Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy találtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy találtam egy rendes férfit, aki bármit megtenne értem, de mégsem tudok beleszeretni?

Figyelt kérdés
Hogy vegyem rá magam, hogy szeressem? Nem ezt érdemli. Nagyon figyelmes, rendes, odaadó, tisztelettudó, mégsem mozgat meg bennem semmit. Szeretni akarom, hogy tudnám ezt megtenni? Az exem is egy rendkívül rendes ember volt (közös megegyezéssel váltunk el). Ezt csak azért írom ide, hogy tudjátok, nem a bunkók kellenek nekem, mindig megválogattam a partnereimet, de iránta valamiért nem érzem azt, mint az első két exemnél. Miért van ez? Hogyan tudnék beleszeretni?

2019. jan. 7. 21:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha jót akarsz neki, hagyd békén. Ez nem így működik.
2019. jan. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
4%
Mert az ösztöneid nem erre visznek, ő nem alfahímként látszik az állati ösztönöknek.
2019. jan. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
0%
Szegény ösztönlények így működnek, nem tehetnek róla. Talán egy börtöntölteléket, esetleg egy koszlidércet javasolnék azzal nagyon menő lehetnél.
2019. jan. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!