Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ez a viselkedés?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez a viselkedés? Kezdek kiábrándulni belőle.

Figyelt kérdés
Neten ismerkedünk. Amikor írja rám hogy én egy rendes lány lány vagyok mindig felhozza hogy az exe aki megcsalta az k**va volt. Úgy érzem így neten keresztül is hogy nagyon nyomulna. Egy nap több üzenetet küld nekem facebookon, meg ilyeneket ír rám hogy királylány. Már beszél a közös terveinkről pl. jó lenne ha örökre együtt lennénk. Meg olyat is írt már hogy milyen jó lenne együtt fürödnénk. Mindketten 21 évesek vagyunk.
2014. júl. 15. 10:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem, szerintem nem normális. Ha az ember ismerkedik, és tényleg érdekli a másik fél, akkor végiggondolja, hogy mi az, amit ha leír, visszatetszést keltene... szerintem úgy hangzik, mintha bosszúból, dühből akarna téged, udvarlás nélkül és most azonnal.
2014. júl. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát szerintem is elég nyomulós.legalábbis abból amit leírtál ez látszik.olyan mintha vmi nem stimmelne vele én a helyedben megszakítanám vele a kapcsolatot.de végülis ezt neked kell eldöntened
2014. júl. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Arra már én is gondoltam hogy rajtam akar azért bosszút állni mert a barátnője megcsalta. Amikor irtam neki hogy nem tetszik amiket ír és hogy sztem csak a szexre megy még ő volt megsértődve. Szeretném vele megszskítani a kapcsolatot.
2014. júl. 15. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!