Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak nekem ilyen magányos a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem ilyen magányos a karácsony?

Figyelt kérdés
32 éves vagyok ! Olyan rossz látni a boldog párokat az utcán. Én meg egyedül ülhetek a négy fal között mert csunyanak születtem ! Alacsony is vagyok (173 cm) , ronda az arcom , van rajtam túlsúly is. Nem kellettem senkinek, hiába próbálkoztam ! Jah és a pénzem is kevés ! 190 nettó és mamahoteles vagyok ! Nincs miből elköltözni!
2018. dec. 24. 11:42
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Személyi edző feladta szerinte beteg vagy??? Mivan??? Remélem nem 1hétig jártál:D de ha meg betegség akkor orvoshoz kéne menni kivizsgálásra. 32évesen nemhiszem el hogy magadtol nemtudsz ezekre rájonni. Latod ezert kene a mamahotelbol elkoltozni...
2018. dec. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
67%

1. akkor menj orvoshoz és vizsgáltasd ki magad

2. a fogyás 70%-ban az étkezésen múlik

3. légy kitartó,ne rinyálj

4. párom 172 centi, 6 éve vagyunk együtt, és minimálbéren dolgozik

5. mióta foglalkozol azon, hogy lefogyj?


Nem te vagy az egyedüli, de ahhoz tenni kell, hogy legyen valakid!


Nincs miből elköltözni? :O KAMU KAMU KAMU KAMU KAMU KAMU

2018. dec. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
36%
"Csak nekem ilyen magányos a karácsony?" (Ugy szeretem az ilyen csak nekem ....bla-bla... kérdeéseket!) IGEN! CSAK NEKED ilyen!!! Másnak másképpen. Remélem megnyugodtál ettöl a sok segitségtöl!
2018. dec. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

Orvos által összeállított étrend alapján eszek ! 6 éve járok edzeni folyamatosan ! Volt mikor lement 5 kg , de aztán 15 jött vissza.


Könnyű ítélkezni mások felett , “ biztos zabál , lusta- otthon fekszik a kanapén aztán várja a csodát”. Biztos nehéz elfogadni hogy vannak olyan emberek mint mondjuk én , akik nem tehetnek a kövérségükről.

2018. dec. 24. 13:07
 15/27 anonim ***** válasza:
26%

"Heti háromszor járok edzőterembe. Semmit nem ér! Volt már személyi edzők is ! Az is feladta. Szerinte beteg vagyok."


Oké, de mióta?

Amúgy, ha a túlsúlyod egészségügyi probléma, akkor irány az orvos. Lehet pajzsmirigy, inzulinrezisztenia, stb.

Nem otthon kéne tespedni, hanem tenni a dolgokért!!!

2018. dec. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
47%

"Biztos nehéz elfogadni hogy vannak olyan emberek mint mondjuk én , akik nem tehetnek a kövérségükről."


Biztos nehéz elfogadni, de bizony te tehetsz róla! Vizsgáltasd ki magad! Ha nem, akkor viszont pszichésen lehet a baj... Pszichológus, kineziológia, stbstbstb.

Ne mondd, hogy te mindent megtettél és mégis szar... A legkönnyebb hátradőlni, és "bocs, de én ilyen vagyok"...

2018. dec. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Akkor viszont nem értem ha 6eve edzel es a kajat is egy orvos allitja ossze akkor passzolok ez már lehet tenyleg komolyabb problema
2018. dec. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
58%
Hogy bolonduljon meg az a lúzer fejed, hát eredeti bolond vagy.
2018. dec. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
57%

32 évesen otthon élsz anyáddal és hosszú évek alatt a nettó 190 ezerből nem tudtál félretenni egy lakásra? neb444ssz.

Akkor mit csináls ennyi pénzzel?

Albérletre nem kell kiadni pénzt,számlát lehet felezitek anyáddal,de így is maradna csomó pénted.

Csóró egyetemisták már 20 évesen elköltöznek otthonról,ők sem rinyálnak ennyire.

Arról nem is beszélve,hogy a lakástakarékot is nyithattál volna,arra is kaptál volna állami támogatást.

2018. dec. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Az egész pénzt haza adom. Jó van amikor kb 30 ezer megmarad nekem! De életem végéig gyűjtögethetném , még egy mozit is megvonva magamtól, mint szórakozási lehetőséget.
2018. dec. 24. 13:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!