Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lehet a sikertelenségem oka?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a sikertelenségem oka?

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Ennél a kérdésnél van egy példa rá, a 6 os hozzászólásnál.

Hogy ugye az ember mindig kifogást keres, hogy miért nincs csaja?


Hát én velem is ez volt a helyzet, míg nem eljutottam oda, hogy nincs kizáró tényező.

Hiszen jól nézek ki, van egy jó munkahelyem, baráti társaságom, sportolok is.

Igaz anyámnál lakok, de ezen elvből nem változtatok, hiszen pénzem lenne külön menni, de amég egyedül vagyok hülye lennék fizetni albiért, ha majd lesz csaj akkor eljön a költözés ez az élet rendje. (persze itthon adok haza, nem vagyok skót).


Tehát nem tudok olyan dolgot, hogy na én ha ezt megváltoztatom akkor egyből lesz nőm.

Persze van egykét apróság magamon, de úgy ánblokk jó csávó vagyok, és még a közepes kategóriájú nőkkel sem tudok összejönni. Habár megmondom őszintén nem is nagyon próbálkozok, mivel úgy érzem nem sikerülne.

Csak neten szoktam írogatni csajoknak.

Persze néha-néha beakad egy, de ilyen normális barátnő félém sosem volt még.


26 F



2019. jan. 3. 13:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok. 30f
2019. jan. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%
"Habár megmondom őszintén nem is nagyon próbálkozok, mivel úgy érzem nem sikerülne."
2019. jan. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
41%

Srácok! A mai világ nem a társas életről szól. Titeket is mint a férfiak legtöbbjét csak a biológia hajt. Foglalkozzatok magatokkal, élvezzétek a korunk nyújtotta végtelen szórakozási és önmegvalósítási lehetőségeket.


Ne áltassátok magatokat abba a reményben, hogy egy barátnő az a tömény cicázás, tömény szex, tömény törődés és még sorolhatnám mi.


A másik dolog meg az, hogy a nőknek sem kell igazán komoly kapcsolat, hiszen az már melóval járna, az meg már nem nagyon fekszik a királylányoknak.

2019. jan. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha nem próbálkozol, mégis hogy lenne sikered? Leirtad sajat magad a választ.

Probalkozz, de ne ilyen netes irogatasokkal.


Masreszt amíg igy allsz hozza, hogy ugy se sikerül, ez se epp szerencsés.

2019. jan. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Több kifogást is írtál.


Egyébként a mama hotelt nem érted. Ez azt jelenti, hogy közel 30 évesen nincs igényed önálló, független életre, privátszférára, saját "területre", önállóan élni.

Miért lennél hülye azért, mert felelősséget vállalsz és albérletet fizetsz a saját függetlenségedért és életedért?

Miért gondolja a kiválasztott nő, hogy akkor eljön a "költözés és élet rendje"?

Először ezt lépd meg, akkor komolyabban fognak venni.

2019. jan. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Pont ez lenne az amit a linkelt kérdésben csinált a csávó. Hogy vett egy kocsit.

Én külön költöznék akkor nem lenne az, hogy bemegyek egy boltba és meg sem nézem mi mennyibe kerül.

Mert tudom, hogy most van csomó pénz a számlámon és csak néhány tizezret adok havi szinten haza.

Keressek 300-400-500 ezret, akkor lazán külön lehetne költözni.

Vagy lehetne lakó társsal is, de az meg csöbörből vödörbe...

2019. jan. 3. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!