Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ennyi magányos lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi magányos lány a plázákban? Barátjuk, barátnőik sincsenek?

Figyelt kérdés

Nagyon csinos lányok pedig, és a legtöbbnek ilyen szomorú, keserű arca van. Csak azt látni, hogy egyik boltból száguldanak be a másikba, aztán egyedül üldögélnek egy padon, kávézóban, étteremben.

Én nem tudok egyedül menni ilyen helyekre, hülyén érezném magam.

Ti mentetek már oda ilyen lányhoz?



2019. jan. 5. 15:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%
Nem,mivel nem mászok bele mások aurájába,attól mert egyedül van nem biztos h kér társaságot. Én is sokszor megyek egyedül ügyeket intézni vásárolni étterembe aztán haza a családomhoz...
2019. jan. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%

Én kifejezetten utálok másokkal vásárolni. Nekem ez az az idő, amit magamra szánok. Gondolkozok közben különböző dolgokon, elvagyok egyedül. Páromat nem fogom elrángatni ruhákat vásárolni, mert 20 perc után agyf_szt kap. :D

Én általában ha rossz napom van akkor szoktam kicsit bóklászni egyedül meg vásárolgatni. Megnyugtat. Valószínűleg én is ilyen kis keserű arccal mászkálok. De ilyenkor az a legutolsó dolog amire vágyom, hogy valami idegen pasi odajöjjön zaklatni.

2019. jan. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
23%

Nem mindig ér rá kísérgetni valaki, és sokszor jobb is egyedül menni.

Odamenni odamehetsz, veszítenivalód nincs. Sokszor én is reménykedek, hogy odajön valaki, akit meglátok, de 99%-ban nem jön össze. :(

2019. jan. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
91%

Munka után van 45 percem a buszig. A pláza mellől indul. Ilyen hidegben egyértelmű, hogy inkább bent a melegben sétálok vagy leülök és várok. Alapból nem vigyorgok, ja egyedül vagyok, ilyenkor bosszant, hogy nincs másik busz, én meg mennék haza.

Van családom (férj és gyerekek), barátaim, és egyáltalàn nem örülök, amikor valaki leszólít.

2019. jan. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
10%

:D :D


Az ilyent épp most küldte ki az izomagy barátja, hogy "intézzed el mán a bevásárolásot, ha végeszté' ottleszek a parkúlóúba írted"


Szóval, ha piszkálod, a te fogaid is megpiszkálják majd :)

2019. jan. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
43%
Miért kell lepontozni ha valaki őszinte,nőként csak férfi kísérővel mászkálhatunk házon kívül mint keleten... :(
2019. jan. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
55%

Nem tudom mikor vásároltam valakivel együtt utoljára, szerintem régen. Viszont vannak barátaim, imádok vásárolni. Mivel kevés időm van, nehezen tudom a kettőt kombinálni. Szerintem ha leszolitana egy kedves férfi, amikor ücsörgök, nem küldeném el.

Egyébként nem hiszem el, hogy mindenki ennyire negatív azzal kapcsolatban, hogy leszolitja valaki.

2019. jan. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
85%

Általában mindig egyedül vásárolok mert jobban haladok , hamarabb végzek. Csak azt kell megnezni amit én szeretnék. Amigy is utálok vásárolni számomra az nyűg. Gyorsan megnézem amit akarok vásárlás, kajalok és megyek haza. Minek rántgassak magammal ehhez egy embert ha egyedül gyorsabban hatékonyabban is el tudom intézni a kötelező vásárlást.

N24

2019. jan. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
9%
Ez az utálom ha le/meg szólitanak, csak azért van hangoztatva, hogy lehetőleg senki ne merjen nőhöz szólni. Akinek nincs párja és szeretne azt sem merjék leszólitani. Nehogy másik nőnek egy ilyen leszólitásból legyen párja.
2019. jan. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
84%
Lemaradt ; nem szertem ha idegenek “zaklatnak” vagy akarnak velem beszélgetni. Semmi kedvem nincs az ilyesmihez .
2019. jan. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!