Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A valóságban is ilyen rosszind...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A valóságban is ilyen rosszindulatúak a férfiak a nőkkel szemben, mint ezen az oldalon?

Figyelt kérdés

A félreértések elkerülése érdekében: nem vagyok férfigyűlölő, sem feminista, nem a férfiakra akarom kiélezni a kérdést, mert biztosan van nőben is hasonló, csak nőként szemet szúrt, hogy milyen rosszindulatú válaszokat írnak ide elég gyakran férfiak.


Szóval kedves férfiak, pár példa:

Ha mondjuk találkoztok egy átlagos fiatal (20-25 éves) nővel, akiről megtudjátok, hogy még nem csókolózott, akkor a valóságban is azt gondoljátok (esetleg ki is mondjátok), hogy hazudik, vagy hogy hiába nem csókolózott még, azért sz.pni már biztosan sz.pott és nem is szűz már?

Ha egy (bármilyen korú, kinézetű) egyedülálló nővel találkoztok, akkor tényleg automatikusan azt gondoljátok, hogy párhuzamosan több férfival is szexel?

Ha egy nő 18 éves elmúlt és még szűz vagy felnőtt, de évek óta nem volt párkapcsolatban és nem is szexelt, akkor a valóságban is azt hiszitek, hogy hazudik vagy beteg, elviselhetetlen, defektes, esetleg frigid fapna?


2018. dec. 31. 13:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én a minap gondolkodtam ezen hazafelé a villamoson. Illetve nem pont ezen a kérdésen, mert nem vagyok jövőbe látó :D


A hazug férfiaknak köszönhetően a nem hazug férfiak is be lesznek skatulyázva sok nőnél.


A hazug nőknek köszönhetően a nem hazug nők is be lesznek skatulyázva sok férfinél.


Tegyük fel, hogy van egy kitalált ország, Bongólia. Ha az egymilliós bongol lakosságból 100 ember eljön kecskét lopni Magyarországra, akkor Bongólia egy nagy büdös kecsketolvaj országként fog elhíresülni, pedig csak a lakosság töredéke volt valóban kecsketolvaj.

2018. dec. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
#11 én pont azért tettem fel ezt a kérdést, mert annyira el voltam hűlve, mikor először olvastam ilyen válaszokat, mert a valóságban még soha fel sem merült bennem, hogy ilyeneket gondolnának akár rólam személy szerint, akár a nőkről általánosságban a férfiak. Mondjuk én alapjáraton egy szánalmasan jóhiszemű, naiv ember vagyok, úgyhogy nem ez lenne az első, hogy valakiről sokkal többet feltételeznék, mint amilyen valójában az illető.
2018. dec. 31. 17:17
 13/14 anonim ***** válasza:

#11 vagyok. Ne aggódj, a férfiak jó része is jóhiszemű.

Nekem is volt már tossz tapasztalatom a nőkkel, de ez nem befolyásol abban, hogy a párjukkal sétáló nőket egy későbbi szuper családanyaként lássam.


Felejtsd el ezt a beteg oldalt.

2018. dec. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
11: De mikor az ember lassan már előítéletesebb lesz a nőkkel, mint a romákkal (pedig gyerekkorában olyan helyen nőtt fel, ahol rendszeresek voltak az attrocitások), akkor az nem a pirézek vagy a bongóliaiak hibája. :D
2019. márc. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!