Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sikeres, ámde nem vonzó férfiként csak ez a két lehetőségem lenne?

Figyelt kérdés

1) Maradok egyedül évekig, kivéve ha valami isteni szerencse miatt belebotlok egy nőbe, akivel megvan a kölcsönös külső és belső szimpátia.

2) Kiteszem az ablakba, ami van, és összeszedek egy Vajna Tímea lite verziót.


Alapvetően nem látszik rajtam, hogy igen sikeres vagyok. Oké, jó ruhákat hordok, de nem pakolom tele az Instámat utazásos képekkel, Audi helyett taxizom, nem járok elit klubbokba, nem vesz körbe irigykedő udvartartás.

Kinézetre viszont egy nem jóképű, alkatilag vékony férfi vagyok, akire ha ránéznek, azt gondolják, hogy épp' csak betöltötte a 18-at. Még a borostám sem nő rendesen.



2018. dec. 19. 18:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
9: Szerintem van különbség a versenysport és az átmozgató hobbi edzések között. Én senkit nem ismerek, akinek a veséjével baj lenne mert 10 éve fehérjéket iszik. A kokszhuszárokat és a "mennyivelnyomsz" embereket hagyjuk. Azzal szerintem nincsen probléma, ha az ember 8 óra alvás és 8 óra irodai munka után elmegy mozogni egy félórát.
2018. dec. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

9.

Nem tanácsolsz semmi mást ahelyett, amit mondasz. Oké, mester, elfogadok mindent amit írtál. De akkor mondd meg hogy éljek helyette. Kínálj alternatívát. Ne mozogjak, ne edzek, egyek mindent össze-vissza amit megkívánok? Akik leszarják hogy mit esznek és lusták rendszeresen mozogni, sportolni, azok most felpontoztak téged mert megnyugtattad őket, hogy ők csinálják jól, szarni kell bele ezekbe, még aki sportol vagy figyel az evésre, az az idióta és előbb hal meg, mint ő.


A magyarok számítanak Európa legelhízottabb nemzetének, és világszinten is a negyedik helyen állnak. Szóval annyira nem mindennapos és elterjedt az izmos, kisportolt test.

[link]

Nem kell extrém méretűre gyúrnod magad átlag emberként, de azért a saját testsúlyoddal tudj fekve nyomni, guggolni, ez egy alap kondíció, amiből aztán még fejlődhetsz, ha akarsz. A kiegészítőket nem értem az elején most szidod vagy dicséred, mert egyszer azt írod, hogy 1 év alatt annyit lehet fejlődni tőlük mint régen 5 év alatt, aztán meg hogy szarok. Az ízületvédő is egy táplálékkiegészítő, az is szar szerinted? Mert a top 3 ajánlottban van az edzés utáni fehérje és a multivitamin mellett. Csak azért mondom, mert pont a tönkrement ízületekről is beszéltél, ami ellen elég fontos a folyamatos ízületvédő szedés.


Azt érted, hogy a testépítőknél a csirke+rizs csak egy fogalom és nem szó szerint ezt eszik/esszük állandóan? A csirkemell helyettesíthető csirkecombbal, hallal, sovány túróval, tojással, tömegnövelő időszakban akár még sertés hússal is. A rizs is zabpehellyel, lencsével, babbal, stb-stb. De mester, ez megint ugyanaz, hogy akkor mondd meg kérlek mit együnk, ha már ezek is szarok.


----


Nem véletlenül írtam, hogy a sportos test csak egy kis szelete a nőknél való sikereknek. Még egyszer mondom, kell egy tökös, magabiztos, vicces, jó dumás személyiség (ez nagyon) és egy stabil, rendben lévő egzisztencia/vagyon/fizetés (ez kevésbé, de azért ott van, főleg ahogy minél idősebb leszel)

2018. dec. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Járok sportolni, bár nem kondizom. Igazából ilyen tömegnövelő szerek nélkül nem is tudnék túlságosan izmosodni, meg ugye eleve olyan a csontozatom (nincs széles vállam pl.), hogy az összehatás sem lenne annyira jó. Plusz a nők 90%-a úgyis az arc alapján ítél, ha valami biológiai csoda folytán mégis sikerülne "nagydarabbá" válnom, akkor is elvéreznék a fejem miatt. Az egészséges életmódot viszont én is fontosnak tartom.


A személyiségemről: önbizalmam van, vagyis pontosan tudom, hogy miben vagyok nagyon jó, és miben nem. Nagydumás, társaság központja típus viszont soha nem voltam, és nem is leszek nagy valószínűséggel. Általában nem vagyok olyan, aki embertömegekre tud hatni. Akik intelligensek, azokkal megtalálom a közös hangot, de a többséggel elbeszélünk egymás mellett.


Ezen kívül persze van egy csomó jó tulajdonságom is, de egyik sem olyan, hogy ismerkedésnél (pláne az elején) bármilyen pluszt biztosítson. Ergo úgy látom, hogy marad a fenti két opció, amelyekből az elsőt választom a továbbiakban is.


Örültem volna pár női válasznak is...

2018. dec. 20. 10:58
 14/14 anonim ***** válasza:

13.

Kérdező, ne érezd hogy folyamatosan szidlak, de ez is egy alapvető "férfi praktika", amit érdemes minél hamarabb megtanulni, hogy nők véleményére nem hallgatunk csajozási kérdésekben, mert maguk sem tudják mit akarnak és még inkább: Mást mondanak, mint amit aztán a valóságban csinálnak. Elmondják, hogy milyen férfira vágynak, aztán a valóságban egy totál mással mennek el dugni(/jönnek össze). Inkább nőknél sikeres férfiaknál érdeklődj mindig is, hogy mit érdemes csinálni.


Az arcon vagy a magasságon nem tudunk változtatni, azokon kár rugózni. Ezért nem érdemes ezeken keseregni, mert akkor ítéletnapig sírdogálhatunk a sarokban a csúnya fejünk/alacsonyságunk miatt, de abból biztos nem lesz a való életben siker. Csak olyan dolgokkal érdemes foglalkozni, amiken lehet változtatni.


A személyiségednél pedig nem muszáj társaság közepe típusú nagydumásnak lenni. Nem csak társaságokban lehet ismerkedni, sokan pont ezért preferálják hogy kettesben vannak a nővel és úgy ismerkednek, beszélgetnek. Ha ketten vagytok egy lánnyal, akkor kell jó dumásnak, viccesnek, bőbeszédűnek lenni.

2018. dec. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!