Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A többség valóban az átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A többség valóban az átlagos lányokat választja a szépek helyett?

Figyelt kérdés

Átlagos lány vagyok, sem sminkkel, sem öltözködéssel nem igyekszem kitűnni, mégis mindenkinek tetszettem, aki nekem tetszett, az utcán is gyakran odajönnek hozzám évszakfüggetlenül.

Ami viszont egészen meglep, hogy szebb lányok társágában is a többség inkább nálam kezdeményezik.

Pl nemrég voltam diákmunkán, senki nem ismerte a másikat (6 fiú, 6 lány), az egyik lány gyönyörű volt, egy másik szintén átlag felettien szép, mégis 2 srác azonnal engem nézett ki magának, az egyikük konkrétan rá is kérdezett, van-e valakim, néhány óra ismeretség után.

Máskor strandra mentünk az egyik barátnőmmel, ő szép arcú, kb tökéletes alakú, falatka bikiniben, míg én sportos egyrészesben voltam, mégis nálam kezdeményeztek.

Egyetemen is ha új srác jött a csoportunkba, rövid idő alatt mellettem kötött ki, pedig gyönyörű lányok járnak hozzánk, de egyikükkel sem akartak még csak beszélgetést kezdeményezni se.

Mi az oka, hogy ha jelen van egy szép nő, meg egy átlagos, a férfiak inkább az átlagost szólítják meg?


2019. jan. 5. 21:13
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
67%

1. nem merik a szebbet megszólítani

2. lehet csak te látod szebbnek azokat a lányokat, holott férfi szemmel nem így van


mindkettő elég gyakori jelenség

2019. jan. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
50%
Mert úgy vannak vele, hogy egy szép nőnél úgysem lenne esélyük. Az átlaglány elérhetőbb és mivel nem volt olyan jócsaj, a visszautasítás sem lesz olyan fájó.
2019. jan. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem meg magadat szeretted volna fényezni.Tuti,hogy már több privát üzenet van a ládádban,mint amennyi Gyakori kérdés felhasználó.
2019. jan. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
77%
Ez kisugárzás kérdése. A legtöbb ember nemtől függetlenül nem is feltétlenül a konkrét kinézetet, hanem a kisugárzást nézi tudat alatt. Én is pont ugyan ilyen vagyok, ráadásul évek óta kapcsolatban tehát még zavar is. Örülj neki, hogy jó a kisugárzásod. Hiába gyönyörű szép valaki, ha semmilyen. Az esetek nagy többségében nem a fizikai adottságok mérvadók.
2019. jan. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
35%
Sokan azokhoz mennek oda akiknél lehet esélye. De amúgy az is egy csajozós módszer mikor a kiszemelt helyett annak a barátnőjével kezdenek foglalkozni, ezzel kivívják a figyelmüket.
2019. jan. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
Több oka lehet. Vagy félnek tőlük. Lehet az is, hogy te vagy a szebb, csak nem veszed észre. Illetve egyre gyakrabban látom, hogy páran a "reálisnál" kevésbé szép lányokat keresnek, mert azt gondolják, hogy ő majd jobban fogja szeretni őket, mint egy náluk szebb lány.
2019. jan. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
58%
Ezt az öntelt majmot. Rossz olvasni.
2019. jan. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem te egy full önbizalomhiányos kislány vagy, utálod saját magad, hisz számodra teljesen hihetetlen, hogy ha te nem látod magad szépnek, akkor más se lásson annak, miközben sokan látnak téged szépnek.


Vagy, tudsz mindent, csak itt akarod fényezni az egódat.


Mind a két változat rossz. Szóval, nem minden a külső, ha sz..r belsőt takar.

2019. jan. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
42%

beindultak ám az ősbunkók, hűha..

hatvanháromszor leírja, hogy "átlagos" erre: őö biztoscsakfényezniakarodmagad..lol


Kérdező! Ha lenne kedved linkekkel megtámogatni, hogy milyen két nőkategóriát képzeljek el akkor tedd! Eddig azt tudnám mondani, hogy nekem pl a legtöbb modell ilyen "csak azt ne" kategória..a szemeid az első állomás, majd a kisugárzásodnál időzöm..ezek döntenek, semmi más..

nem tagadom, kövérrel nem kezdenék de itt az nem játszott..

2019. jan. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
38%

Azt is jó lenne tudni ezek milyen kategóriás fiúkák voltak.

Ha kis csúnyácskább, fejletlenebb akkor jóhogy nem nevetettik ki magukat a fullos lányoknál.

2019. jan. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!