Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van valaki más is, aki úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valaki más is, aki úgy hiszi szűz és/vagy szingli marad idén is?

Figyelt kérdés

A gond csak az, hogy 23 leszek idén. Szeretnék kapcsolatot, de nem olyan egyszerű. És igen, bizony egyre kínosabb a téma, barátnőmékkel szilveszterkor is előkerült, hogy miért nem tudok ismerkedni, mert annyira nem nehéz ez. Már akinek. Semmi önbizalmam pl: az alábbiak miatt:


- 163 cm vagyok és 70 kiló. Igaz, 5-öt már fogytam, és 2018-ban szaladt fel rám 10 több ok miatt sajnos. Szóval még legalább 5-10 kiló le kéne menjen az egészség érdekében.

- Minden sportban béna vagyok szinte. Kivéve a gyaloglást meg a biciklizést.

- Nem nagyon tanultam meg főzni eddig, anyagi okokból amúgy is csak heti 1x tudok összeütni valami egyszerűbb ételt. Nyilván megtanulnék idővel, mert szeretnék.

- Anyagi okokból szórakozni se nagyon van pénzem, maximum néha mozira, vagy egy-egy sörre beülni. Én sokszor azt érzem az ilyesmi azért zavarja a mai fiúkat/férfiakat. Túrázni azt mondjuk szeretek, de télen mit tudna csinálni az ember. Ahogy a barátnőim is mondani szokták: a párjukkal lakásban/albiban együtt tölteni az időt nem olyan, mint randizni valahol, együtt nyaralni, utazgatni. És romantikus alkat vagyok, de nekem nincs pénzem utazni sajnos és nem is lesz egy darabig.

- A korombeli fiúk nem vonzanak, mert nem érzem őket elég érettnek sokszor. Viszont egyetemen kívül sehova nem járok ahol lehetne ismerkedni, és csak ilyen céllal eljárni valami tevékenységre elég szánalmas lenne. Érdekelnének bizonyos dolgok, de suli mellett dolgozom, szóval másra már nem jut idő.

- Mire eljutok oda, hogy legalább 200 ezer legyen a nettó fizetésem, addigra kb. 30 leszek, ugyanis pszichológusnak készülök. És nem szeretnék olyasvalakit, aki nálam kevesebbet keresne. Persze első 1-2 kapcsolattól felesleges a csodát várni, mindenki ezt mondja körülöttem, az csak tapasztalatnak kellene. Mégis honnan lesz nekem időm 2-3 kapcsolatra mielőtt gyereket terveznék? Olyan jó lenne 30 előtt házasodni, de ez olyan esélytelennek tűnik.

- A barátnőim 30 évesem bőven 400 körül is kereshetnek akár, mert villamosmérnökök lesznek.


- Nem érzem gáznak, hogy pszichológia szakos hallgatóként sok lelki gondom van, a kötelező 150 órás önismeretre még nem volt pénzem. De lehet ennél kicsit több kell majd. Nem baj, van erre időm még, valahogy rendben rakom a dolgaim egyszer. Csak közben elmegy mellettem az élet, úgy, hogy jóformán semmit se éltem. Borzalmas. De hát az anyagi háttér nagy úr...


- A szüleimnek elég sok zűrje volt, nem láttam tőlük jó példát a kapcsolatot illetően, és nem hiszek abban, hogy a rossz példa jobb, mint a semmilyen. A rosszat ugyanúgy el lehet tanulni sajnos. Anyukám különösen nehéz eset, nem akarok olyan lenni, mint ő, de sajnos eléggé olyan vagyok. Senkinek nem akarok a terhére lenni a hülyeségeimmel. :( Bár önbizalmam az nincsen, érzelmileg bántalmaz anyukám már gyerekkorom óta. Minden magamról felállított képet módszeresen lerombol általában. Szerinte elviselhetetlen vagyok, olyan mint az apám, a szagom se jó, szexhiányom van, amiatt vagyok olyan rémes, de úgy sem fog senki sem elviselni. Na, akkor minek próbálkozzak? Ha ezt gondolja rólam, ne szekáljon azzal, hogy szűz vagyok. Felőle aztán összefekhetnék bárkivel, az is segítene rajtam. Hát, köszi.


Nyáron lesz másodunokatesóm esküvője. Vicces lesz,mert én vagyok az egyetlen a családban, akinek sosem volt kapcsolata és nem akarok beszélni se erről, se azt hallgatni, hogy ez nem normális dolog.


De nem fogok tudni sitty-sutty a gátlásaimon változtatni. Pláne nem egyedül. De pont ezek miatt jobban megértem az embereket és talán hasznos lesz a munkám során. Ha a magánéletben nem is, a karrierben talán több sikerem lesz...



2019. jan. 1. 20:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%

Valószínű én is, bár én nem hiszem, hogy megérem az évvégét.


Ezért már nem is igazán érdekel :) Annyira úgyse lett volna jó, mivel közöm lett volna hozzá és amihez közöm van az mindig el van rontva, ezt belém verték még régen.


És igazuk is volt.

