Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak nekem ilyen magányos a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem ilyen magányos a karácsony?

Figyelt kérdés
32 éves vagyok ! Olyan rossz látni a boldog párokat az utcán. Én meg egyedül ülhetek a négy fal között mert csunyanak születtem ! Alacsony is vagyok (173 cm) , ronda az arcom , van rajtam túlsúly is. Nem kellettem senkinek, hiába próbálkoztam ! Jah és a pénzem is kevés ! 190 nettó és mamahoteles vagyok ! Nincs miből elköltözni!
2018. dec. 24. 11:42
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Ki mondta hogy az élet igazságos?
2018. dec. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
88%
190nettoo?? Az miert lenne keves? Foleg ha nem kell alberletet fizetni. Ne viccelj mar. En ajanlok valamit ami nekem bevalt. Kezdj el sportolni es az etkezesre figyelj. Nemar hogy ennyire szerencsetlen vagy 32evesen. Es ha mamhoteles vagy akkor meg van csomo szabadidod amit elkene tolteni hasznosan... Besz@rok itt nehany emberen...
2018. dec. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
80%
Te legalabb a szuleiddel vagy! En total egyedul vagyok egy idegen orszagban
2018. dec. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
10%
Sport és a kaja... valami trendibb nincs? Ez már annyira lerágott csont. Jóhogy még említed hogy tetováltassa magát.
2018. dec. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
94%
Mondd mar meg mi koze a sporthoz meg az etkezeshez a tetovalasnak??? Tulsulyt szerinted hogy a pics@ba lehet eltavlitani sport es normal etkezes nelkul?? Mit kene neki tanacsolni??? Uljon othon a teve elott es zabalja a csokit meg a chipset?
2018. dec. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
51%
A túlsúlyon, a mamahotelon és a 190 nettón tudsz változtatni, ha veszed a fáradságot.
2018. dec. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
78%

Magyarul: édesanyád főz mos takarít, azt nem tudom mennyit adsz bele a rezsibe, vásárlásba, de alsó hangon 120k-d van havonta amit tisztán magadra költhetsz. Hogy a nedves paripapömpögőbe nem kezdtél el évekkel ezelőtt félretenni, gyűjtögetni akár egy házra? Mert kétlem, hogy ennyit elköltesz magadra havonta, főleg hogy egy konditerembérletet sem vettél még, hogy akkor legalább a dagadtságodon változtass, mert még időd is rengeteg van ha munka mellett nem kell háztartást vezetned és főznöd magadra... annyi hobbit kipróbálhatnál vagy tehetnél magadért a tespedés helyett!

Te nem szerencsétlen vagy, meg nem az élet cseszett ki veled, hanem lusta és nyafogós, aki nem képes észrevenni a lehetőségeket.

2018. dec. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
90%

Ez nem a trendiség. Nem akarok átmenni pszichológusba, de a kérdezőn tisztán érződik, hogy kényelmetlenül érzi magát ebben a helyzetben.

Talán ha kicsit összekapnád magad, elkezdenél sportolni, odafigyelni a kajára, akkor a túlsúlyt egy idő után ki is lehet húzni a listáról. Az arcoddal nem tudom mi a baj, de ha esetleg pattanásos, akkor férfiként is el lehet menni kozmetikushoz, hogy rendbe tegye. Nem ciki. 173 centi pedig nem alacsony, én nőként vagyok ekkora és a legtöbb férfi általában velem egymagas, vagy pár centivel magasabb csak.

Baromi egyszerű mindent a természetre fogni, tudom, mert én is mindent okoltam a helyzetem miatt magamon kívül. Aztán észbe kaptam és tettem azért, hogy máshogy legyen és elfogadjam magam, jobbá tegyem a dolgokat magam körül.

Tegyél az ellen, ami téged zavar és ne az önsajnálatot gyakorold, mert attól nem fogsz egy kidolgozott testben ébredni 20 nővel magad körül.

Nem mellesleg, 32 évesen ideje lenne észbe kapni, mert baromi rövid az élet.


Úgyhogy aki azt írta előttem, hogy sport és kaja, az jót írt, pacsi neki.

2018. dec. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Heti háromszor járok edzőterembe. Semmit nem ér! Volt már személyi edzők is ! Az is feladta. Szerinte beteg vagyok.
2018. dec. 24. 12:23
 10/27 Zzzz90 ***** válasza:
39%

Az edzés önmagában nem elég. Oda kell figyelni az étkezésre és egyéb káros szenvedélyekre is. Tehát gyurmázhatsz te heti 5x2 órát, ha minden este lecsúszik egy pizza cola kombó.


190 netto pedig pestet kivéve átlag feletti fizetésnek számít. Ezt se felejtsd el.

2018. dec. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!