Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Írtam egy kedves lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írtam egy kedves lánynak karácsony alkalmából, hogy ne legyen szomorú, erre elküldött anyámba ezt miért tette😭🤧🤣?

Figyelt kérdés

Már hetek óta a szingliségről osztja az észt, pedig nem néz ki rosszul. Én boldog karácsonyt kívántam neki erre...


Nem nézek ki jól de nem érdekel csak pozitívan állok neki mindennek.



2018. dec. 25. 19:57
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért írta, korábban buliztunk együtt és öleltem a csöcseit. Randija akartam elhíni de úgy látszik nem vagyok elég jó senkinek 😅😎😶🤧
2018. dec. 25. 21:37
 12/20 anonim ***** válasza:
8%
Azért mert nem tűntél gazdagnak.
2018. dec. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%
Nem jó kolbásszal kínáltad.
2018. dec. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

"korábban buliztunk együtt és öleltem a csöcseit."


Az ő beleegyezésével ölelted? Netán részeg volt a bulin és kihasználtad a helyzetet? Akkor érthető, hogy elküldött az anyádba, nem kellene ennyire nyomulni

2018. dec. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Hát ki voltam akkor az az igazság egy lány miatt elmondtam neki és megölelt, leleket vert belém.


Még most is emlékszem ahogy a feszes mellei hozzám értek, uhh 😇 (biztos megjött neki akkor)

Kár, hogy a fenekét nem fogtam meg 👹



De várjatok este bizony elhívom sétálni 😃😂

2018. dec. 26. 06:36
 16/20 anonim ***** válasza:
9%

Mert egy hülye p...a (nőként mondom).

Ja, amúgy kedvesnek még hírből sem az.

2018. dec. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
na jó, a további kommentek alapján te sem vagy százas mondjuk...
2018. dec. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
90%

A kommentjeid alapján nem véletlenül küldött el...


Attól, amiért szingli valaki, még nem kell a legelső idiótával összejönni.

2018. dec. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Korábban az volt a csajok problémája, hogy unalmas vagyok. Most változtattam összekötöm a kellemest a hasznossal.


És vicces is vagyok, meg ő ölelt meg nem én akartam. A cickói uhh olyan kemények voltak uhh még most is emlékszem rájuk.


Meg akarom dugni de keményen őt 😃

2018. dec. 27. 18:22
 20/20 anonim ***** válasza:
Na vegul sikerult kemenyen meg dugni ot? 😂
2019. dec. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!