Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak nekem ilyen magányos a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem ilyen magányos a karácsony?

Figyelt kérdés
32 éves vagyok ! Olyan rossz látni a boldog párokat az utcán. Én meg egyedül ülhetek a négy fal között mert csunyanak születtem ! Alacsony is vagyok (173 cm) , ronda az arcom , van rajtam túlsúly is. Nem kellettem senkinek, hiába próbálkoztam ! Jah és a pénzem is kevés ! 190 nettó és mamahoteles vagyok ! Nincs miből elköltözni!
2018. dec. 24. 11:42
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Ennyi kifogást...
2018. dec. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
65%

"Az egész pénzt haza adom. Jó van amikor kb 30 ezer megmarad nekem!"


Mi van, szüleid munkanélküliek? Vagy hol laktok, hogy ekkora a rezsi? Vagy ennyit zabáltok? Hát az meg is látszik rajtad. Gondolom 100-200 ezer elmegy kajára nálatok. Gondolom szüleid is egy elhízott disznók lehetnek.

2018. dec. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
68%

Utolsó!


Lehet, hogy a kérdező nem egy talpraesett adonisz aki már sokat elért az életben, de te nyugodtan menj és fejelj meg egy serpenyőt így karácsony alkalmából ezért az IQ-szegény hozzászólásért!

2018. dec. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

"Nem tudok nem írni. Pár sort szeretnék csak mindenkinek, aki egyedül tölti ezt az estét...

Tudom -és sokszor hallottam is-, hogy ez ilyenkor olyan fájdalmas űr, amit semmi nem tud enyhíteni. Árad mindenhonnan az összetartozás, a szeretet, az ünneplés, te pedig nem találod a helyed. Nem kellett nagyon ajándékokkal készülnöd, főzni a szeretteidre, ünneplőbe öltöztetni a tested és a lelked, mert azt érzed, senki sem kíváncsi rád. Végtelenül szívszorító élmény, hogy azt érzed, senkinek nem vagy fontos.

Azt gondolom, hogy sokszor a forma megtéveszt minket. Azt gondoljuk, hogy azok vannak jól szeretve, akik társaságban vannak. Sokszor sajnos ez semmit nem jelent. Ahogy az sem, hogy te épp egyedül vagy. Érzelmileg egészen más a helyzet, mint amit most látsz. A fájdalmad a szűrő, ami miatt ilyenkor vak vagy arra, hogy mennyi sok emberrel éltél meg boldog pillanatokat, és milyen sokat megélhetsz még azokkal a szeretteiddel, akik -bár most nem veled ünnepelnek-, de gondolnak rád.

A legfontosabb, amit ma megadhatsz magadnak, hogy szeretettel gondolsz az életedre. Az összes szép és fontos, vagy nehéz és tanulságos, felejthetetlen pillanatra. Ha képes vagy megnyugtatni, szeretni és elringatni magad...

Tudom, hogy nehéz...de nagyobb ajándék, mint amit másoktól kaphatsz...

Boldog Karácsonyt szeretettel❤️"

Dr. Almási Kitti

2018. dec. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

#23


Indok? Talán fáj az igazság?

2018. dec. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Nekem nem fáj, amit írtál, de olyan tapló módon fogalmaztad meg, ami rólad több negatívat árul el, mint a kérdezőről az, amit írt magáról. A te szegénységi bizonyítványod, nekem mindegy. :)
2018. dec. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Ha orvos által összeállított étrend alapján étkezel, és ennyit jársz sportolni, akkor ideje lenne kivizsgáltatnod magadat, hogy miért vagy túlsúlyos mégis. Lehetséges, hogy valamilyen kezelhető egészségügyi probléma áll a hátterében az elhízásodnak. És az is előfordulhat, hogy az ebből fakadó kudarcaid miatt (hogy úgy érzed, megteszed a tőled telhető legtöbbet, és még sincs változás) váltál depresszióssá, negatívvá.

Ezen kívül még úgy gondolom, hogy ideje lenne magadnak kezelned a pénzedet. Ha otthon élsz, természetes, hogy beleadsz a rezsibe, és bevásárolsz élelmiszert, de a fennmaradó összeggel magadnak kellene gazdálkodnod. Most úgy élsz, mint egy gyerek, akinek az életét a szülei irányítják. Ha kicsit önállósodnál, akkor lenne önbecsülésed, pozitívan fejlődhetnél, és ezáltal elindulnál egy olyan úton, ami ahhoz vezethet, hogy kikeveredj ebből a negatív spirálból, amiben most vagy.

2018. dec. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!