek abszolut eselytelen meg csak beszelgetopartnert is talalnia, nemhogy parkapcsolatot. Negyven felett a nok lathatatlanna valnak a ferfiak szemeben. En egy chaten szerettem volna beszelgetni, de eselytelen volt a valos koromat kiirva. Amikor kevesebbet irtam, mindenki meg akart dugni latatlanban is, ezert inkabb beirtam 78-at. Igy nem akartak megdugni, de paran ramirtak, hogy tenyleg annyi vagy? Es amig nem vallottam be az igazi korom, nagyon jokat dumcsiztunk. De ahogy elarultam az igazsagot, ugy tuntek el, mintha lepras lennek.
2018. dec. 16. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
20%
Már eleve kuka ha valaki letagadja a korát, és ebből kiindulva valószínűleg minden másban is hazudott neked. Azt biztosra veheted hogy 55 éves. Ha én lennék a helyedben ezek után szóba se állnék vele. Az meg hülyeség hogy találkozz vele! Hazudott neked, sokkal korosabb mint aminek beállította magát, remélem vagy olyan okos hogy nem mész randira anyád korabeli nővel. Ezzel magadnak adnál pofont és utána csak gondod lenne, mert ez jönne elő minden ismerkedésnél. Vedd úgy mintha nem is létezne az a nő.
2018. dec. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
"nem mai csirke" kifejezés használata alapján jó 30-35 évet adjál hozzá
2018. dec. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!