Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az alacsonyabb férfiak miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alacsonyabb férfiak miért komplexusosak? Tényleg annyit bántják őket?

Figyelt kérdés

2019. jan. 6. 11:21
 1/6 anonim ***** válasza:
25%

Állítólag kényelmesebb rövid távon.

32/f

2019. jan. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
190 vagyok. Mindig örültem neki, látom hogy tetszik a csajoknak. Viszont mikor nagy ritkán a társaságba bekerül valaki aki 195 rögtön rosszul érzem magam. Nyilván hülyeség, de még nálam is megvan ez a reflex.
2019. jan. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Persze, nap mint nap kapják az ívet. Sokszor csak poénból, de akkor is tudják, hogy az alacsony termet nem épp pozitív dolog egy férfi esetében.
2019. jan. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%

#2 jól megfogalmazta.

Viszont mások elképzelni sem tudják, hogy mennyit bántják őket. De nem a nagyon alacsonyakat! Hanem a 170cm körülieket.

2019. jan. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
49%
Mivel a csajok a férfias pasikat kedvelik, az alacsony pasi meg nem túl férfias jelenség, alaposan meggyűlik a bajuk a szebbik nem képviselőivel.
2019. jan. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem csak azokat bántják ezzel, akiken úgymond fogást találnak. Aki magabiztos, jó humorú, vonzó egyéniség, azt nem. Apám és az öcsém 170 cm körüliek, de sose problémáztak ezen és sose volt gondjuk az ismerkedéssel. Én nőként nem foglalkozom a férfiak magasságával, de mivel ilyen családból jövök, alig érem el a 160 cm-t, jóformán minden pasi magasabb nálam, meg sok nő is. Nem is igazán tűnt fel, hogy vannak alacsony férfiak. A férjem amúgy 180 cm. Valahol olvastam, hogy a magyar férfi lakosság átlagmagassága ennél kicsit kisebb, talán 175-178 cm körül.
2019. febr. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!