2019. jan. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
69%
Én idén meg fogom váltani a világot. Be positive.
2019. jan. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Ollókezű Edward ***** válasza:
81%
Nem értem, hogy a főzésnek mi köze az egészhez. Egyébként pedig senkinek semmi köze az egészhez. Ha valaki elkezd kérdezgetni az esküvőn, építsd le. én egy szűk évtizeddel vagyok idősebb tőled, és én is már 1,5 éve szingli vagyok, de nem nagyon reménykedem. Az életem csak most kezd úgy alakulni, ahogyan szeretném, és ennek több oka is van. Lényeg a lényeg, hogy már nem is nagyon lesz időm ismerkedni, és mire végzek a sulival, addigra valószínűleg azért nem fogok kelleni senkinek, mert ugye a közvélemény szerint egy 35 éves nő már szülni sem tud (nem mintha annyira akarnék). Nekem más elvárásaim vannak, mint a nők többségének, nehezebben teljesíthetők, emiatt valószínűleg egyedül maradok, de legalább az álmaim meg fognak valósulni. Ne saját magad igazítsd a potenciális jelöltekhez, hanem menj a céljaid után, és ha betársul valaki, akkor jó, ha nem, akkor így jártak. Minden más megközelítéssel csak elveszted magad.
2019. jan. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
69%
Én biztos a szinglik táborát fogom erösiteni idén is.Kitartás kérdezö,együtérzek.
2019. jan. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%

#3


Szép dolog, ha vannak álmaid és céljaid.



Nekem is volt, amíg ki nem derült, hogy ehhez is béna vagyok.


Azóta nincs.


Mert minden másban is béna vagyok. Egy korcs.

2019. jan. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
48%
Szóval elvárásod az, hogy a férfi többet keressen nálad? ez egy elég jó kezdet, erre sokan harapni fognak. Abban meg ne legyél lyan biztos, hogy nem fogsz jól keresni pszichológusként, mert egyre többen keresik fel a pszichológusokat és fogják is.
2019. jan. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

De válaszolok is a kérdésre, igen szingli és szűz vagyok és minden bizonnyal az is maradok idén...

Szingli akarok maradni, mert nem vagyok mentálisan stabil, elkap a düh és durva vagyok és nem szeretném, ha olyannal lennék akit szeretek.

2019. jan. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Hmmm :) mosolygok a leíráson több okból is.

Az exfeleségem 21 éves volt mikor összejöttünk. Pont ilyen magas és pont annyi kiló mint te. Mégis megtettszett, és el is vettem, persze azóta vége de nem az a lényeg.

Egyébként ha zavar le tudod adni, úgy ahogy már el is kezdted.

"Szexhiányod van" pfff bocsi de anyád egy barom... Sajnálom.


Tudod mit kéne tenned és ezt most halál komolyan mondom, szarni az összes ember fejére! Bárki bármit mond! Mert az összes ilyen megmondó ember, okoskodó ember, szavakkal bántalmazó ember egy rakás szarkupac, selejt, nyomorék. Semmibe sem nézem őket.

Te ezeknél 1000x értékesebb vagy! Ezt tartsd észben. Mikor valaki nyomja a hülyeségeit csak egyszerűen engedd el! Tudom nem egyszerű, de tanulható :D

2019. jan. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Jajj még annyi hogy nincs abban semmi ha valaki tovább marad szűz...
2019. jan. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Szingli maradok, mert az akarok lenni. Ennyi, rajtad áll, hagyd el ezeket a dolgokat, nem tudsz változtatni magadon meg egyedül... Hát képzeld senki nem fogja megoldani ezeket a gondokat, mer ezek személyes problémák, amiket neked kell megoldani. Ha a hiányosságaidra fókuszálsz az fog körülvenni. Mivel már tudod, hogy ez szar, akkor hanyagold a filózást, dolgozz magadon a célodon. Alapvető, hogy külsőddel foglalkozni kell, olyan mint a wc-re járkálás, alapvető.

Neked nem párkapcsolatra van szükséged, hanem valakire akivel megértitek egymást, affinitásod van felé, közös realitás.

Ki nem szarja le az őseidet? Te életed, te problémád.

Én is felhozhatnám, hogy 10 éven belül meghalok 22 évesen, születésemkor örökbefogadtak, mert az igaziak ott hagytak. De érdekes módon szmtalan lehetőségem van, és neked is van lehetőség hidd el... Szerintem valami célt tűzz ki magad elé mert nem élsz... Szedd már összemagad. Anyagiak újraépíthetők, papír meg nem kell pénzfogáshoz...

Nem bántani akarlak, csak én is voltam ilyen lelkiállapotban. Külsőmmel semmi baj, meg a szüzességgel sem. Csak az, hogy közlik, meghalok 10 éven belül, az gáz. Csak a rossz dolgokat láttam meg megakartam vitatni, pedig semmire nem mész ezzel. Senki nem fog segíteni, felállni, pátyolgatni. Ez a valóvilág, ahol sajnos minden külsőségre épül, meg fizikai dolgokra amik visszaépíthetők és valójában semmit nem érnek.

Na ügyesen, masztizz egyet, nyugodj meg és szedd össze a gondolataidat.

2019. jan. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!