Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Csajok, nők mit szólnátok...

Elluska kérdése:

Csajok, nők mit szólnátok ahhoz ha a párotok karácsonykor semmivel sem lepne meg? Totál szomorú vagyok.

Figyelt kérdés
Ugyérzem neki nem fontos az ajándékozás, pedig én előre megvettem neki hogy ne az utolsó pillanatban kelljen, ő meg úgy van vele máskor is megveheti, csak az a baj hogy nem lesz már karácsony és úgy gondolom elmulik a feelingje is. Totál szomorú vagyok.

#ajándék #ünnep #karácsony #párkapcsolati viszonyok
2016. dec. 25. 20:50
 1/8 anonim válasza:
58%

Megbeszélés nélkül elvárni valamit nem vezet jóra mint azt te is látod. Legközelebb mondd el neki, ha vágysz valamire, ennyi a megoldás! :)


23N

2016. dec. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

"máskor is megveheti" NEM veheti meg máskor! Ez egy karácsonyi ünnepi ajándékozás, nem pedig egy laza hétvégi bevásárlás, mikor tényleg nem baj ha elfelejt majonézt venni.

Sztem nagyon gondolkodj el, mennyire vagy fontos a pasidnak, milyen most a kapcsolatotok. Ér-e annyit, hogy folytasd vele..

2016. dec. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%

Ez alapvető értékrendbeli különbségre vall.

Ha egyébként jó a kapcsolat, akkor érdemes megbeszélni - ha nem, akkor jobb elengedni egymást.

2016. dec. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Csatlakozom a ketteshez és a hármashoz:

Szerintem gond.

Saját példámat hoznám:

2004-ben ismerkedtem meg a volt férjemmel, 2015-ig voltunk együtt, ebből 7,5 év házasságban.

Ez első néhány évben még kaptam dolgokat, gondolt rám,fontos volt neki a megléptetés, az öröm okozása, az ajándékozás - pedig akkoriban végzett az egyetemen (2005)

Az utóbbi években (kb. a házasság, a kisgyerekesség évei) alatt meg semmit nem kaptam (csomagolt ajándékként, v. meglepetésként) Legfeljebb, ha én megláttam egy könyvet v. ékszert (kis ezüst v. bizsu), azzal a felkiáltással, h. 'Hú, ezt megkaphatnám szülinapomra?'. Ő semmit nem vett volna - sokszor ezt is én fizettem ki fizikailag (bár közös kasszán voltunk). Nagyon illúzióromboló, főleg annak a ténynek a tudatában, h. bármit, tényleg szinte bármit megkaphattam volna (ha részéről is ott lett volna a szándék). (Már évekkel ezelőtt is 800 000- 1000000 Ft nettóból éltünk, szóval lett volna miből (alkalmazotti munkabér, nem loptuk, nem csaltuk... mielőtt még rákezdenétek).

2016. dec. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezek olyan dolgok hogy ha tudja hogy szereted az ilyesmit, akkor szeretet jelekent igenis menjen bele a "jatekba". Ha nem ismeritek meg egymast annyira vagy nem latja rajtad hogy oda vagy ezert az unnepert es ő se, akkor lehet felreertheto. A masik az ajandekozas pillanata. Nem volt neki kellemetlen?
2016. dec. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Leültem vele beszélgetni, megérett, amúgy rendes férj, csak mikor jön a karácsony kicsit ideges. Ami az ajándékot illeti tényleg nem vett semmit, de egyet megfogadtam, az ilyen embert megkell tanítani arra hogy kellően becsülje a feleségét és figyeljen rá, és hogy következő alkalommal megveszem az ajándékot de nem kapja el, hogy érezze az érzést milyen is azt mikor te várod és nem kapsz semmit. 4éve vagyunk boldog házasságban, nem mondom hogy nem kedveskedik, csak még lehet hogy ezt a dolgon még javítania lell. 25/L
2016. dec. 28. 07:01
 7/8 anonim ***** válasza:
"következő alkalommal megveszem az ajándékot, de nem kapja meg, hogy érezze az érzést, milyen is azt mikor te várod és nem kapsz semmit" - ez gyerekes és kicsinyes hozzáállás. Azonkívül nem fogja érdekelni. Inkább beszélj vele, az hasznosabb:)
2016. dec. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Lehet hogy gyerekes, de valahogy megkell értenie a dolgot. Leültem vele beszélgetni azt mondta hogy jobban fog figyelni rám, majd meglátjuk. Én csak annyit remélek hogy átlássa az én szemszögéből is a fontos dolgokat. Ha meg nem akkor türelemmel és szeretettel fogok továbbra is beszélni vele.
2016. dec. 28. 08:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!