Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A fiúk is rengeteg privátot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk is rengeteg privátot kapnak itt, vagy csak a lányok?

Figyelt kérdés
Kicsit vicces, egyben elkeserítő, hogyha kiírok egy kérdést, melyben szerepel, hogy lány vagyok, és esetleg a korom is, akkor azt nem úszom me min. 3 üzenet nélkül. És kivancsi vagyok, hogy a fiuk is szoktak-e igy jarni?

2018. dec. 27. 22:48
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
54%
Privátban csak degenerált talált be. Aki vmilyen szoposnyalosseggbeelvezos képet elküldött és megkérdezte mi a véleményed erről? De ő folyamat 29/N
2018. dec. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
25%
Ha kapok is,csak szidásokat.
2018. dec. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
64%

Én folyamatosan kapok privátot lányoktól, mert jó arc vagyok.


Viszont nem szoktam egyikre sem válaszolni, mert a legtöbbjük elég rottyon van.

2018. dec. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Többször kaptam már privit, férfiaktól is, de azt vettem észre, hogy ha volt egy téma, amiről írogattunk, előbb utóbb a szexnél lyukadtunk ki. Mármint a pasi arra terelte a szót. Na ilyenkor már nem szoktam vissza írni.

Egyszer kaptam egy nagyon durva privit, anyámat mocskolták, és fenyegetőztek benne. Pedig csak egy kismamának válaszoltam, aki a szüléssel kapcsolatos kérdést tett fel..

Majd ugyanez a felhasználó egy nap mulva szexuális tartalmú képeket küldött, amin elég kemény dolgok voltak, és odaírta, hogy én is így fogok járni. Remélem az ilyeneket kitiltják innen.

Különben sokszor elbeszélgetek bárkivel itt, lehet az nő, vagy férfi.

2018. dec. 28. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 Rockarc ***** válasza:

En eleg sokat kapok, nem csak az en korosztalyombol. Neha nem is gyozok valaszolni, olyankor kevesebbet kommentelek. Ebbol kifolyolag privatot nem is kezdemenyeztem soha.


42F

2018. dec. 28. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Az èjszaka leple alatt 1 futott be a válaszomra reagálva, az is èrtelmetlensèg volt. Ezèrt hasznos a tiltás gomb:).
2018. dec. 28. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Nagy ritkán ír valaki ha érdekli a válaszom bővebben, volt egy két hülye is szerintem azok fiúk voltak akik baromságokkal zaklattak azoknak nem válaszolok, de aki normális üzenetet ír nekik mindig! Amúgy nem túl jellemző! 23/f
2018. dec. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%
Lányok írhatnatok 22f, baranya
2018. dec. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nem jellemző, igaz kérdéseket nem teszek fel, csupán (segítő szándékú) válaszokat hagyok itt-ott. Néhanapján ezek a válaszok további kérdéseket vetnek fel, akkor esik egy-két levél a postaládába.
2018. dec. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Ritka, hogy privátot kapok, ha nem én kezdeményezem.


25/F

2018. dec. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!