Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, szerintetek sincsenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek sincsenek egyáltalán jó pasik Tinderen?

Figyelt kérdés
100-ból ha 5 jónak nevezhető, viszont a lányok sokkal nagyobb arányban néznek ki jól, eskü több lányt tudnék jobbra húzni pedig teljesen heteró lány vagyok.
2019. jan. 6. 22:23
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
64%
Ráadásul fiú.
2019. jan. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
50%

Akkor szerintem nem lattad meg a 39-45-os korosztalyt. Siralmas.

En ezert hagytam abba.

A fele az valami megtort, buvalb#szott kinezetu gyaszhuszar volt a masik fele meg joval 45 folott, csak probalkoztak, hatha valaki bedol nekik.


Talan 2 pasi volt jonak mondhato, ok voltak a 39 evesek. Kb 2 hetig voltam fent.


Es kivancsisagbol en is megneztem a korombeli noket.

Sajnos ugyanez volt az arany, csak a nok meg az idetlen cicafulekkel is rontottak az osszkepen.


Szerintem a tinder is csak addig volt jo, amig elindult, az elso evben, mert utana nagyon nagyon leromlott a szinvonal, mint minden mas tarskeresonel is.

2019. jan. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
2019. jan. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
53%
Mert az egekben vannak az igényeid.
2019. jan. 7. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
41%
Ezeknek az öntelt majmoknak semmi se elég jó. Rossz olvasni.
2019. jan. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Hagyjátok, minden mai nő százból egyet húz jobbra...
2019. jan. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Clay Morrow ***** válasza:
Fenn vagyok, csak kicsi a 161 km-s körzet, fizess be és találj meg :)
2019. jan. 8. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
34%

Csajok egy jó tanács száljatok le a magas lóról addig amíg az iszlám terroristák és Bandu migránsok meg nem erőszakolnak titeket.


10/10-es csávó nem fog összeállni egy átlag csajjal, ha meg találtok egy ilyen palit akinek kapcsolata van arra rámásztok, tiszta szánalmas.



Másik én meg sok szép lányt látok Tinderen, de velük párban állni nehezebb mint 1.000.000Ft megtakarítást összehozni.


Én egyébként 10/8 csajt jobbra húzok és kevés az értelmes köztük akivel lehet beszélgetni. Meg a másik sokszor egyoldalú a kommunikáció amitől hányok.

2019. jan. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!