Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akinek a férje félrelépett,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek a férje félrelépett, nem egy éjszakára, hanem tartósan volt valakije hogyan vette észre? Esetleg bevallotta a férj? Megmondta a félrelépés okát? Meg tudtátok oldani a problémát?

Figyelt kérdés
Köszönöm előre is a válaszokat!

2018. júl. 27. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Születésnapomra kaptam tőle egy mobilt. Kipróbálta előtte, h minden működik-e rajta. Belépett az fb-ra is, ki viszont nem. Mikor megkaptam a készüléket, meg akartam nézni az üzeneteimet. Akkor találtam meg az üzeneteket a két 18 éves barátnőjétől. Boldog szülinap volt..

Nem volt mit megbeszélni ezek után.

2018. júl. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem volt a férjem, viszont volt egy 4 éves kapcsolatom (legelső kapcsolatom) ahol az akkori párom egy 1 éves kapcsolatot tartott mellettem. Nekem nem vallotta be, én buktattam le. Egyébként a jelei azok voltak utána már rájöttem, csak mindig volt kifogás, én meg a szerelemtől kettőig nem láttam, hogy sűrűn ki volt kapcsolva a telefonja, a telefon minden körülmények kőzött nála volt konkrétan azt se engedte meg, hogy ránézzek, de ha esetleg a kezembe került, akkor nagyon ideges lett, zavarodott. A szex az nagyon lecsökkent, nagyon max heti 1x volt, de az is olyan volt, hogy minősíthetetlen. Velem szembe minden baja volt, bármit csináltam nem volt jó neki. Aztán mikor lebukott, akkor elhagyta a nőt velem akarta volna folytatni, csak nekem már nem kellett, Szóval két szék közül a padlóra esett. :)
2018. júl. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt szerintem nem lehet elfelejteni. A kapcsolat számomra összedől és felépíteni újra nem lehet. Ez visszafordíthatatlan. Megbeszélni, megérteni, elfogadni esetleg hosszú idő után megbocsátani, elengedni a dolgot azt lehet. De ha együtt maradtok ez mindig ott lesz és semmi nem lesz a régi. Én így gondolom.
2018. júl. 28. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is az ex a telómat próbálta ki amit postán kaptam éy ugye google fiókot regisztrált...amit mikor odaadta a telefont elfelejtett törölni.

A laptopon szintén automatikus bejelentkezésen hagyta a skype-ját igy mindig olvastam mimor készül a nő az "ágyunkba". Ez volt az utolsó csepp, ki is dobtam....4 éve nem tudja megemészteni hogy meg mertem lépni. Én utána hamar megtaláltam Életem Szerelmét na akkor kiborult és sokáig jott a dumával hogy csak néhány éjszakara kellek aztán majd dobni fog....hát ez se jött be neki. Igy járt!

2018. júl. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Örülök, akinek sikerült aztán párt találnia:)!!!
2018. aug. 1. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!