Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-35 körülre szerinted anyagilag mennyire kell (ene) felépíteni magad férfiként, hogy sikeres legyél a nőknél? Milyen elképzelés él a fejedben? Számokkal

Figyelt kérdés

Tegyük fel hogy az egzisztencia is szempont a nőknek párválasztásban, akkor szerinted konkrétan mi az a havi fizetés, mi az a félretett vagyon, milyen kocsi, mekkora ingatlan, stb. azok, amiket el kellene érni ebből a szempontból? Reálisan nézve, hogy tényleg megjöjjön az önbizalmad EBBEN, ne szorongj az anyagiak miatt hogy a nők többségének ez kevés. Ne irreálisan magas összeget mondj, hanem ami már éppen elég lenne kezdetnek.

És nem szupermodellt vagy aranyásót akarsz, hanem egy átlagosan jó nőt és/vagy egy külsőre nagyjából hozzád hasonlót, akivel hosszú távra tervezel.


2018. dec. 26. 13:16
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Német prémium sör?

32/f

2018. dec. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Gondolom autora gondolt.... (pffff) :D
2018. dec. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
17%

Szerintem.


Normális albérlet, amit fixen tudsz fizetni.

Kocsi, ami nem egy fostalicska, vagy elég pénz TAXI-ra.

E mellett, a számlák és egyéb létfenntartó kiadások után maradjon 100.000.

Ez az alap.



Amúgy meg, b@fhatod a havi 700+ -t, ha frank hitel van a házon, amit még 436 évig kell fizetni, meg van 20M-es BMW-d, amire a már csak 67 éves korodig ketyeg a hitel, és mellette fizeted a gyerektartást, 2 puja után.


Egy KAN

2018. dec. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
3%

Pénztáros Gizikét meg árufeltöltős Micikét már megkaphatod, ha van pénzed saját albérletre ahova oda költözhet+kocsi+programokat fizetni. Nettó 250-től mondjuk!

Fullosabb nőhöz több pénz kell.

2018. dec. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
89%

Én azt vártam A férfitól, ami nekem is megvan. Egy fikarcnyival sem többet. Alább pedig azért nem adtam, mert nem azért tanultam, hogy utána nőként én legyek a családfenntartó.

A párom valamivel többet keresett nálam, amikor összejöttünk. Most én keresek valamivel többet nála. Mindenünk ami van, közös, együtt építettük fel az életünket.

Mérnökök vagyunk, haladunk előre együtt az életben. Mi ezt akartuk, én erre vágytam.

2018. dec. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
4%

Minek kéne diploma?

34 éves vagyok szakmunkás

Szülői segítség nélkül van vidéken hazám 120nm teljesen felvan ujjitva új vizrendszer elektromos rendszer tető szigetelés stb. Több mint 10 millió megtakaritasom van.

2018. dec. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
82%
Mikor egy vasam nem volt akkor is volt csajom...
2018. dec. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
58%
Párom 32 éves volt, ki tudja hanyadik félévét taposta az egyetemen, a szüleivel élt, 100-120 ezres fizetése volt. Abszolút nem érdekelt. Ami kellett azt meg tudtam teremteni magamnak, többre nem vágytam. Kettőnk fizetéséből bőven kijöttünk. Soha nem várnék el olyan dolgokat egy férfitól, amiket én nem tudok hozni. Annyi "elvárásom" van, hogy legyen munkája és ne legyen lusta. Amíg 2 fizetésből meg tudunk élni abszolút nem érdekel, hogy mennyit keres.
2018. dec. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
0%

Nekem nem a csajozás miatt vannak magammal szemben elvárásaim.

Mire 30 leszek, addigra évi 30 milliós nettó profitot el kellene érnem, jelenleg 15 millió körül járok.

Saját lakást vennék a XI. kerület központibb részén 60-70 nm+terasz (ha addigra beszakad a lakáspiac), és most egy CLA mercivel szemezek, de Budapesten nem lenne rá szükségem, csak, ha vidékre járok. A megtakarításomnak a lakás vásárlása után 10-15 milliónak kellene lennie.


Az, hogy milyen lánnyal vagyok, az független a vagyonomtól.


28F

2018. dec. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Én még mindig nem értem miért számít manapság ez. Nem is olyan régen, apámék fiatalkorában (tehát max 30 éve) még egy párnak az esküvőkor sem volt egy váltás ruhán kívül sokmindene, mégis összeházasodtak és jött a gyerek. Az evőeszközöket is nászajándékba kapták. Ma miért kell "késznek lenni" külön-külön a pár tagjainak olyan dolgokban amit együtt, közösen kellene felépíteni. ?? (31/F)
2018. dec. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!