Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Minden sikertelenségem azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden sikertelenségem azért lenne, mert csúnya vagyok, ilyen egyszerű lenne?

Figyelt kérdés
Akárhány lánynál próbálkoztam be személyesen mind lekoptatott vagy, aki megadta az elérhetőségét, azon sem láttam a nagy örömöt, hogy de jó végre egy bátor srác, aki lemert szólítani. Úgy érzem ez azért van, mert csúnya vagyok és a lányok valami magas, izmos, jóképű, pénzes fiúra vágynak én meg nem jövök be senkinek sem. Biztos nem véletlen, hogy még sosem volt barátnőm sem, tuti a külsőm miatt van és már jó ideje emiatt is frusztrált vagyok, ha kimegyek az utcára, úgy érzem mindneki csúnyának lát és már teljesen elment akedvem is pár hónapja, hogy leszólítsak lányokat, főleg, mivel egy lány csúnyán megbántott, kigúnyolt, szóval egy lánynak már biztosan csúnya vagyok. De, ha egy szép lánynak nem jöttem be, akkor esélyes, hogy a többségnek sem kellek, így felesleges is próbálkozni, mert egyébként is szívtam azzzal, hogy jó fiúnak neveltek meg udvariasnak, lányokkal mindig kedvesnek, ezt én nem úgy látom, hogy a mai lányok díjaznák, ellenben a jóképű srácoknak bármit elnéznek, nekik nem is kell udvariasnak sem lenniük, sőt! Elég gyakran látok olya,t hogy a srác megcsalja, akár még meg is veri a barátnőjét, a lány mégis imádja és kitart mellette. Kezdem úgy érezni, hogy nekem is erre az útra kell lépnem be kell keményítenem, de mivel ronda vagyok valószínűleg még így sem lennék sikeres, nem úgy, mint az izmos, testes jóképű srácok.
2012. nov. 28. 13:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
30%

Igen, ez hatalmas hiba,hogy kezesbáránynak lettél nevelve. Állítom te még vallásos is lehetsz, hahha :)) Én amikor már untam a banánt, tudtam pofánvégni anyámat,azóta rettentő jó a viszonyunk, sokkal elnézőbb, sokkal barátibb velem, és tényleg meghozta a pofon a gyümölcsét. Nem szabad engedni a szülői terrornak. FŐleg ha már nem vagy 18 éves. Tudj ellent mondani. Ezután majd meglátod, hogy a barátnődet is hogyan kell nevelned, móresra tanítani, ha nagyon flegmáskodik. Meg kell nyakalni!

Egyértelmű,hogy a külsődön bukhatod be. Most őszintén, minek húzza a fejedet a lány,ha soha életben nem tudna szeretni tégedet. Akkor minek hitegessen? Ilyen az élet. Ha egyszer nem kellesz neki, nem tud élvezeteset szexelni veled, akkor mi legyen már? hagyd őket a fenébe, a nők nem a máltai szeretetszolgálat, hogy mindenkinek jószándékból odatartják a seg güket. Azért vannak nekik is érdekeik.

Kettő dolgot tehetsz: Tovább próbálkozol, bukdácsolgatsz, aztán rátalálsz valakire akinek átmeneti pótléknak jó leszel, egy ideig azt fogod hinni,hogy kellesz, aztán majd elküld egyszer egy jobb miatt. Ez így szokott lenni, legalábbis egy válási ok.

Elmész és jól kik urváztatod a farkadat, meg a dondolataidból is eltörlöd a párkapcsolat, családos élet ostoba délibábját.

Döntsd el, hogy mit akarsz, miben hiszel, miben nem. Én nem tudom kiféle, miféle vagy, nem török pálcikát feletted. Tudod te,hogy mire vagy képes,mire nem.

2012. nov. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Tyler913 ***** válasza:
94%

Jesszusom,kezdem azt hinni,hogy ugyanaz az ember szórakozik itt...Kb. napi 3 ilyen "nem kellek senkinek,biztos mert csúnya vagyok" jellegű kérdést látok itt és szinte mindig fiúktól! Szóval vagy ennyi gond van a fejekben,vagy ugyanaz az 1-2 depressziós ember írja ki minden nap ugyanazt.Olvasd csak vissza.

Na mindegy.További szájtépés helyett inkább olvasd el az Attraction Code-ot Vin Dicarlo-tól. Ja,és ne picsogj.Az az,amit ki nem állhatnak a nők.

2012. nov. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
77%

Szervusz !


Kezdjük akkor az elején...

Kétféle kapcsolat létezik.

