Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Volt már részetek olyan igazi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már részetek olyan igazi "lábremegős" szerelemben?

Figyelt kérdés

Tudjátok, amikor egyszerűen "lebénít" bennünket a másik, ha a közelünkben van, lefagyunk, elvörösödünk, hebegünk-habogunk, gombóc van a torkunkban, verejtékezünk, remeg a kezünk-lábunk, a külvilág megszűnik létezni, ha feltűnik a színen, össze-vissza beszélünk, zavarunkban vihorászunk, tördeljük a kezünket, a nők a hajukat babrálják...


Átéltetek már ilyesmit? Lett-e belőle kapcsolat? Szerintetek ha ennyire tetszik nekünk valaki, hogy tudunk úrrá lenni ezen a zavart állapoton? Ez főleg a férfiaknál kardinális kérdés, mert nekik határozottnak kell lenni még ilyenkor is - a nők ilyenkor nagyon cukik tudnak lenni, náluk ez jól jön ki.


Van köztetek, akinek a szerelem vagy simán csak a tetszés ezen foka már jelen volt az életében?



2019. jan. 1. 16:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
76%
Igen, és nagyon hálás vagyok a sorsnak hogy ezt megadta nekem. 4 év lett, de betegség legyőzte..... ennyi jutott nekünk.
2019. jan. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
4%

Ha férfi viselkedik így, ahogy az első bekezdésedben írod, akkor kiröhögik a nők, és el is felejtheted a dolgot, ha egy lány, akkor ő a legcukibb a világon... ezzel nem lehet mit csinálni, így működik a világ.


Van a pszichológiában a kognitív viselkedésterápia, ami tulajdonképpen arról szól, hogy a belső folyamataid, ami mindenkinek más, találkozik a helyzettel, ami kialakít egy gondolatot, ami kialakít egy érzést. Ha 5 ember ránéz egy fára, 5 különböző reakció születik, mert mind az ötnek másak a belső lelki folyamatai, hiába ugyan azt a fát nézik.


Itt ugyan erről beszélünk, van olyan férfi, aki hidegvérű marad, és szimplán nyomul a csajra. Feltételezzük, hogy külsőleg ugyan olyan szintű pasiról van szó, másban meg olyan gondolatok alakulnak ki, amitől kialakul ez a szorongás.

Ezekben a dolgokban kell elmélyülni, akár egy terapeuta segítségével is, hogy mik ezek a folyamatok, ami miatt te ilyen vagy, milyen élmények voltak az életedben, amik így alakítottak, és hogyan lehet orvosolni.

2019. jan. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
65%
Igen!:) olyan zavarba kerültem,hogy a mekibe kimentem a mosdóba és addig rábíztam a táskám, minden cuccommal.( első randi,10 perc után...) ezt a mai napig emlegeti és jókat osolygunk rajta :D
2019. jan. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
0%
Persze! Aki felos az meg attol is zavarba jon akitol semmit sem akar! :D
2019. jan. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Ja,de mondjuk én nő vagyok. Fordított esetben ...hát az nem cuki lett volna xd
2019. jan. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos már kétszer is, egyikből sem lett semmi.
2019. jan. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
#2 Én eddig együtt férfibe szerettem bele és ő így viselkedett;)
2019. jan. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
20%

Lábremegős érzésben még nem volt részem, de a torkomban dobogó szív érzése ismerős. Augusztusban volt az első ilyen torok dobogásom, aztán pici időt kértem, nem voltam még felkészülve rá, és végül beteljesedett a szerelem. Már azt hittem nem is tudok szeretni az előző hosszú kapcsolat után, de minden jól alakult mostanra.

35/f

2019. jan. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Amikor ilyet éreztem, mint amit leírtál azt inkább csak vágyként éltem meg. Erős vonzalomnak. Ilyen kettő volt az életemben.
2019. jan. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Igen, 14 éves voltam. Nem lett belőle semmi, hiszen sokkal idősebb volt nálam és párja is volt.

Persze, mint írtad, lányként/nőként nekem még jól is állhatott az ilyesmi, de azóta már többször és komolyabban is voltam szerelmes, és egyszer sem éltem át a félszegség és a zavarodottság ilyen fokát, mint akkor. Az a plátói szerelem, rajongás mintha pont arra kellett volna, hogy megedződjek, megtanuljam az ilyen helyzeteket kezelni.

2019. jan. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!