Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők! 24 éves fiúként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! 24 éves fiúként lehet esélyem egy 29 éves lánynál?

Figyelt kérdés

Szaktársak vagyunk az egyetemen (első szemeszter). Nehezen leírható, megfogható vonzalom köt hozzá. Magam se tudom a miérjét, hogyanját, okát, eredetét. De - és bocsátassék meg - veszettül vonzódom hozzá (!NEM testileg!).

Először nem is nagyon mertem felvenni vele a kapcsolatot... sőt, ha úgy vesszük, ő kezdeményezett (az egyik órán többféle színt kellett használjunk, Ő pedig hozott nekem egy 10 színű tollat).

Utána viszont egy eset hatására - ami eléggé nagy hatást tett rám - vettem a bátorságot és el kezdtem vele haverkodni/barátkozni. Ezen a téren nem visszautasító, sőt, számomra voltak egészen figyelmes lépései is. (bár valószínű, hogy ez viszonyítás kérdése, s én inkább a rosszhoz vagyok hozzászokva)


Próbálom keresni vele a beszélgetésre/találkozásra/kapcsolatfelvételre való lehetőségeket, alkalmakat. Az utóbbiaknál egyébként sorra elkezdett kiderülni, hogy a legfurcsább, de ugyanakkor - számomra - a legjobb pontokon vannak köztünk erős hasonlóságok, illetve mintha egyre csak kellemes meglepetések derülnének ki róla.

Tudom, ez egy nagyon "kocka" hasonlat, jobb sajnos most nem jut eszembe, de : ez a lány számomra olyan, mintha lenne a garázsban megbújva egy számítógép, egy Pentium 2-es házában, elől 2 floppyval, FELNYITVA viszont ott lapulna benne egy alaplap egy i7-es processzorral, 6 PCI foglalattal, 24 GB RAM-al meg 2 db 8TB-os merevlemezzel.


És én az ilyenért... ahhh... egyszerűen olaj a tűzre!


A másik oldalról viszont iszonyúan tartok a hátrányaimtól. Az egyik, hogy én 24 múltam, Ő meg 29. Könnyedén előfordulhat, hogy sok mindenben érettebben is tud gondolkodni, ill. 1-2 dologban tapasztaltabb. (egyébként iszonyú csendes, visszahúzódó)

Magasabb is nálam, ami szintén egy nagyon rossz pont szokott lenni. =( Egyébként sajnos ezek mellett sem vagyok külsőre jó, sőt, szerintem visszataszító... Bár ezt már mostanra elfogadtam, s ehhez mérten azóta minimálisan törődöm a külsőmmel.


Az odáig oké, hogy egy baráti viszonyt fel tudtam (vagy legalábbis el kezdtem) építeni... Kedves, nem elutasító, bár én is próbálok a lehető legtapintatosabban viselkedni.

De kérdés, hogy van-e esély arra, hogy idővel szorosabb viszonyt tudjak létesíteni... mert, ahogy írtam, én már majdhogynem a legeleje óta többet/mást érzek iránta - és ezt még én se tudom hogy megmagyarázni -; Vagy ez idősebb lány felé esélytelen, halott ügy?! Esélytelen, hogy a barátságból majd több is kialakulhasson?


Én sajnos máig - valószínűleg alapjaiban sem - tudom, illetve tudom átlátni, hogy hogy gondolkoznak a lányok, mire vágynak, mik az alap igényeik. Ezért is kérdezem.


Előre is köszönöm a válaszokat!



2018. dec. 21. 01:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Na látod.

32/f

2018. dec. 21. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ez alapján nem lehet leszűrni, hogy egyáltalán érez-e barátságnál egy kicsit is többet. Mert az itt leírtak nagy része igaz lehetne rám is (29 éves nő vagyok) és egy haveromra (aki 24 éves srác). Bennünk is sok a közös, egy közös hobbi összeköt, segítek neki, szerintem kedves is vagyok hozzá, de kb. olyan, mintha az öcsém lenne. Nem a férfit látom benne, hanem egy barátot. Mondjuk az is igaz, hogy mindkettőnknek van párja évek óta.

Szóval, hogy adott neked ceruzát és nem küld el a búsba, hanem normális hangnemben kommunikál, még nem jelent semmit. Egyszerűen egy normális valaki, aki nem tapló másokkal.

2018. dec. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

"egy nemre ugyan minek várnál még 2-3 hónapot?"


igaza van:)


nőként írom, cselekedj, sok sikert!:)

2018. dec. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Esély mindig van, tudod a remény hal meg utoljára :D

A jellemzésed alapján a nő nem tűnik valami csinos cicababának. Simán megszerezheted, a korától meg ne ijjedj meg, nem mindenki egyforma (szellemileg) ennyi évesen. Azt írod visszahúzódó, lehet még pasija se volt.Hívd el szilveszterezni, de akkor se csüggedj ha lemondja mert félős, utána próbáld meg máshová elhívni. Ha azt is sorra mondja le, akkor felejtős. Addig ne hátrálj meg,lehet csak kéreti magát. Ismerem ezt a típust:)

2018. dec. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Utolsónak köszönöm a bíztatást! =D


Azt, hogy csinos-e, vagy sem, lehet hülyén hangzik, de én nem tudom megítélni. Ugyanis abszolút nem érdekel, nem tud érdekelni. Teljesen más fog meg benne... tényleg nem tudom ezt leírni, de....

Huh, _ISZONYATOSAN_ oda vagyok érte!!! =(

És higgyétek el, hülyén is érzem magam miatta.


Simán elképzelhetőnek tartanám akár azt is, hogy minden pasi egy ilyen nőre vágyik, úgy istenigazából. =/

De igen, tiszta logika, hogy - érthetően - jobban örülnék neki, ha "nem kéne másokkal megküzdenem érte".

De ugye erre nem alapozhatok, mert ezt nem tudom pontosan és magabiztosan megítélni.

2018. dec. 21. 15:22
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

örülnék neki, ha "nem kéne másokkal megküzdenem érte"


----


Pedig csak úgy tudsz valakit igazán boldoggá tenni, ha folytonos rivalizálás miatt egyre jobb emberré, szerethetőbb partnerré válsz. Ha nem fenyeget semmi veszély, akkor szarsz fejlődni.

2018. dec. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

30 éves nő vagyok és valamiért a fiatalabb pasik vonzanak. Szóval van esélyed :)


Próbáld először ki azt, hogy beszélgetés közben megérinted a karját, vállát. Persze nem akkor, amikor a számitógépeket részletezed. Vagy amikor találkoztok, mondod, hogy "szia. De csinos vagy ma is" és közben megsimized a vállát.

Vagy ha taliztok az új évben, akkor mondod, hogy búék és megpuszilod (arcon).

Ha erre jól reagál, akkor lehet tovább gondolkodni :)

2018. dec. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!