Hosszútávú és alkalmi. Az alkalmi kapcsolatok megteremtésénél 98% ban számít hogy nézel ki, ezt nem tagadom. Viszont ha hosszútávra tervezgetsz akkor abszolút lényegtelen, ha kellemes társaság vagy van humorod, és jó a beszélőkéd nincs akadály a csajoknál.

Az hogy izmos leszel e csak rajtad múlik, a nők férfiasságot keresnek (ez nem jár együtt azzal hogy bunkó vagy és vered a nőd !)

legyél magabiztos, határozott, céltudatos, ha csak egy csöpp bátortalanságot éreznek rajtad a nők egyből lepattintanak, azt mondod csúnya vagy ?

Akkor ugyan mi veszíteni valód lehet a nőknél ?

Próbálkozz ismerkedj alakíts ki mélyebb kapcsolatokat, lehet a szerelem pont akkor bukkan rád amikor kicsit sem várnád.

A legfontosabb : Ne add fel !

UI: Ha változtatsz a személyiségeden, lehet pont a bunkózásoddal, és a felvett erőszakossággal üldözöd el azt a lányt akinek éppenséggel tetszenél.

Légy önmagad !


Üdv : Rumcájsz

2012. nov. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
13:58, jól gondolod, mindig ugyanaz a 2-3 ember.
2012. nov. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

De mi az alapja, hogy azt írod, mi a bizonyaték rá. Szerintem simán lehet sok más is. Mi értelme volna ujra meg újra feltenni a kérdést? Vagy így akarnak mégtöbb választ kisajtolni? A válaszolók száma is limitált, én már több ilyenre váalszoltam, tehát az is csak 1 véleménynek számít, hiába írtam le többször , tegyük fel hogy ugyananak. Értelmetlen.

Egyébként szerintem van elég sok emberfajzat az országban, bőven sok ilyen lehet. Amúgy is a nők állítása szerint tömegjelenség az önbizalomhiány ilyen olyan okok miatt.

2012. nov. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
89%

Ezt egy masik ilyen gyoker kerdesnel irtak valasznak.Nagyon igaza van ugyhogy inkabb bemasolom mert nem fogok idot pazarolni arra hogy.a.sajat szavaimmal irjam le mert ugyis leszarod.

Szval :

"

Jajj,de tele van már a tököm

veletek...

Nap mint nap az állandó siránkozás

8O%-ban srácok részéről,hogy nincs

nőm mert

1. Nem vagyok elég magas/jóképű/

gazdag

2. a MAI nők mind k.rvák

Az feltűnt ugye,hogy ezzel az

egésszel csak magadat sajnáltatod,és

az érzelmi felelősséget akarod

magadról levetni? Hiszen a világ

hibája,hogy nem fogad el téged,még

véletlenül sem Te vagy a ludas...

Légy már végre FÉRFI! A nőket pont

az önsajnáltató, önbizalomhiányos,

magukat sajnáló és felelősséget nem

vállaló férfiak taszítják, kb.

úgy,mint minket egy sz.rcsíkos

bugyi. Már bocsánat az érzékletes

képért.

Minden a lányoknál sikertelen srác

olyan dolgokkal magyarázza a

bizonyítványt,ami rajta kívül álló ok

kell legyen

(farokméret,magasság,"jóképűség").

Miközben az, hogy ki jóképű és ki

nem,marhára relatív fogalom. A

lányok 99%-nak valószínűleg azért

nem tetszel,mert süt rólad a

needység,az alacsony önbizalom és

az önsajnálat. Na ezeken a dolgokon

kéne felülemelkedned,hogy bármi

változzon. A kérdés,hogy igazán

akarod-e? "


lany letemre visszakezbol olyat kapnanak tolem az ilyen nyamnyila picsogo pasik hogy a pirosat kopnek ( vagy csak az az egy szerencsetlen aki itt szorakozik folyton )


18/l

2012. nov. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
48%

Azért nincs nőd, mert agyilag beteg vagy a társaiddal együtt.

Egy ilyen hapsi meg ki a francnak kell? :D

2012. nov. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
35%

Persze kerdezo pontozz csak le nyugodtan de attol az igazsag nem fog megvaltozni.

Szanalmas gyoker....

2012. nov. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem. Sosem ilyen egyszerű. Bár nagy kérdés, hogy mennyire vagy csúnya. A csúnyaság, az alacsonyság negatívan befolyásolják a csajozást. Amit tehetsz az az, hogy megpróbálod ellensúlyozni például humorral, stílussal, magabiztossággal.
2012. nov. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
A csúnyaságot és az alacsonyságot csak pénzzel lehet ellensúlyozni, semmi mással.
2012. nov. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!