Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni, ha komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, ha komoly mentális zavarokat okoz a sikertelenségem?

Figyelt kérdés

Sosem voltam a csajok kedvence. Nem beszélem a nyelvüket, nem tudok bánni velük, nem keltek bennük semmiféle vonzalmat. Mivel egyedülléttel tellik az életem, egyre depressziósabb leszek. Lassan az utcára is csak nagy nehézségek árán megyek ki, mert olyan rossz érzés. A lányokat, nőket lassan azért utálom, mert elérhetetlenek, más fiúkat, férfiakat meg azért, mert nekik nem azok vagyis elérhetőek.

Többen írták, hogy aki nem kell a másik nemnek, az egy selejt. Mivel sokszor olvastam ezt, csak még mélyebbre süllyedt az önértékelésem.

Már nincs mit tenni?


2016. jan. 30. 19:46
 1/7 anonim ***** válasza:
próbálj haverilag közeledni, ne magad felé állított elvárásokkal(hogy ebből kapcsolat legyen) és látni fogod hogy lazán lehet lányokkal is dumálni
2016. jan. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Próbálj meg itt az oldalon is megismeri pár lányt, hátha bejön :)
2016. jan. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2-es, lehet hogy az lesz!
2016. jan. 30. 20:01
 4/7 A kérdező kommentje:
1-es, az még hagyján is, csak attól több nincs soha.
2016. jan. 30. 20:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Az nekem is feltűnt, hogyha egy olyan környezetbe kerülök, ahol szinte 0 csaj akkor sokkal felszabadultabb vagyok. Mintha az agyam egy kis szegletében az motoszkálna, hogy mit gondolnak rólam. Nem akarok semmit elbénázni, mert akkor nevetség tárgya leszek. ilyesmik. Nyugtasson a gondolat, hogy nem vagy egyedül. Orvosolni a problémát, csak barátnővel lehet, mert akkor csak rá összpontosítasz majd. A többi nőt úgy tojod majd le, hogy fel sem tűnik.
2016. jan. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezen az oldalon inkább csak dilisekkel lehet ismerkedni. Társkereső sem annyira jó dolog, rajta voltam 1 évig nagyon sokon, de arra volt jó, hogy méginkább tönkretegye az önbizalmam. Keress valami hobbit, ahol vannak lányok is.
2016. jan. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Sunshinedoll ***** válasza:
Lol. Azért vannak mentális problémáid, mert a realitás hirtelen pofán vágott, hogy nem jár neked nő, csak mert szeretnéd? Kemény az élet :D És akkor még úgy beszélsz a nőkről, mint akik egy másik fajhoz tartoznak. Meg még utálod is őket. Lehet ezért nem kellesz egyiknek se? Csak egy tipp.
2016. jan. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!