Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyre jobban kezdek kiábrándul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre jobban kezdek kiábrándulni a nőkből. Ki még?

Figyelt kérdés

Sosem voltam nagy csajozós. 4 barátnőm volt eddig, 30 éves létemre. Ezek komoly kapcsolatok voltak.


A probléma, hogy nincs módom hol ismerkedni. Egy kisebb településen élek, és az sem segít, hogy bár beszédes vagyok, de introvertált. Nyugisabb életet élek, bár mindig találok valami elfoglaltságot. Sportolok, túrázok, kirándulok, olvasok, főzök, fotózok is, régebben írtam, szeretek a természetben kint lenni, satrazni stb. Minden érdekel, bármiben ek tudok mélyedni. Nem önfényezést szeretnék, csak, hogy kis képet kapj rólam.


Szóval marad a net ismerkedésre. Amit az utóbbi időben tapasztalok, az tragikus: közöny, passzivitas, szótlanság. De egy idő után az is elnémul, akivel addig gördülékeny volt a kommunikáció. Mintha senki nem venné komolyan az ismerkedést és hiába szeretném én komolyan venni, a nők egyszerűen beletojnak az egészbe egy idő után, vagy rögtön az elején.


Egyedül élek, van kocsim, fix állásom is, ahogy írtam, alakítgatom az életemet, de még ez sem elég, hogy felkeltsem valaki figyelmét. Ez megy már jó ideje. A neten volt már többször, hogy fotó alapján élből kiszórtak. Arra gondolok, hogy egyszerűen ronda férfi vagyok, hiába 190 cm, jó kiállású, sportot űző, bár igaz, nem izmos, kidolgozott.


Mi lehet a baj?


2018. dec. 25. 18:49
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
100%
Leírás alapján nincs veled gond. Talán lehet kicsit férfiatlan a kisugárzásod ezeb kéne javítani;)
2018. dec. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 A kérdező kommentje:
Köszi. Az igaz, hogy nem néznek 30nak. Maximum 25nek. De nem gondolnám, hogy emiatt ferfiatlan lennék. Mitől férfias a kisugárzás? 😃
2018. dec. 25. 18:56
 3/44 anonim ***** válasza:
39%
A társkeresőn 99% - ban defektes nők vannak teli irreális elvárásokkal , neten nagyon kevés az esély normális casj összeszedni . egy nagyobb munkahelyen ( ahol sokan dolgoznak ) van esélyed
2018. dec. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
0%
csajt
2018. dec. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:

Nem társkeresési oldalon ismerkedtem eddig, hanem fórumokon, itt is. De siralmas a helyzet. A munkahelyemen férfiakkal dolgozom, esély sincs megismerni nőt. Ebben a kisvárosban még egy jó szórakozóhely sincs. Ha ki szeretnél kapcsolódni, minimum 30-40 kmt kell menned. Hogy miért élek itt? A munkám jól fizet, végre ez az első normális állásom, nem szívesen adnám fel, hogy elkoltozzek nagyobb városba, mert ott a megélhetésre sokkal több pénz menne el és ennyit tuti nem keresnék.

Úgy érzem, egy csapdába estem és jelenleg nem látok kiutat.

Akivel utoljára ismerkedtem itt, 8 hónapig beszélgettünk és teljesen false képet kapott rólam, amiért végül lezárta az ismerkedést. Ez is emészt. Mintha átok ülne rajtam.

2018. dec. 25. 19:04
 6/44 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
19%

Több mint 6 éve röhögök a kapcsolatfüggő szerencsétleneken. Emlékszem, 2013 környékén, a második pátkapcsolatom után több mint egy évvel kinéztem magamnak egy nőcit. Már akkor fűzte valami helyi menő csávó, azóta meg már vagy az ötödik "komoly" párkapcsolatát éli a csaj. :D

Semennyire nem lehet ezeket komolyan venni.

2018. dec. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
17%
Figyelj, én is így vagyok ezzel. Karácsony alkalmával elhívtam egy lányt kicsit szórakozni beszélgetni erre elküldött a jó anyámba.
2018. dec. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 A kérdező kommentje:
Leg, miért lennék kapcsolatfüggő? 5 éve nincs senkim. Ha az lennék, nem bírnám 1 hónapig sem egyedül.
2018. dec. 25. 19:08
 9/44 anonim ***** válasza:
96%

En meg a pasikbol.


Valszeg nem tetszel a noknek, amit leirtal magadrol teljesen jo, mas okot nem tudok..vagy nem lehet veled beszelgetni.

2018. dec. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:
Ha nem lehetne velem beszélgetni, akkor nem leveleztem volna 8 hónapig itt egy nővel, vagy élőben sem tudnék megszólalni a nők társaságában. Ha felszínes beszélgetésre vágyik valaki, az tényleg nem az én asztalom.
2018. dec. 25. 19:11
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!