Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A többség valóban az átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A többség valóban az átlagos lányokat választja a szépek helyett?

Figyelt kérdés

Átlagos lány vagyok, sem sminkkel, sem öltözködéssel nem igyekszem kitűnni, mégis mindenkinek tetszettem, aki nekem tetszett, az utcán is gyakran odajönnek hozzám évszakfüggetlenül.

Ami viszont egészen meglep, hogy szebb lányok társágában is a többség inkább nálam kezdeményezik.

Pl nemrég voltam diákmunkán, senki nem ismerte a másikat (6 fiú, 6 lány), az egyik lány gyönyörű volt, egy másik szintén átlag felettien szép, mégis 2 srác azonnal engem nézett ki magának, az egyikük konkrétan rá is kérdezett, van-e valakim, néhány óra ismeretség után.

Máskor strandra mentünk az egyik barátnőmmel, ő szép arcú, kb tökéletes alakú, falatka bikiniben, míg én sportos egyrészesben voltam, mégis nálam kezdeményeztek.

Egyetemen is ha új srác jött a csoportunkba, rövid idő alatt mellettem kötött ki, pedig gyönyörű lányok járnak hozzánk, de egyikükkel sem akartak még csak beszélgetést kezdeményezni se.

Mi az oka, hogy ha jelen van egy szép nő, meg egy átlagos, a férfiak inkább az átlagost szólítják meg?


2019. jan. 5. 21:13
1 2 3 4
 31/37 peca1000 ***** válasza:

Az átlagos nőnél kis anyagi, időbeli ès érzelmi befektetéssel is lehet nagy eredmény elérni.


Ezért vagy vonzóbb mint az igazán szép csajok.

2019. jan. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
100%
Az nagyon nem mindegy, hogy MILYEN pasik kezdeményeznek nálad. Ha mindenhol odamennek hozzád, akkor gondolom csúnyább vagy max átlagos pasikról lehet szó, mert nem hiszem, hogy mindenhol 10/10-es Adoniszok vannak. A szebb lányoknál általában csak a jobb pasik mernek kezdeményezni, így őket lehet kevesebben bombázzák, de azok jobbak is. Nem a mennyiség számít, hanem a minőség.
2019. jan. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
75%

Nalunk a munkahelyen van egy lany, aki kb az atlagos definicioja lehetne, falusi szomszedlany tipus, raadasul az arca kisse ferfias is, ha jobban megnezzuk, ettol fuggetlenul ot pl minden srac imadja szinte, mert kozvetlen, nevetgelos, flortolos, stb. En szerintem szebb szebb vagyok ( :D ), tudok rola, hogy 1-2 kolleganak tetszem, eljutnak a pletykak a fulembe, de velem kevesbe kozvetlenek a sracok, mert en meg az elobb emlitett lany teljes ellentete vagyok, hidegen hagy a masokkal dumcsizas, nevetgeles es flortoles, altalaban dolgozom es ritkan kommunikalok masokkal, leginkabb csak ha valamit meg kell beszelnunk az aktualis feladattal kapcsolatban.

Ha nem is vagy te pl annyira kozvetlen, lehet baratsagos kisugarzasod, amit ereznek, attol meg, hogy felenk vagy, gondolom nem zarkozol el az ismerkedestol. Nekem meg szerintem alapbol ilyen hagyj beken, ne szolj hozzam hacsak nem fontos kisugarzasom van.

2019. jan. 6. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
0%
Helyes férfiként én pl kerülöm a feltűnően szép nőket. Azért, mert olyan szinten körbe vannak udvarolva és túl vannak rajongva, hogy torzult a személyiségük, komoly kapcsolatra nem valók, nem érik meg a nyűglölődést. Egy kevésbé szép nő, még talán tudja hol a helye.
2019. jan. 6. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
88%

#34 “helyes férfiként”


Akkor remélem a nők is pont így kerülnek téged, mert “helyes vagy, akkor csakis torzult, kapcsolatra alkalmatlan személyiséged lehet, mert körberajonganak a nők” :D Dehogy vagy te helyes.

2019. jan. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

Én a sajár bőrömön tapasztaltak alapján (se nem vagyok szép, se nem csúnya), nem ismerem ezt a jelenséget.

Én is átlagosank vélem magam és nem hozzám jöttek oda a fiúk, hanem pont fordítva.

Kérdező nálad sztem valami más lehet a háttérben, nem az hogy átlagos vagy. Az átlagisság hidd el nem nyerő a fiúk szemében. A különlegességet keresi mindenki.

2019. jan. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

ezt meg annak idejen a puzser robi is megmondta, a szep lanyokat csak a geinctelen bunkok tundjak megszolitani. es ez igaz is.


en szepnek vagyok mondva, sosem ereztem magam annak.

sajat magan az ember jobban csak a hibakat latja meg.

aztan az exem mondogatta allandoan, h nem vagyunk egy kategoria, felhozott nagyon bena lanyokat, h hozza azok valoak.

aztan sztem sose hitte el, h tenyleg valoben vele akarok lenni, ebbol adodoan szet is mentunk.

2019. jan. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!